Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz MT Tulikowo

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 4

    3 7.89%
  • 5

    35 92.11%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 86

Wątek: MT Tulikowo

  1. #21
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    No i dotarł do nas dziś nasz MT Koguci,cudowny oczywiście,mięciutki,wykonanie pierwsza klasa,już zaprzyjaźniłam się z torbą,która była w komplecie.Fantastycznie Miki w nim "siedzi",jakoś tak nawet układa się elegancko .Oczywiście szóstka z plusem,dziękuję losowi,że trafiłam przypadkowo na ten nasz chustostragan i dziękuje synkowi,że zechciał się wówczas zdrzemnąć. Zdjęcia w akcji po weekendzie zapewne


  2. #22
    Chusteryczka Awatar witbor
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,055

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Nie wiem, czy rezenzja ma sens, bo i tak z góry wiadomo wiadomo, że będzie to hymn pochwalny Gwoli formalności jednak...
    Wczoraj przybyło do mnie najświeższe chyba dzieło z Tulikowa - MT Anthracit. Dość długo się zastanawiałam, czy w ogóle kupowanie mei taja w moim przypadku ma sens, bo dotychczas jakoś się z mei tajami nie dogadywałam (ani mnie ani Mai nie było nigdy szczególnie wygodnie), ale nie oparłam się pokusie I z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie żałuję - jest to na pewno najwygodniejszy MT, jakiego miałam okazję próbować, a być może nawet najwygodniejsze nosidło spośród przymierzanych/noszonych przeze mnie (choć to subiektywne ). Nosiłam wczoraj Maję z 40 minut może (na spacer na Starówkę się wybrałyśmy) i to z przodu (a dawno z przodu nie nosiłam), a było mi naprawdę wygodnie - nie czułam jej ponad 10 kg.
    Świetnie wypełniony, miękki pas biodrowy, szerokie miękkie pasy górne, wyprofilowany panel - wielkościowo idealny na moją prawie 14 miesięczną córkę (bo szyty chyba na miarę Igorka, który jest dokładnie 3 dni starszy od mojej Mai ). Bardzo odpowiada mi wydłużony zagłówek z troczkami, który idealnie podtrzymuje główkę nawet śpiącego dziecka - w przypadku Mai akurat jest to lepsze rozwiązanie niż kapturek, bo kapturków nie znosi .
    No i nie dość, że wygodny, to jeszcze piękny i elegancki.. jak antracytowe indio z wełną
    Dzięki Aniu Mimo, iż nie był to MT na zamówienie, to lepszego nie mogłabym sobie wymarzyć.
    Jeszcze zdjęcie (wybaczcie mój zmęczonawy look ):
    Wanda, mama Zofii, Malwiny, Mai, Franka, Antka, Marysi i Józefka oraz Anieli (6tc) i Szymona (17tc)

  3. #23
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Mam MT Panterę od Ani. Jest najcudowniejszy na świecie Profilowanie pupki, chowany, duży kapturek, świetne wykonanie, super się w nim nosi. Ma jeden minus - nie nadaje się na lato, ale sama taki chciałam to mam
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  4. #24

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    ojej dawno tu nie zaglądałam a tu takie pochlebstwa
    Dziękuję w imieniu swoim i mamy, bo głównie jej zasługa.
    Zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie Mei Tai naszej produkcji są jednakowo komfortowe. Naszą przygodę z tymi nosidłami zaczęłyśmy półtora roku temu i przez ten czas nosidła przeszły prawdziwą ewolucję od MT w stylu baby hawk bez wypełnień, po dzisiejsze - z wyprofilowanym panelem na pupę dziecka i chyba wszystkimi możliwymi zmiękczeniami Trudno więc porównać to co było kiedyś z tym co teraz. W każdy powstały egzemplarz wkładałyśmy jednak od samiusieńkiego początku wiele serca i bardzo dużo staranności.
    Ubiegły rok nie był zbyt obfity w tulikowe MT, bo ciągle dopadały nas jakieś kłopoty, mam nadzieję, że ten będzie dla nas łaskawszy

    Elbazetka cieszę się że koguci jest u Was Do dziś pamiętam te gulki na jego nóżkach

    Wanda przyznam Ci się szczerze, że miałam trochę stracha, że MT też okaże się dla Was niewypałem, cieszę się, że jest inaczej Niech Wam się dobrze nosi!Jest jeszcze jeden taki sam egzemplarz jak Twój, ale może właścicielka sama się pochwali Mam tylko nadzieję, że wełna się po praniu nie skurczy

    Dagmara tygrysi na zimę, a na lato turkusy

    Dodam jeszcze a propos MT z wyprofilowanym tyłeczkiem, że moim zdaniem jeśli chcecie nosić w nim dziecia z tyłu to najlepiej zarzucić go nosidle na plecy tak jak w chuście. Linda kiedyś pisała o takim sposobie zakładania. Jak znajdę to wkleję linka.

    To już drugi wątek z opiniami o mTulikach i tu moja prośba do adminek, że może by tak je połączyć? viewtopic.php?f=23&t=5682

    Jeszcze raz dziękuję pięknie za wszystkie miłe słowa!

  5. #25
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    106

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    A ja za kilka dni stanę się posiadaczką Tulikowego MT

  6. #26
    Guest

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Cytat Zamieszczone przez Ania z Tulikowa
    Jest jeszcze jeden taki sam egzemplarz jak Twój, ale może właścicielka sama się pochwali
    No to się chwalę MAM GO, MAM!
    Tulikowy MT Anthrazit jest:
    - oryginalny we wzornictwie i formie (uważam,że Ania ma niepowtarzalny, własny, pełen smaku i wyrafinowania STYL.... przez duże "S" pisane)
    - niezwykle wygodny w noszeniu (a nosimy 9 kg Teosia- MT wciąż trochę za duży dla niego oraz 15-kg Antka- dziś zażądał 'na brzuszek' i po raz pierwszy od bardzo dawna zasnął w nosidle czule się tuląc)
    - elegancki, stylowy, będący ozdobą osoby noszącej oraz dziełem sztuki użytkowej in se
    - pełen profesjonalizm wykonania (niskie ukłony dla Szanownej Mamy Twojej!!!), dopracowany w najdrobniejszych szczegółach oraz pięknie uszyty ('odszyty' jakby powiedziała moja mama);
    - indio anthrazit w panelu... ach, pewnie jeszcze długo to będzie moja jedyna wełenka

    Jest tylko jeden minus: Mąż Mój Ukochany bardzo go polubił i nie chce mi go oddać!!! Tzn: MT mogę nosić jak nie ma go w domu (Męża znaczy się)

    Reasume: MT by Tulikowo is the best!!!

  7. #27
    Guest

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Cytat Zamieszczone przez Kasina
    Cytat Zamieszczone przez Ania z Tulikowa
    Jest jeszcze jeden taki sam egzemplarz jak Twój, ale może właścicielka sama się pochwali
    No to się chwalę MAM GO, MAM!
    Tulikowy MT Anthrazit jest:
    - oryginalny we wzornictwie i formie (uważam,że Ania ma niepowtarzalny, własny, pełen smaku i wyrafinowania STYL.... przez duże "S" pisane)
    - niezwykle wygodny w noszeniu (a nosimy 9 kg Teosia- MT wciąż trochę za duży dla niego oraz 15-kg Antka- dziś zażądał 'na brzuszek' i po raz pierwszy od bardzo dawna zasnął w nosidle czule się tuląc)
    - elegancki, stylowy, będący ozdobą osoby noszącej oraz dziełem sztuki użytkowej in se
    - pełen profesjonalizm wykonania (niskie ukłony dla Szanownej Mamy Twojej!!!), dopracowany w najdrobniejszych szczegółach oraz pięknie uszyty ('odszyty' jakby powiedziała moja mama);
    - indio anthrazit w panelu... ach, pewnie jeszcze długo to będzie moja jedyna wełenka

    Jest tylko jeden minus: Mąż Mój Ukochany bardzo go polubił i nie chce mi go oddać!!! Tzn: MT mogę nosić jak nie ma go w domu (Męża znaczy się)

    Reasume: MT by Tulikowo is the best!!!
    słów więcej nie potrzeba
    nowa właścicielka się chwali
    wando, jakże się cieszę, żeś sprzedawała antracyta
    bez uprzejmości iwonty.g ( ), która puściła mnie przodem, nie stałabym się posiadaczką antracyta
    to my


  8. #28
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Pięknie.

    O matko! Pasjo a cóż Twój podpis oznacza?

  9. #29
    Guest

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Cytat Zamieszczone przez IwontaG
    Pięknie.

    O matko! Pasjo a cóż Twój podpis oznacza?
    że tak powiem, średnia córkę zacytowałam

  10. #30
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Cytat Zamieszczone przez pasja
    Cytat Zamieszczone przez IwontaG
    Pięknie.

    O matko! Pasjo a cóż Twój podpis oznacza?
    że tak powiem, średnia córkę zacytowałam
    Normalnie strach się bac.

  11. #31
    Chusteryczka Awatar kobra
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Chicago
    Posty
    1,850

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Cytat Zamieszczone przez pasja
    Cytat Zamieszczone przez IwontaG
    Pięknie.

    O matko! Pasjo a cóż Twój podpis oznacza?
    że tak powiem, średnia córkę zacytowałam
    chyba niezle jej podpadlas

    alez mi sie MT antracyt podoba, chetnie kiedys taki przygarne

    nie chwalilam sie jeszcze,ale jestem szczesliwa posiadaczka MT Zyrafki. Jest cudownie mieciutki i wygodny
    fotki beda pozniej
    Nothing you become will disappoint me;
    I have no preconception that I'd like to see you be or do.
    I have no desire to foresee you, only to discover you.
    You cannot disappoint me.


    Aska - mama Kajetana (19.10.2007)

  12. #32

    Domyślnie Re: MT Tulikowo


  13. #33
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    106

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    I ja stałam się posiadaczką Tulikowego MT.
    Po jednym dniu noszenia mogę powiedzieć, że jest absolutnie boski
    Moje dziecko usnęło w nim po kilku minutach, co jest ... hmmm... niecodzienną sytuacją
    nie użytkowałam żadnego innego MT, więc nie porównuję. Nasz jest prześliczny i wygodny, dziś po pracy - o ile pogoda pozwoli- spróbujemy zaliczyć dłuższy spacerek. Wtedy uzupełnię swoją opinię.

  14. #34
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    196

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    niechcący zabłądził na 1 dzień nie znam się ale wrażenie zrobił a jaki jest wygodny widać po minie mojej córki
    Luśka 2008, Szef 2011

  15. #35

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Milkablabla cieszę się ogromnie, że MT przypadł wam do serca

    Gosma cuuuudna fotka wiekowym już tuliku

  16. #36
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    106

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Cytat Zamieszczone przez Ania z Tulikowa
    Milkablabla cieszę się ogromnie, że MT przypadł wam do serca
    oj bardzo
    jak widać:

  17. #37

    Domyślnie Re: MT Tulikowo


  18. #38
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    196

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    Cytat Zamieszczone przez Ania z Tulikowa
    Gosma cuuuudna fotka wiekowym już tuliku
    hmmm a na wiekowy to on w ogóle nie wyglądał - tym bardziej chylę czoła
    Luśka 2008, Szef 2011

  19. #39
    Chustofanka Awatar zirca
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Ząbki
    Posty
    152

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    szkoda że to już historia i nie będę miała swojego tulika.....niesamowity talent.....oglądałam te strony wiele razy i za każdym razem
    http://stellagonet.blogspot.com/
    ALEXANDER- 08-10-2008

  20. #40
    Chustoholiczka Awatar slonetshko
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    uk
    Posty
    4,139

    Domyślnie Re: MT Tulikowo

    A ja go mam!!!
    Ach normalnie szczęściara ze mnie
    Przyszedł do nas od dominiki
    I nosi nam się przecudownie
    Jest po prostu boski
    A tutaj dowód




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •