Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz MT Tulikowo

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 4

    3 7.89%
  • 5

    35 92.11%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 86

Wątek: MT Tulikowo

  1. #41

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Slonetshko piękne fotki
    cieszę się że czarno biały trafił do Was!
    Miłego noszenia

    zirca

  2. #42
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Ja też skrobnę hymn pochwalny bo już trochę nosimy się w MT z Tulikowa.
    Do nas przyleciała ptasia melodia i muszę przyznać, że odkąd mamy mt chusta kurzy się w szafie

    Mt wykonany jest bardzo dobrze i solidnie, Hania sama się w niego wpasowuje tak, że zawsze jest nam wygodnie. Mała jest bardzo dobrze otulona więc jak uśnie nie ma problemu z głową.

    Aniu jeszcze raz
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  3. #43
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Ja znow musze sie przylaczyc i zaspiewac hymn ku pochwale tulikowa.Tym razem wpadl w moje rece cuuuudny chusto-mTulik uszyty z Hopka LaPaz.Nigdy,ale to przenigdy nie mialam na sobie tak wygodnego nosidla,codziennie zachwycam sie ta wygoda od nowa.MT swietnie otula dziecko,jest perfekcyjnie uszyty,pupka dziecka cudnie wpada dzieki wyprofilowaniu,nie wspominajac o przewygodnym wypelnieniu wszystkich pasow.Moim zdaniem,tylko takie nosidla powinno sie nosic.Brawo Aniu i Ani mamo .Fotki kiedy indziej,ale obiecuje,ze beda!

  4. #44

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Dziękuję aż się zaczerwieniłam
    a ja już nie mogę się doczekać wiesz czego?

  5. #45
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Cytat Zamieszczone przez Ania z Tulikowa
    Dziękuję aż się zaczerwieniłam
    a ja już nie mogę się doczekać wiesz czego?
    Czyzby tego samego co ja???

  6. #46

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    nooooo...

  7. #47
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Jako dodatek do mego pochwalnego hymnu,wrzucam fotke.Niestety "zrobiona" ze statywu,wiec niezbyt ciekawa,na tle naszego cudownego plotu i krzaczorow,ktore czekaja na jakies dzialanie z mojej strony,w celu pozbycia sie chwastow .

  8. #48
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Witam,
    wkrótce wyruszam z moim maleństwem (Maja niecałe 3 miesiące) na wakacje i zaczęłam poszukiwać chusty. Jednak po wejściu na tę stronę i ten wątek powiem wprost. Ja muszę mieć MT z Tulikowa....
    Jak to zrobić

  9. #49
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Witaj.Co do tulika,to nie pomoge,moge jedynie doradzic,zeby poki co szukac chusty dla maluszka,poki nie siedzi,bo mei tai jest dla dzieciaczka siedzacego.A co do tulikowego mei tai,moze sprawczyni tych cudow sie wypowie?

  10. #50
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Ślicznie dziękuję Ci za odpowiedź i podpowiedź - masz rację elbazetka, mei-tai, niestety, nie jest jeszcze dla nas.. A jaką chustę byś poleciła? Moja Mała niestety nie daje mi zbyt wiele czasu na poszukiwania tej najlepsze . Jakbyś była tak miła i coś podpowiedziała w tematach chust. Ja zupełnie nie mam doświadczenia i nawet nie wiem na co zwrócić uwagę.
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam.

  11. #51
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Cytat Zamieszczone przez malengo
    Ślicznie dziękuję Ci za odpowiedź i podpowiedź - masz rację elbazetka, mei-tai, niestety, nie jest jeszcze dla nas.. A jaką chustę byś poleciła? Moja Mała niestety nie daje mi zbyt wiele czasu na poszukiwania tej najlepsze . Jakbyś była tak miła i coś podpowiedziała w tematach chust. Ja zupełnie nie mam doświadczenia i nawet nie wiem na co zwrócić uwagę.
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam.
    Chcialam napisac pw,zeby tutaj Ani nie zasmiecac watku ku czci jej nosidel,ale cos nie da sie.Generalnie z chusta,zalezy ile chcesz wydac,polecam przejrzec forum,poczytac,zdecydowac jaka ci sie podoba i taka zakupic a nad ewentualnymi przyszlymi chustami myslec kiedy indziej.Wazne,zeby dlugosc byla dobra,no i polecam tkana.Wiecej tutaj sie nie bede rozpisywac,forum o chustach jest wiec informacji na ten temat duuuzo.

    Aniu,przepraszam za OT .

  12. #52
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie

    Jestem tutaj stalym bywalcem chyba.W innym watku sie chwalilam a tutaj jeszcze nie,wiec sie chwale.Zostalam posiadaczka cudnego NinoTulika.Nosidlo pieknie uszyte i bajecznie wygodne a dopinany na suwak kapturek "jak w ubraniach" cudnie dopelnia calosc.

  13. #53
    chocolate
    Guest

    Domyślnie

    witajcie,
    na stronie tulikowa znalazłam informacje, ze chusty mei tai nie sa juz w sprzedazy??zastanawiam sie gdzie jeszce mozna kupic taka chuste???
    a moze ktos chce odsprzedac???
    za wszelkie info dziekuje

  14. #54
    Chustomanka Awatar tamyk
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Mikołów
    Posty
    1,098

    Domyślnie

    Upolowałam tulika na bazarku Jest po prostu cudny. To jeszcze starszy model, ale super się nosi. Skoro post bez zdjęć nie ważny to wrzucam jedno, moze nie najlepsze, ale wszytsko widać

    Idusia grudzień 2008, Jasinek luty 2011, Lelo kwiecień 2014

  15. #55
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    to ja podrzucę do góry od jakiś dwóch dni jesteśmy posiadaczami Tulika pięknego ptasiego trelu i świergotu jakim jest obdarzony nie da się opisać

    mocno się zastanawiałam czy te kolory do nas pasują ale... wczoraj się zamotaliśmy i chyba zamotało się też nasze serducho żaba usnęła pierwszy raz od... nie pamiętam już od kiedy a to znaczy że MT mega wygodny jest mi też było mięciutko i wygodnie, mimo że już dawno nie nosiłam

    no i co? i kurcze teraz muszę nadrobić wydaną kasę tak? no i mam dwa idealne MT i trzy idealne chusty w stosiku

    Aniu i mamo Ani dziękuję <cmok>

    aha zdjęcia będą jak aura się poprawi
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  16. #56
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    Niemożliwe, że w tym wątku takie milczenie!
    Zamierzam umieścić to pean pochwalny na cześć Ani i jej mamy - twórczyń mojej hybrydy.
    Nie mam zdjęć, za co przepraszam, ale nie lubię sama sobie pstrykać, mężowi fotografowanie kangurów się znudziło. A fotki na sucho najlepsze u Ani.
    Za to mam zamiar zachęcić wszystkie niezdecydowane. Nigdy nie macałam na żywo żadnego tulika. Dlatego nie wiedziałam czego się spodziewać. Zdjęcia owszem piękne, recenzje także, ale jaka rzeczywistość??? A ona przerosła moje najśmielsze marzenia. Widać, że Ania pracuje nad swoimi dziełami koncepcyjnie. Całe mnóstwo udoskonaleń i to takich niemożebnie praktycznych:
    -sprytnie umocowane gumki przy pasach biodrowych w hybrydzie, dzięki którym nadmiar pasów się nie majta;
    -trójkąty size-up, a dodatkowo ich "stabilizacja" - nic się nie przesuwa
    -super jakość użytych materiałów - rzepy są świetne jakościowo i dodatkowo pozabezpieczane, żeby haczyki nie mechaciły tkaniny;
    -estetyka w realu przewyższa tą uwidocznioną na fotkach - SERIO, SERIO!!!
    A najważniejsze to wygoda, nie mam nic do zarzucenia. Powiem więcej w wygodniejszym nosidle nie nosiłam. Wyprofilowanie, wypełnienia... Dzięki trójkątom size-up mogę nosić wygodnie (dla nosiciela i noszonego) mojego 2latka i jego starszego brata (4lata). Mam największy rozmiar tulika.
    Aniu wielkie
    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  17. #57
    Chusteryczka Awatar ewadbr
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    1,798

    Domyślnie

    ..
    Ostatnio edytowane przez ewadbr ; 18-10-2010 o 14:26

  18. #58
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    ja tez psotaram sie wrzucic fotki mojego upolowanego drzewa laurowego

  19. #59
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    Kilka postów wyżej mój opis, a tu pochwalę się fotkami. Mam nadzieję, że Ania nie ma nic przeciwko użyciu jej zdjęć.


    Fotki Ani:
    http://www.flickr.com/photos/tuliani...7617739693522/
    http://www.flickr.com/photos/tuliani...7617739693522/
    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  20. #60
    Chustomanka Awatar Kot.w.paski
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    Czy gdzieś można jeszcze kupić takiego miecia?
    Karolinka 17.07.2010 Julitka 29.01.2011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •