Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567891011
Pokaż wyniki od 201 do 212 z 212

Wątek: Franiszki

  1. #201
    Chustonoszka Awatar Tolusia30
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    61

    Domyślnie

    chciałam dopytać jeszcze o ten coolmax. Zrezygnowałam ze wszystkich kieszonek, bo Mała odparza się od polaru i idąc na spacer pakuję ją w huggiesa, żeby jak siknie to miała sucho przy pupie. Czy ten coolmax żeczywiście izoluje od wilgoci i nie odparza(w końcu to też sztuczne tak jak polar)??????????
    Pyzatka (3.10.09)

  2. #202
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Moja córka po drzemce w pieluszce z polarem ma zawsze czerwoną pupę. Natomiast po drzemce w pieluszce formowanej bambusowej, nawet jeśli można ją wręcz wykręcać bo jest tak mokra, pupa nie jest czerwona. Myślę, że odparza ją właśnie sztuczny polar, który po prostu "grzeje".

    Coolmax jest sztuczny ale nie "grzeje" tak jak polar - ma "otworki" jest o niebo lepszy, wg mnie nie odparza. Natomiast uczucie suchości jest w nim trochę słabsze od tego w polarze.

  3. #203
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    my miałyśmy dwie kieszonki PUL, pieluszki rewelacyjne, ładne, zgrabne bardzo starannie uszyte. wkładka konopna dość cienka, ale chłonna. pupka naprawdę bardzo zgrabnie w nich wyglądała, szkoda, że już nich wyrosłyśmy...

  4. #204
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Stalowa Wola
    Posty
    94

    Domyślnie

    mam 2 kieszonki PUL, jedna na napy, druga na rzepy, napy wypadaja o wiele lepiej, te zwykłe rzepy (a mam kieszonkę ze zwykłymi) po pewnym czasie zaczynają jednak słabiej trzymać, pewnie po wymianie rzepa znów będzie moją ulubioną bo generalnie lubię rzepy za to że można szybko założyć wierzgającemu dziecku pieluszkę
    pieluszki są zgrabne, mają miłe PULe, nie uciskaja nóżek ani pachwin, dla mnie the best

  5. #205

    Domyślnie

    znalazłam ten dość stary wątek na szczęście a przez tych kilka miesięcy może ktoś jeszcze nabył te pieluchy. Konkretnie intresuje mnie otulacz pulowy. Proszę o recenzje

  6. #206
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    strona franiszki nie działa :/ czy może się zmieniła? Można jakoś gdzieś pooglądać?

  7. #207
    Chustomanka Awatar Niezapominajka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    850

    Domyślnie

    znam panią Marię szyjącą Franiszki, już nie szyje na sprzedaż.....

  8. #208
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Ostatnio zakupiłam 3 franiszki os ( 2 kieszonki i otulacz) i jestem w nich zakochana! zgrabne, pupcia malutka w nich jest. naprawdę fajnie leżą. wykonanie również porządne.
    strasznie ubolewam w tej chwili, że pani Maria już ich nie szyje na sprzedaż
    jakby komuś zalegały w szufladzie to wiecie gdzie mnie szukać

  9. #209
    Chustofanka Awatar AnnaM
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    369

    Domyślnie

    hopne temat bo nie wiem czy ktos sie orientuje jaka jest nowa strona franiszki gdzie mozna zamowic pieluszki, zwlaszcza welniaki?

  10. #210
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    o ile mi wiadomo franiszki już nie są produkowane



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  11. #211
    Chustofanka Awatar AnnaM
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    369

    Domyślnie

    aha, no szkoda, dziekuje

  12. #212
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    3,686

    Domyślnie

    Też należę do fanek!
    Są naprawdę super.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •