Strona 1 z 10 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 198

Wątek: mei tai by pani olo

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie mei tai by pani olo

    niedawno jeden piekny MT by pani olo ruszyl do testow, a ja uzywam jednego od ponad dwoch miesiecy, wiec zaczne

    recenzja bedzie o pasach

    pani olo nasz egzemplarz troszke szyla wg mojej sugestii, wiec mam mam model z daleko i porzadnie wypelnionymi pasami, i to najbardziej stanowi u nas o wygodzie nosidla - poniewaz pasy sa wg mnie najwazniejsze w mt i taki typ, jaki dostalam, najbardziej mnie satysfakcjonuje

    corke nosze juz wylacznie na plecach i daaaleko wypelniony pas stanowi dodatkowe wsparcie dla nozek wystajacych z panelu, a zarazem powieksza nosidlo o rozmiar

    dalekie wypelnienie daje tez to, ze
    1) zwyczajnie jest wygodniej dziecku - nic nie ma szans sie zrolowac i wrzynac
    2) rodzicowi szybciej i sprawniej sie wiaze

    moment krzyzowania pasow pod pupa dziecka uwazam za kluczowy dla wygodnie zawiazanego mt i moge z czystym sumieniem powiedziec, ze to najwygodniejszy mt, jakiego mialam (rownie wygodny byl 4 me tylko melkaj, ale melkaj byl z zupelnie innego materialu - sprezynujacego wrecz)

    calosc nie budzi zastrzezen - porzadna, staranna, rzetelna robota
    nieuzywany kapturek mozna fiikusnie zawiazac troczkami
    full profeska: jest metka, sa ozdobione na koncach pasy oraz torebka na nosidlo

    naprawde nosidlo godne polecenia, wiec polecam!
    Ostatnio edytowane przez v ; 08-08-2010 o 01:30

  2. #2
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    wielkie ukłony i podziękowania
    długość wypełnienia we wszystkich moich MT jest taka sama. Różnice można mierzyć dosłownie w milimetrach
    Ostatnio edytowane przez pani_olo ; 09-08-2010 o 21:27

  3. #3
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    no cóż zapisałąm się do testów chyba tylko po to żeby się przekonac że tylko chusty i już
    i nic z tego....
    wpadłam a wszystko przez pasy o których tak fajnie napisała va
    przez ostani tydzień porównywałam MT bardzo rózne i te pasy dystansują inne, dla mnie ogromna zaleta jak dziecko po 2h noszenia nie ma śladów od pasów pod kolankami
    kolorowe paski przypadły mojemu mężowi do gustu bardzo i poprosił o MT dla siebie
    dziei instrukcji mocowania troczków dziecię smacznie spało podczas gdy ja robiłam zakupy i z niechęcia ogromną oddaję go dalej

    jedyny minus dla mnie to torebka na MT miała za krótki pasek i nie mogłam go przwiesić przez pierś

    dziękuję za możliwość testowania i rozstania nadszedł czas ehh.....

  4. #4
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za opinię
    Torebkę muszę wytłumaczyć, ponieważ była to pierwsza moja, postaram się szyć dłuższe paski.
    Ostatnio edytowane przez pani_olo ; 03-03-2013 o 21:31

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Używam MT by pani_olo już ponad 2 tygodnie - więc chyba już pora na recenzję.
    nie wiem od czego zacząć, więc zacznę od początku...

    Chustuję mojego maluch od urodzenia - już 9 miesięcy (najpierw elastyk, potem chusty tkane - istny szał wzorów i kolorów).
    Koleżanka zapoznała mnie z Mei Tai (również z chustami), tylko raz miałam je na sobie - rewelacja - szybko się wiąże i jest równie wygodne jak chusta.
    Jak przystało na chusto-maniaczkę zamarzyłam o własnym MT. Ceny mnie przeraziły(200 - 400 zł!), ale natrafiłam na MT by pani_olo w przystępnych cenach.
    Pomyślałam, że pierwsze MT nie musi być z najwyższej półki, bo zawsze jest ryzyko, że dziecku się nie spodoba i będzie tylko zawalać w szafie.
    Zamówiłam MT u pani_olo przez Internet korzystając z jej bloga. Razem ustaliłyśmy fason i kolor materiałów.
    Dosłownie po kilku dniach miałam MT u siebie. Muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona. Kolory okazały się fantastyczne, o wiele ładniejsze niż na fotkach. Całe MT starannie uszyte. Co do pasów - jak dla mnie są dobrze wypełnione, nic bym w tym temacie nie zmieniała. Woreczek - przydatny do przechowywania.
    Kilka prób zawiązania synka i pierwszy spacer... super, dzieciaczek "zasmakował" w MT - dosłownie - miętolił go pysiaczkiem i po 15 min. zasnął (co praktycznie się nie udawało w chustach).
    Oczywiście pochwaliła się koleżance - jej również "moje" MT się spodobało, nie miała zastrzeżeń (po prostu jej ufam - bo jest bieglejsza w tym temacie).
    Bez wahania - polecam wszystkim MT by pani_olo
    Teraz chusty odpoczywają, a z MT jestem bardzo zadowolona. Co więcej - zamawiam kolejne MT u pani_olo
    Jest tylko jeden minus - zawsze nadchodzi czas, że trzeba dzieciaczka wyjąć z MT.

    PS. w najbliższym czasie postaram się dodać zdjęcia
    póki co MT można zobaczyć tu: http://paniolos.blogspot.com/2010/08...turkusowy.html
    (jeszcze się suszy... ale i tak jest uroczy)
    i jeszcze coś... świetnie się pierze i prasuje - naprawdę uszyty z dobrego materiału.

    Dziękuje i pozdrawiam,
    icywind

  6. #6
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    testowałam pięknego miecia jak dla mnie jest idealny, pasy są super takie grubo wypełnione mięciutkie wysztko uszyte precyzyjnie dokładnie super ozdobione super się w nim nosiło, dziecko też zadowolone za każdym razem zasypiało hehe dziękuje za możliwość testowania i pozdrawiam

  7. #7
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    bardzo dziękuję za komentarze i upraszam o kilka zdań na temat, osoby które już testowały!!!

  8. #8
    Chustomanka Awatar andzia_1978
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    pomiędzy wawą a wołominem
    Posty
    1,219

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testowania Miecia
    MT bradzo ładnie uszyty, świetnie wypełnione pasy, ciut dla nas przydługie, za to dla męża idealne, fajny kapturek.
    Torebka, jest swietnym gadzetem, ale tak jak już dziewczyny wyżej pisały, mogłaby mieć dłuższy pasek, ja osobiście nie pogniewałabym się, gdyby była też nie co większa
    Podsumowując, BARDZO PORZĄDNY PRODUKT, gratuluję.
    P 1995, A 1997, B 2008, W 2015 i L 2017
    jestem matką idealnej córki i równie idealnych czterech synów

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    okolice Wadowic
    Posty
    202

    Domyślnie

    Testowała MT, niestety tylko 5 dni
    Bardzo starannie uszyty, dobrze wypełnione pasy i spodobał się też mojemu mężowi. Komfortowo nosiłam moją 14 kg córkę prawie 3 godziny i zasypiała w nim bez problemu - tak jak w chuście Idealnie nam pasowała szerokość i wysokość panela. Świetnie się sprawdzał kapturek i podoba mi się troczkowy sposób chowania.
    Dziękuję za możliwość testowania
    Mama Anieli- 8 lipca 2007 i Antosi - 15 sierpnia 2009

  10. #10
    Chustofanka Awatar kasku
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    403

    Domyślnie

    krótko bo krótko ale w maj taju od pani olo nosi sie super wygodnie no i rozmiar calkiem dobry na starszaka...
    pasy mięciutkie, mietek starannie uszyty
    i super torebka- wygodna i taka akurat.







    mama żuży = 9.12.2008 = i janka = 21.03.2011

  11. #11
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Ząbki
    Posty
    164

    Domyślnie

    ale wtopa...., zaglądam szukam mojej recenzji i nie mogę znaleźć... odkładałam na później i zapomniałam...
    To tak,... MT ten spodobał mi się od pierwszego zdjęcia w wątku rozpoczynającym testy. Prześliczny jest. Uszyty bardzo starannie, detale dopracowane. Hanusia smacznie spała sobie w mietku, znaczy że wygodny... Mogłabym Go mieć tak sobie pomyślałam jak go zobaczyłam i ponosiłam, ale już zaklepany niestety... Miałam kłopot z zawiązaniem Go dokładnie na środku, znaczy się tak by dziecko miało panela tyle samo po obu stronach pleców. Ale to pewnie przez mój brak doświadczenia w wiązaniu MT, ale by ułatwić można jakoś wyprofilować pas biodrowy, choć ja za prostotą jestem ... W sumie to chciałabym takiego Mietka. Cudny. Aha i torebka - bardzo ładna, ale super gdyby była większa i z dłuższym pasem.
    A tu jeszcze coś:
    http://klubkangura.com.pl/galeriakangura/index.php?album=TB%2F2010%2Ftbwarszawa%2Fspacer-chustowy-2010ℑ=_DSC0017_4278.jpg
    Ten link to fotka ze spaceru chustowego w trakcie tygodnia bliskości. Mietek spotkał się wtedy ze swoja twórczynią - Panią OLO . Przesympatyczna ta Pani OLO. Dziękuję za możliwość testowania!

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Ola szyje CUDOWNOŚCI!!!! Jestem jej fanką W mieczysławach dopieszczony jest każdy szczególik, są super wygodne i przepięknie odszyte. Na dodatek szyjąca dopasowuje się do potrzeb zamawiającego, super odczytuje jego potrzeby i służy radą. Realizacja zamówienia-praktycznie natychmiastowa, ceny bardzo korzystne
    Mnie najbardziej cieszy błyskawiczny rozwój i bardzo trzymam kciuki i dopinguje Ole w jej mietkowej twórczości.
    Czekam Kochana na kolejne cudeńka
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    Ola szyje CUDOWNOŚCI!!!! Jestem jej fanką
    ja też, dziecka właśnie śpią na SOWACH made by pani_olo

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  14. #14
    Chustofanka Awatar sonyc
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Przechlewo/teraz Łomża
    Posty
    216

    Domyślnie

    Niestety nie miałam zbytnio czasu na przetestowanie, udało się raz i nawet obiad zrobiłam w spokoju
    Bardzo dobrze nosi przy starszym dziecku, perfekcyjnie uszyty i bardzo bardzo wygodny. Choć ja bym dała ciut grubszy pas biodrowy - przy moich kościstych biodrach i ciężarze 13kg po pół godz czułam jak zaczyna uwierać. Mojej córce najbardziej podobała się torebka, którą kazała sobie zakładać
    Dziękuję za możliwość testowania.

  15. #15
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny za miłe słowa! Bardzo ciepło na sercu mi się zrobiło przy tej zimowej aurze
    Trochę myślałam nad tym, kiedy ja mietka w SOWY uszyłam??? A to przecie o moje puchacze chodzi ))

  16. #16
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    a ja dopiero teraz dziękuję osobiście za mini mt dla córy - jest boski!!! nie wiem czy recenzja tu powinna być ale czemu nie już się nim tu gdzieś na forum chwaliłam. Stanowczo za tanio je puszczasz. Jedna pani w sklepie chciala mi wcisnąć mini beco za 17euro to jej wtedy go wyciągnęłam i gały jej opadły jak usłyszała cenę Przepięknie uszyty. Pas biodrowy pasuje idealnie na moją 2latkę Panel ciut za duży na misia ale możemy podwinąć, albo kupić wiekszego misia Tola bardzo go lubi. Parę fotek zapodaję, jakbyś chciała gdzieś na bloga wstawić to nie mam nic przeciwko

    Ostatnio edytowane przez wrapsodia ; 15-12-2010 o 19:58
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



  17. #17
    Chusteryczka Awatar Kaś
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,555

    Domyślnie

    mimezis ale piękne foty!!!

    Ja mam jeden dla Mani, a drugi swój bo pozazdrościłam Marysi obydwa są piękne i wygodne - w Marysiowym są noszone lalki, misie itp. Mój to hybryda ma super wygodny pas biodrowy mięciutki i odpowiednio szeroki dzięki czemu nie robi mi się fałda na brzuchu jest piękny, wygodny no i już - Ola MTmistrzem jest

  18. #18
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    Czas na moją spóźnioną recenzję. Podziękowania dla Pani Olo za miły kontakt, porady,ekspresowe uszycie i wysyłkę. Miecio przepiękny i cudnie pachniał Pasy są świetne,nic nie uwiera, wyparł chustębo plecak nie wychodził a tu tak. Szyty na dwie córy,ale Marta tylko korzysta i śpi sobie zawsze. Testowałam DROGIE ABC,ale się nie umywa do mojego Miecia. Dziękuję Pani Olo! Polecam w 100%

  19. #19
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Dziękuję, dziękuję kochane!
    mimezis, dziękuję, na pewno sobie na blogu po świętach umieszczę!
    A i Wesołych Świąt Wam wszystkim życzę!!

  20. #20
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pani_olo Zobacz posta
    A i Wesołych Świąt Wam wszystkim życzę!!
    wzajemnie oby Nowy Rok był dla nas wszystkich bardzo mietkowo owocny
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •