Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 62

Wątek: Mio unico

  1. #41
    Chustomanka Awatar Marti
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Sokołów Podlaski
    Posty
    539

    Domyślnie

    Darijah, to farbuje czerwony PUL Pytam, bo kupiłam taki u Ciebie do uszycia pieluszki i zastanawiam się, czy nie będzie mi farbować

  2. #42
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    moja recenzja na gorąco:
    najbardziej urzekł mnie otulacz czarny. jest milutki mięciutki, ładnie otula wszystkie nasze formowanki, nic nie uciska, możliwość regulacji gumki przy nóżkach -rewelacja. no pokochałam go, i chętnie bym nabyła, nawet z tym napisem "testowy"
    dużym plusem w tym otulaczu są dodatkowo podszyte skrzydełka i szeroka guma na plecach.
    cały jest z dwóch warstw co powoduje minimalnie dłuższy czas schnięcia w porównaniu do tych cieniutkich, ale za to wydaje się niezniszczalny.
    Biały otulacz
    cieniutki, tez podszyte skrzydełka i przód,pod napki do regulacji rozmiaru podłożony dodatkowy pul. ładnie naszyta czarna gumka-lamówka (ślicznie z ta czerwoną nitką wygląda)
    to taki mniejszy one size, nie mieścił wszystkich formowanek niestety, bardziej do tetry lub wkładów.
    Kieszonka czerwona - poza tym ze nieco farbuje - ok bardzo wąska w kroczku, zgrabna na pupie, nie przeszkadza w bieganiu. Dobra szeroka guma na plecach, nic nie odciska. szybko schnie. mikropolar ładnie odciąga wilgoć od pupy, bardzo szerokie wejście do kieszonki- łatwo umieścić wkład. wkłady pasują tylko oryginalne lub zwężane w środku.
    no i patent z gumkami regulowanymi - świetna sprawa.
    Formowanka

    też wąska w kroczku, a co fajne z tyłu szersza- nie widać pośladków, jak w niektórych wąskich pieluchach. z dwoma wkładkami wytrzymała 3 godzinna drzemkę z megasikiem ząbkującego Maćka. to duża zaleta
    w środku welur - do spania podłożyłam jeszcze wkładkę mikropolarową.
    z minusów - ślepe rzepy nie do końca trzymają w praniu - dobrze że prałam w woreczku.
    ale o dziwo cały czas wyglądają jak nowe.
    WKŁADKI:
    welurowe
    dobrze chłoną, dość długo schną. są wąskie - pasuja do wszystkich pieluszek, i długie dla mniejszego dziecka można zawinąć. no imiekkie w miarę - co wazne bo welur czasem sztywnieje w praniu
    mikrowłókno - super mięciutkie i szybko schnące, dość cienkie a jednaj jak na takie cienkie zaskakująco chłonne. najlepiej mi się sprawdził mieszany zestaw wkładek
    jeszcze mikropolarkowe, cieniutkie i świetnie odprowadzające wilgoć, ale za wąskie jak na mój gust, i dodatkowo się zwijają , nie da się ich użyć zamaist papierka jako zabezpieczenie przed kupką bo wszystko i tak bokami wyjdzie. trudno je ułożyć na pieluszce (przez to zwijanie właśnie)
    myjka, mięciutka, nie używałam, bo Maciek myje się sam i tylko swoja gąbką
    Woreczek -podoba mi się, idealny na krótki wypad tak do 3 pieluch myślę. jednak nie miałam okazji użyć.

    na koniec napiszę że wszystko bardzo estetyczne, starannie uszyte.
    nic nam nie przeciekło.
    Ostatnio edytowane przez panthera ; 01-06-2011 o 15:15
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  3. #43
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    bardzo dziękuję za dokładną recenzję
    Nie pamiętam tylko czy w świat poszła wkładka sucha pieluszka obszyta czy nie? Bo ta obszyta właśnie może się zawijać a od dłuższego czasu ich nie obszywam.
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  4. #44
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    obszyte były.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  5. #45
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    moj zestaw dolecial do mnie bez zarzutu
    na oko pieluszki wygladały na dobrze skrojone i trwałe
    były tez fajne w dotyku...i ładne(ale to juz jest subiektywna ocena)
    niestety, nie doczytałam wątku testowego i załadowałam wszystkie moje brudne pieluszki oraz ta slynna czerwona do bembna i dawaj-pranko...wiadomo co bylo dalej...
    zniechecona tą wpadką przerwałam test oddając pieluszki do os. nastepnej
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  6. #46
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    179

    Domyślnie

    Posiadam zestaw kilku wkładek z frotki bawelnianej od Mio unico - są mega grube, mega chlonne - moje ulubione wkladki. Polecam serdecznie.

  7. #47
    Chustonoszka Awatar madzia.witkowska
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    51

    Domyślnie

    wywołana do napisania recenzji stawiam się
    ale moja recenzja będzie krótka - nie założyłam ani razu pieluchy na pupę bo nawet jak je dostałam i poczytałam co i jak to stwierdziłam ze się nie łapie i nie wiem co gdzie wkładać, otulać... strasznie chciałam spróbować tym razem z pieluszkami, ale wydaje mi się że ktoś musi mi to pokazać na żywo i wyjaśnić na spokojnie - może wtedy załapię...
    ale mogę powiedzieć ze wizualnie wyglądają bosko.....
    może przy kolejnym dziecku się uda....hi hi hi...
    nie mniej dziękuję za "testowanie" bo chociaż na żywo widziałam pieluchy....
    Mamusia Bibusia i Niuniusia
    http://emwuphotography.blogspot.com/




  8. #48
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    Mam otulacz serii Bello.

    Otulacz używany na dużym noworodku 5 kg

    Ładnie się dopasowuje i nie powiększa niepotrzebnie pupy, ale jednocześnie wydaje się dosyć "pojemny" - wydaje mi się, że sporą formowankę też zmieści, ale nie mierzyłam. Wykrój i regulacja są bardzo dobrze przemyślane i powinny zdać egzamin zarówno na szczupłych dzieciach jak i na kluskach

    Materiały i jakość wykonania super, nie ma się do czego przyczepić.

    Jedyne co mi trochę przeszkadza, ale nie wymyśliłam jak się z tym uporać, to te guziczki do regulacji, które są na wierzchu i mogą uwierać w nóżki - może dałoby się je bliżej tunelika albo w tuneliku wszywać, to by się tam chowały, chociaż wtedy na pewno trudniej byłoby regulować długość gumek

  9. #49
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    54

    Domyślnie

    przepraszam, że tak późno pisze recenzję

    - wiek i „gabaryty” dziecka testującego, jaki nosi rozmiar ubrań

    synek jak testował miał 5 m-cy, jest z górnych gabarytów wagowych (75 centyl) rozmiar ubrenek 68, waga ok. 8 kg
    - krój pieluszek m.in. : szerokość na pupie i w kroczku, wysokość, czy gumki się odciskają oraz jak ogólnie leży na pupie,
    błękitna, polarowa formowanka jakby zbyt rozlazła (mimo regulacji napami) - miałam wrażenie że jak mocniej pociagne za nap, to go wyrwę razem z materiałem
    kieszonka w kwiatki zbyt wąska w kroku

    -elementy techniczne m.in.: łatwość regulacji rozmiaru,
    bez problemu z wyjatkiem błekitnej polarowej formowanki
    - miękkość rzepu
    dość twardy, ale ładnie trzyma, w sumie twardosc w niczym nie przeszkadza
    - rozstawienie/ilość napek ,
    ok
    - szerokość gumek,
    ok
    - jakość materiałów m.in.: ich grubość, wytrzymałość , przeciekalność (czy ręczniczki z Ikei to wystarczające wkładki na dzień?)
    no i tu jest podstawowy problem - generalnie nie zaprzyjazbiłam sie z pieluchami wielo gdyż one mi wszystkie po max 3 godz. przeciekają i musze z zegarkiem w reku przewijac zeby potem nie miec do przebierania całego dziecka
    w przypadku zestawu było dokładnie tak:
    a) żółta kieszonka + wkład z mikrofibry + wkładka mam sucho
    założona na 30 min - bez przecieku, odciśnięcia na nóżkach
    b) żółta kieszonka + wkład z mikrofibry + wkładka mam sucho
    założona na 50 min - bez przecieku, bez odciśnięc na nóżkach
    c) otulacz błekitny polarowy + wkładka mam sucho + recznik IKEA + 1 wkład z mikrofibry
    założona na 2 godz 40 min
    przeciek wokół nóżek, brak odcisnień, skóra ładna
    d) otulacz biały + wkład z mikrofibry + tetra
    założona na 2 godz., bez przecieku, odcisnięcia na nóżkach
    e) żólta kieszonka + wkład bambusowy
    założona na 1 godz. 40 min
    bez przecieków, bez odcisków
    f) otulacz biały + 2 wkłady z mikrofibry
    zalozona na 1 godz.
    be zprzecieków, małe odcisnięcie wokół nóżek i brzuszka
    g) otulacz czarny + ręcznik IKEA + wkład z mikrofibry
    założony na 1,5 godz.
    bez przecieku, odciśnięcie na nóżkach i duże na brzuchu
    h) otulacz FLIP + formowanka polarowa błękitna + wkład z mikrofibry + wkładka mams sucho (ta bardziej twarda)
    załozona na 2 godz i 5 min
    bez przecieku, odciśnięcie nap na brzuszku i odciśnięcie wokół nóżek

    -estetyka m.in. : jakość wyhaftowanego wzoru, jakość futerka minkee i innych materiałów , ogólny look J ( w sumie można to podciągnąć pod punkt wyżej)

    hafty bardzo ładne, w czarnym futerkowym otulaczu nie podobały mi się żółte napy

    -szybkość schnięcia

    ok

    -informacje zawarte w ulotce
    przeszkadzała mi dziewczynka pozująca w ulotce - co na nią spojrzalam, to miałam taką pierwszą odruchową myśl "taka duża a jeszcze w pieluszce" i poza tym, jakos tak "lolitkowo" mi sie kojarzyła

    ok

    -wkładki sucha pieluszka: ich wielkość, różnice pomiędzy welurkiem a mikropolarem

    nie potrafię tego ocenić a dziecko nie mówiło, czy mu sucho czy nie
    -stosunek jakości do ceny pieluszek
    ok
    Dziękuję za możliwość testowania. Zdjęcia wyślę mailem







  10. #50
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    Dziękuję za recenzje

    Pozwolicie, że się do nich odniosę ? Dopytam szczegółowo bo jak widzicie same, recenzji jest jak na lekarstwo a jeszcze raz napiszę, że Wasze uwagi są niezwykle cenne.

    Cytat Zamieszczone przez sharkah Zobacz posta
    (...)
    Jedyne co mi trochę przeszkadza, ale nie wymyśliłam jak się z tym uporać, to te guziczki do regulacji, które są na wierzchu i mogą uwierać w nóżki - może dałoby się je bliżej tunelika albo w tuneliku wszywać, to by się tam chowały, chociaż wtedy na pewno trudniej byłoby regulować długość gumek
    Chciałabym by otulacze szczególnie wyróżniały się w ofercie Mio unico. Wykrój, sposób szycia , funkcje (dwie możliwości regulacji rozmiaru) zmieniały się kilka razy od początku istnienia marki. Szczególnie zależy mi na tej regulacji i staram się właśnie by otulacz był bardzo wygodny i by nic nie uwierało Z aktualnego efektu jestem zadowolona ale nie ukrywam, że często "majstruję" przy otulaczach i być może wpadnę jeszcze na pomysł by guziczki schować. Mimo to chyba teraz i tak nie są jakoś bardzo kłopotliwe. Są na tyle małe i płaskie oraz wszyte w takim miejscu, że nie powinny uwierać. Nie zauważyłam dotąd odcisków u Olafa. Gdyby jednak większości przeszkadzały, proszę o info a będę kombinować by to zmienić
    Ewentualnym sposobem na to aby trochę je zakryć jest wyregulowanie rozmiaru a następnie pozostałą część gumki założyć jakby w drugą stronę tak aby nakładała się na guzik.
    Najlepiej zrobię zdjęcie (proszę o cierpliwość )

    Yucami trudno mi zrobić multicytat z Twojej recenzji dlatego postaram się inaczej....


    błękitna, polarowa formowanka jakby zbyt rozlazła (mimo regulacji napami) - miałam wrażenie że jak mocniej pociagne za nap, to go wyrwę razem z materiałem

    Masz na myśli błękitny, polarowy otulacz ?
    To była trochę próbna seria. Teraz będą inaczej uszyte(tak jak pulowe) ale z tego samego materiału.

    kieszonka w kwiatki zbyt wąska w kroku

    W kwiatki jest formowanka. Według mnie w przypadku formowanek zgrabność jest zaletą Zbyt wąskie kieszonki (pulowe) mogą przeciekać a w formowankach to nie ma znaczenia. No chyba, że jest za wąska by wkładać wkłady ?

    g) (...)odciśnięcie na nóżkach i duże na brzuchu
    h) (...)odciśnięcie nap na brzuszku i odciśnięcie wokół nóżek


    Czy regulowałaś rozmiar za pomocą gumek ?

    -informacje zawarte w ulotce
    przeszkadzała mi dziewczynka pozująca w ulotce - co na nią spojrzalam, to miałam taką pierwszą odruchową myśl "taka duża a jeszcze w pieluszce" i poza tym, jakos tak "lolitkowo" mi sie kojarzyła


    Spotkałam się już z tą uwagą. Miluszka na zdjęciach ma niecałe 2,5 roku. Wprawdzie była już odpieluchowana ale wszak czasem dzieci jeszcze oszą pieluszki w tym wieku. Mimo to , te długaśne włosy ją "postarzają" a młodszego modela nie miałam pod ręką Dodatkowo ona właśnie zachowuje się jak mała modelka... te pozy itp W przygotowaniu są nowe ulotki i nowa sesja z bardziej dzidziusiowym modelem.
    Prosiłabym jednak o głosy czy treść ulotki jest ok ? Ona ma tak ogólnie zachęcać do wielo... zachęca?

    Jeszcze raz dzięki i czekam na więcej
    Ostatnio edytowane przez darijah ; 09-02-2012 o 20:27
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  11. #51
    Chusteryczka Awatar Bellydancer
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,889

    Domyślnie

    To i ja się dopiszę!

    :: Pieluszka kieszonka PUL z serii Bello:
    http://miounico.home.pl/Pieluszka_ki...aniem-410.html

    Dla mnie to świetna kieszonka - idealnie dopasowana, wąska w kroku, przez co też fajnie trzyma wkład w środku. Chłonność jak dla nas akurat. Na prawdę godna polecenia

    :: Otulacz PUL z serii Bello :
    http://miounico.home.pl/Otulacz_Bell...inkee-409.html

    Dla nas bez szału, wydawał mi się bardzo duży, ale koniec końców działał dobrze podobają mi się zakładki na wkład.

    http://miounico.home.pl/Wzor_na_seri...katna-439.html

    Świetna! Pięknie skrojona, wąziutka w kroku - chłonność w sam raz na dzień, w końcu sama sobie tam wsadziłam co chciałam. Napy świetnie rozmieszczone, akurat dla nas

    :: Pieluszka kieszonka PUL z serii Economico:
    http://miounico.home.pl/Pieluszka_ki..._rzep-400.html

    ta kieszonka też bardzo fajna w użytkowaniu, nic nie przeciekło, dopasowanie dzięki rzepom bardzo dobre. nie do końca wykonanie trafia w moja estetykę. W sumie nie wiem, co mi nie gra - chyba kształt języków.

    :: Otulacz PUL z serii Economico:
    http://miounico.home.pl/otulacze_PUL...3-default.html

    ten otulacz cieniutki, leciutki - przeciekł nam przy nóżkach. miałam wrażenie, że mogę mu zrobić 'krzywdę' odpinając napy - wysadzam małą, napy odpinam jedną reką - tu się bałam, że wyrwę.

    :: Otulacz polarowy z serii Economico:
    http://miounico.home.pl/Otulacz_pola...omico-401.html

    to dla mnie zupełnie nietrafiony otulacz, wyciąga się niesamowicie przy odpinaniu nap, też się bałam, że porwę. Przeciekł nam zupełnie. Tego bym nie zakupiła.

    Dario - pisałam do Ciebie PW - proszę odpisz, bo to ja jestem tą sierotą, która nie odesłała wkładek mam sucho. Nie wiem komu je teraz odesłać!

    Jak ściągnę fotki z aparatu, chętnie coś dorzucę.
    Nina 01.04.2011, Gucio 04.02.2013 & Leon 13.12.2015
    Naturalna Szkoła Rodzenia Familion i Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion - www.centrumfamilion.pl

  12. #52
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    Sympatyczny, testujący model

    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  13. #53
    Chustomanka Awatar Marti
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Sokołów Podlaski
    Posty
    539

    Domyślnie

    Ta przedostatnia ma boski napis

    I zapomniałam napisać - model cudny

  14. #54
    Chustomanka Awatar holica_1630
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Wieliczka/Kraków
    Posty
    772

    Domyślnie

    Teraz ja
    Testujący 6 m, Pola.
    Zacznę od tego co mi się podobało
    Podobało mi się w tych pieluszkach jak są skrojone zwłaszcza formowanka oraz bawełniana kieszonka, są bardzo zgrane, bardzo dobrze leżą. Ogromny + za rzepy w formowance, bardzo mocne, widać, że już używane (poszarzałe), ale moc pozostała Minus bawełna na kieszonce się już sprała, byłam 16 osobą, która testowała ten zestaw.
    Otulacz czarny działał bez zarzuty, białego otulacza i żółtej kieszonki nie przetestowaliśmy bo młoda ma od razu czerwoną pupę (używamy teraz wełny). Otulacz polarowy jak dla mnie za bardzo się naciąga, ciężko dopasować, poza tym obawiałam się czy napów nie powyrywam.

    Jeżeli miała bym zakupić którąś z testowanych pieluszek, to na pewno formowankę na rzepy. Według mojej opinie, w zestawie jednak powinien być jakiś wkład chłonny do tej formowanki
    Ksander 4.06.2009r i Polonia 18.08.2011r
    Aniołek 24.02.2013.[']

  15. #55
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    Dziękuję za recenzję A używałaś może ręcznika Ikeowskiego razem z formowanką? Wg mnie jest to dobre i ekonomiczne rozwiązanie do dziennej pieluszki i takowy zawsze dodaję. Oryginalne wkłady Mio unico są w przygotowaniu

    Bawełna na Bello jest różna. Ta akurat jest polskiej produkcji i jest ciut grubsza niż made in USA. Blaknięcie i spieranie się kolorów dużo zależy też od sposobu prania. Ja mam dwie pieluszki z tą bawełną używane dłużej niż testowe i kolory są dalej całkiem intensywne. Piorę kieszonki i otulacze w max. 40 stopniach razem z ubraniami; wkłady i formowanki piorę w min. 60 stopniach z kwaskiem i większą ilością sody niż do codziennego prania.

    A jak oceniasz jakość i grubość futerka minkee ?
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  16. #56

    Domyślnie

    Osoba testująca: 6-miesięczny MJ, waga ok. 9 kg.

    1. Pieluszka kieszonka PUL z serii Bello:
    Chyba najlepsza z zestawu, zwłaszcza po włożeniu naszych wkładów. B. dobrze skrojona, bez efektu dużej pupy, dobrze trzyma i przyjemnie wykonana

    2. Otulacz PUL seria Bello:
    Bardzo dobry otulacz, wchodziły prawie wszystkie formowanki (poza nocnymi od Sylviontko), nie przeciekał, b. porządnie wykonany.

    3. Formowanka seria Bello:
    Elegancka, jedna z lepszych formowanek jakie miałam, bo bardzo zgrabna, nie wyłaziła z otulacza (patrz uwaga dot. otulacza powyżej) i chłonna, zwłaszcza po wzmocnieniu jej cienkim bambusem.

    4. Kieszonka PUL seria Economico:
    Pieluszka przeciekała przy nogach i nie wygląda najlepiej; wiem, że od tego jest seria Bello, ale mimo to nawet jako pieluszka podstawowa mogłaby być ładniejsza.

    5. Otulacz PUL seria Economico:
    B. mały, prawie nic mi się w niego nie mieściło, zatem nie testowałam go zbyt wiele. Nie za ładny.

    6. Otulacz polarowy seria Economico:
    Przeciekał b. szybko więc założyłam tylko raz i więcej nie testowałam. Leżał b. ładnie

    7. Wkłady sucha pielucha: nie testowałam, bo dotarły osobną przesyłką, kiedy pieluszki czekały juz spakowane.

    Podsumowując: chętnie kupiłabym otulacz minkee, formowankę i kieszonkę z serii Bello. Wydaje mi się, że wraz z ciekawszym wyglądem lepsza jest też jakość, ale może się sugeruję? Ogólnie podział na ładne i niedrogie b. mi się podoba, ale poprawiłabym nieco wygląd tych niedrogich, bo takie jakieś siermiężne mi się wydają.

    Zdjęcia wyślę na maila.

    Dziękuję za możliwość testowania i gratuluję produktów dobrej jakości. Trzymam kciuki za dalszy rozwój firmy!

  17. #57
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    Tester: Jonatan 9 m-cy, ok 7.5kg

    1. Pieluszka kieszonka PUL z serii Bello:
    Fajna pieluszka, niestety już była mocno sprana i kolory były mało..kolorowe napis na pupce fajny, ładnie leży, napy nabijane na odwrót (płaskie na skrzydełkach) nie przeszkadzają, a przynajmniej wyrzucać napek nie trzeba- więc plus, zgrabna, szkoda tylko, że już nie taka efektowna jeśli chodzi o wygląd.
    2. Otulacz PUL seria Bello:
    Nie testowany przez nas, jakoś mało zgrabny mi się wydawał, nie bardzo mi się podoba obszywanie pula, i lamówka biała nie mi nie pasowała. Były plamy.
    3. Formowanka seria Bello:
    Nie testowana, mimo, że dość wąska w kroku to jakaś toporna, chyba przy brzegach za dużo tego materiału zostaje po wywróceniu na prawą stronę, baaardzo sprana bawełna. Były plamy.
    4. Kieszonka PUL seria Economico:
    Testowana, fajna, mimo, że nie najładniejsza, to najlepiej leżała, nie było przecieku, ale używałam własnych wkładów, bo dla nas ręcznik to za mało, minus, za prujące się rzepy (choć super mocne), przy brzegach wychodzą nitki z pętelek. Tę bym kupiła, jesteśmy sprawcami plamek na polarku, nie z kupki, bo kupki nie było, nie pamiętam nawet czy te plamki już tam były, więc wydaje mi się, że coś w praniu może... próbowałam mydełkiem i nic.
    5. Otulacz PUL seria Economico:
    Mały i raczej nie ładny, bałam się o napki. Nie testowany.
    6. Otulacz polarowy seria Economico:
    Się skulkował i porozciągał, też się bałam o napki. Nie testowany.
    7. Wkłady sucha pielucha:
    Używałam swoich, te się nie różnią niczym, więc myślę, że są tak samo dobre, bardziej jedank przepadam za welurkiem, polarek się zwija.
    8. Ręczniczki jako wkłady:
    Nie testowane, leżały w pudełku, dla nas to za mało, na jednym jakieś cienie.
    9. Miała być ponoć jakaś ulotka czy broszurka, nie było.

    Dziękuję za testy, kroje na pieluszki kieszonki super, młody jest chudy i nie było problemu, że mu gdzieś odstaje czy coś tam, nie wiem jak na pupkach dzieci okrąglutkich, bo to one size mi się małe wydawało, ale dla nas było fajne. Fajny pomysł z regulacją gumek, już to gdzieś widziałam, ale nie pamiętam gdzie...tak czy siak, Dziekuję i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez schiselle ; 16-03-2012 o 10:16
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  18. #58
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    również dziękuję
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  19. #59
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Zestawu nie testuje ale mam kilka pieluszek Mio unico, więc podzielę się spostrzezeniami.
    Z serii Economico:
    1. Biała kieszonka PUL - ja ją bardzo lubie, jest bardzo cieniutka, dobrze się układa na pupie i w sumie jest jedną z bardziej niezawodnych jeśli chodzi o przecieki. Nie jest piękna ale skuteczna.
    2. Welurowa formowanka - fajna, miękka, kolorowa
    Z serii Bello:
    1. Kieszonki PUL - są piękne wizualnie, wąskie w kroku ( nie wszystkie wkłady wchodzą), można je idealnie dopasować do dziecka, ze względu na to że PUL jest obszywany bawełną są grubsze. Czasami przeciekają mi przy nóżkach, a wydaje mi się że dobrze dopasowałam do małego...
    2. Formowanki - piękne, dobre dopasowanie, wąskie w kroku, szkoda zasłaniać otulaczem

    Używam ręczniczków jako wkłady chłonne tyle że dokładam coś jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez Agis ; 16-03-2012 o 15:06

  20. #60
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Tester: 15 m-cy, ok 11.5kg

    1. Pieluszka kieszonka PUL z serii Bello:
    dostałam już mocno spraną, ale wzór na pupie obłędny. Wygląda na dosyć małą, ale spokojnie starczyła na dużą pupę. tylko otwór na wkład się rozchylał notorycznie - potrzebne dłuższe zakładki lub przeniesienie bliżej górnej gumki.
    2. Otulacz PUL seria Bello:
    całkiem dobrze trzyma i bardzo miękki; spokojnie zakrywa różne formowanki; ciekawy pomysł z obszyciem pula, ale trochę powiększa pupę. Ogólnie polecam!
    3. Formowanka seria Bello:
    Nie testowana chłonność. dosyć mała, niby wąska w kroku, ale za dużo materiału się wywijało.
    4. Kieszonka PUL seria Economico:
    nie testowana-była już w kiepskim stanie
    5. Otulacz PUL seria Economico:
    bałam się o napki(brak wzmocnień pod nimi). Nie testowany.
    6. Otulacz polarowy seria Economico:
    bałam o napki. Nie testowany.
    7. Wkłady sucha pielucha:
    nie używałam, jeden strasznie się zawijał, drugi całkiem fajne wrażenie robi.
    8. Ręczniczki jako wkłady:
    Nie testowane, bo to trochę za mało dla mojego sikacza i wolę gotowe wkłady niż składanie ręcznika.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •