Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Loveybums formowane z szerpy

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie Loveybums formowane z szerpy

    Znacie? Jakie są? Zainteresowały mnie ze względu na rozmiarówkę (nawet do 20 kg).

    Moja mała ma dopiero 10 kg ale taką budowę ciała, że niektóre pieluszki przeznaczone do 16 kg (większość się kończy na 15-16 kg. wg producentów) są na nią na styk albo uciskają.

    Ciekawi mnie co to za materiał "szerpa" podobno jakaś bardzo chłonna odmiana bawełny....

    Są tutaj:
    http://www.krainapieluszek.pl/index....product_id=254

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    No i musiałam sama wypróbować

    Na razie użyta 1 raz. Wygląda jak z mikrofibry, jest leciutka i puchata. Bawełna jest w niej zmechacona podobnie jak w pieluszkach storchenkinder... tylko jakaś taka lżejsza jest. Schnie dosyć szybko (szybciej niż storchen), mniej więcej jak mikrofibra. Pochłonęła niewiele, ale jak wspomniałam była użyta na razie tylko raz.

    Pozytywnie nastroiła mnie rozmiarówka Z zapartym tchem wzięłam rozm. duży (od 8 do 13,5 kg) i świetnie pasuje na moje 10 kg szczęścia i widać, że jeszcze posłuży bo jest zapas. Tymczasem wiele markowych pieluszek przeznaczonych do 16 kg. jest na styk....

  3. #3
    Chustofanka Awatar mama-japonka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kudowa-Zdrój
    Posty
    382

    Domyślnie

    Szerpa to specjalnie tkana bawełna. Te z szerpy mają dodatek poliestru (żeby lepiej schły), ale nie przy pupie, żeby przy pupie dziecko miało całkowicie naturalnie. Optymalna chłonność po kilku przepraniach...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •