Strona 9 z 58 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161719 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 1141

Wątek: poszukuję, z Grochowa (lub okolic) :-)

  1. #161
    Chustomanka Awatar aga_o
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    662

    Domyślnie

    Ja w tą pogodę jeszcze nie nosiłam, bo się chyba troszkę jeszcze boję w niesprzyjających warunkach... Ale różowo-białe getry już nabyłam i będę zamawiać skarpetusie wełniane takie na całe nóżki - zakolanówki, hehehe


  2. #162
    Chustonówka Awatar kafka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    21

    Domyślnie

    to już teraz wiem, po co są getry (widziałam w sklepie internetowym i myślałam, że to tylko dla dziewczynek !!!! bardzo dziękuje!!!

  3. #163
    Chusteryczka Awatar martita
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa grochów
    Posty
    2,011

    Domyślnie

    no getry to super sprawa...tylko nam zlatuja z nozek
    wiec nosimy polspiochy-spodenki ze stopkami...i jest oki
    a teraz jak zimno i wieje to spiochy nawet pelne, co by plecki bardziej okryte jeszcze

    wychodzicie dzis...?
    piekna pogoda...
    ja bylkam na targu na wiatraku z rana...jeszcze bedziemy wychodzic po obiedzie-kolo 15...
    caluski :*


    Doula
    Mamong Dziabonga i Dzidzionga

  4. #164
    Chustomanka Awatar miumi
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa Grochów
    Posty
    880

    Domyślnie moje marudzenie

    eeeeee, muszę się wyżalić. Będę musiała się częściowo wyłączyć z szacownej grupy chustomam Byłam dzisiaj na usg kolana i mam potwierdzone, że nie jest najlepiej. Od tygodnia chodzę, z jedną nogą sztywną - bo tylko tak nie czuje bólu. No i oczywiście nie mogę nogi przeciążać, czyli nie za wiele chodzić. Noszę Monikę tyle co muszę. Trzymam ją na rękach na siedząco. Jest marnie, takiego scenariusza się nie spodziewałam. A do tego wczoraj miałam stłuczkę, z mojej winy i totalnej nieuwagi - ustawiałam sobie radio i wjechałam w tył samochodu z hakiem, czyli mój przód zmasakrowany.

    Od poniedziałku mam nadzieje zacząć rehabilitacje, może mi się w dwa tygodnie na tyle poprawi, że nie będzie boleć. Chustowanie będzie teraz tylko od święta. Buuuuuuuuuuu A ja tak uwielbiam nosić!!!!!!!


  5. #165
    Chustomanka Awatar sandy.pit
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Falenica
    Posty
    520

    Domyślnie

    o rany! bardzo mi szkoda! na szczęście Twój mąż nosi.
    a jak Moniśka do wózka? (w razie co mogę Wam pożyczyć spacerówkę na jakiś czas, póki się kolano nie wyleczy)
    mój mąż ma takie okresowe problemy - zobaczysz, będzie lepiej. często się na jesień pogarszają różne takie sprawy.

    Doradca Noszenia ClauWi® i Doula

  6. #166
    Chusteryczka Awatar Anais
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Gocław
    Posty
    2,173

    Domyślnie

    oj, bieda nasza miumi i biedna Monika, miejmy nadzieję, że Tata Moniki stanie na wysokości zadania i ponosi za Was dwoje, co by dzieć nie był stratny. Ja Cię tylko kochana pocieszę , że po rekonstrukcji kolana jestem i teraz już jest całkiem dobrze. porehabilitujesz się i będzie good, zobaczysz
    de la Vega 08.07.2010
    Dzidźka 09.07.2015

  7. #167

    Domyślnie

    Miumi - pozdrawiamy razem z Idką Twoje kolano (
    życzymy poprawy

    czy któraś z Was wybiera się dziś do parku na Podskarb. po południu? tak koło 15 lub 16?

  8. #168
    Chustomanka Awatar miumi
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa Grochów
    Posty
    880

    Domyślnie

    Dziewczyny, dzięki za słowa otuchy.
    sandy.pit, dziękuje za propozycje. Wózek mamy, do tej pory się kurzył, ale dzisiaj rano Monika poszła z dziadkami do Parku. Nawet na początku w wózku jej się podobało, ale wróciła już na rączkach. Może babcia przekona się do nosidła.
    Teraz małż zabrał ja na spacer w nosidle.


  9. #169
    Chusteryczka Awatar Anais
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Gocław
    Posty
    2,173

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny

    Jest taki oto temat: Jest możliwość żeby się zapisać na zajęcia gimnastyki dla mam z dziećmi (niemowlaki i dzieci do lat 5).ze szczególnym uwzględnieniem zrzucania tłuszczyku z brzucha, pupy i ud. zajęcia odbywałyby się w fitness klubie na Gocławiu na Abrahama, dojazd macie niezły, np 123. Na razie zbiera się grupa (ale nie wiem czy się uzbiera). Opcja jest chyba tylko z godzinami przedpołudniowymi, dwa razy w tygodniu.
    Może jak zapiszemy się razem to jakiś rabacik dostaniemy, czy coś... Jakby co, zaraz obok jest kawiarenka i sklep z zabawkami drewnianymi Akuku, więc bedzie można na kawkę czy ciacho skoczyć po zajęciach.

    To jak? Chętny ktoś? Dawajcie znać.
    de la Vega 08.07.2010
    Dzidźka 09.07.2015

  10. #170
    Chusteryczka Awatar Kaś
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,555

    Domyślnie

    miumi trzymaj się dzielnie, będzie dobrze
    A propo's zajęć gimnastyczno-brzuchowych to ja bardzo chętnie ale zależnie od ceny i godzin więc narazie czekam na szczegóły!

    pozdrawiam

  11. #171
    Chusteryczka Awatar martita
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa grochów
    Posty
    2,011

    Domyślnie

    ojej miumi kochana wspolczuje...i caluje mocno!!! trzymaj sie!!!

    Anais nie moge dostac jednych tych granulek...agnus castus9CH nigdzie ich nie ma...Ty masz gdzies apteke blisko siebie jakas w ktorej kupowalas...?
    co do cwiczen...to tak jak Kaś - od ceny i pory jestem uzalezniona...tym bardziej ze nie wiem jak mi zajecia w pazdzierniku sie rozloza...ale tazk, to baaardzo chetna
    a najbardziej mnie rozbawilas tym ciachem po zajeciach na zbicie tluszczyku, hahahah co by nam za wiele nie ubylo to se dolozymy ciasteczkiem i kawka ze smietanka
    caluski :*


    Doula
    Mamong Dziabonga i Dzidzionga

  12. #172
    Chusteryczka Awatar Anais
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Gocław
    Posty
    2,173

    Domyślnie

    ojtam ojtam... po wysiłku to można bez wyrzutów sumienia ciacho wciągnąć.
    To dopytam jakie koszta i ew. terminy. pewnie pon-sr lub wt-czw około 10-11 by się to odbywało. Jak macie jakieś preferencje to można spróbować i dogiąć do nas.

    martita, ja kupowałam chyba w aptece na zamienieckiej. Jeśli nawet nie mają od ręki, to bez problemu powinni ci sprowadzić na następny dzień.
    de la Vega 08.07.2010
    Dzidźka 09.07.2015

  13. #173
    Chusteryczka Awatar Kaś
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,555

    Domyślnie

    martita - ja też wszystkie homeo kupuję na Zamienieckiej, tam mają wszystko ale zanim pojedziesz możesz zadzwonić i dopytać.
    Ale mnie wyśledziłaś z Inką
    A tak w ogóle to gdyby któraś z Was zoczyła gdzieś jakąś Inkę przede mną - to klepcie dla mnie bo ja się nie mogę z niej wyleczyć!

    Wiecie, że mamy jeszcze jedną chustoMamę w okolicy - widziałam dzisiaj w jakimś pasiaku niebieskim (chyba Nati) na Waszyngtona po 17 chuścioszek spał, a Mama czytała sobie książkę w najlepsze

    buziaki

  14. #174
    Chustomanka Awatar klaudia
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    1,479

    Domyślnie

    Kas- chyba tez ta mame widzialam tylko ze w skaryszewskim...malego ma malucha.
    Anais- ja bym z checia od pazdziernika na cwiczonka, tylko jak wszystkie jestem uzalezniona od czasu i pieniedzy ale jak cos preferowalabym po 11, o 10 to julian jeszcze spi
    Martita- musze z toba porozmawiac o pieluszkach, juz powoli mam dosc tych pampersow, kupa smieci
    Miumi- trzymaj sie, dla pociechy tez mam problemy z kolanem po zlamaniu...rehabilitacja pomaga, ale odczuwac kolano bedziesz mogla juz bardzo czesto, po wysilku... idzie sie przyzwyczaic

    ok mysle, ze juz do kazdego cos milego powiedzialam

    Pozdrawiam serdecznie

  15. #175
    Chusteryczka Awatar martita
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa grochów
    Posty
    2,011

    Domyślnie

    Anais Kaś ale to chodzi o apteke przy placu szembeka...? tak na rogu zamienieckiej i groichowskiej..../ czy gdzies na zamienieckiej...?

    Anais - pewno! zasluzone ciacho nie tuczy

    Kas no ja bede lapac dla Ciebie inke, bo na bazarku ostatnio poluje...poluje...na zare
    ale upolowalam teraz tez ladna krotka szmatke

    klaudia, ja to moge o pieluchach w nieskonczonosc - wiec nie wiem czy sie piszesz na rozmowe z takim pieluchofanatykiem
    ale chetnie pomoge i doradze

    moj malz widzial te chustomame - chyba w tym samym czasie co ty Kas, bo na Waszyngtona i czytalka ksiazke - widok niueoceniony ponoc

    miumi kochana...mi tak glupio to koleczko trzymac od Was...ja to taka juz jestem wiesz...i jak nie oddam albo sie nie zrewanzujue (ooo! to dobry pomysl!!!) to mi bedzie chodzic po sumieniu...
    caluski :*


    Doula
    Mamong Dziabonga i Dzidzionga

  16. #176
    Chusteryczka Awatar Anais
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Gocław
    Posty
    2,173

    Domyślnie

    martita, chodzi o aptekę mniej więcej w połowie ulicy zamienieckiej, taką z zielonym szyldem. nazywa się chyba 'na zamienieckiej' właśnie, z tego co kojarzę.
    A na jaką zarkę polujesz? klepnij i dla mnie oberzynke, tripink lub tripurple, jeśli się pojawią i jeśli to nie twoje kolory. Porzyczyłam od kammik oberzynke do potestowania i się zakochałam. Czekam na pieniążki z zusu, jak przyjdą, to sobie kupię

    apteka przy sulejkowskiej
    Ostatnio edytowane przez Anais ; 09-09-2010 o 13:00
    de la Vega 08.07.2010
    Dzidźka 09.07.2015

  17. #177
    Chusteryczka Awatar martita
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa grochów
    Posty
    2,011

    Domyślnie

    oki..to wiem ktora apteka, dzieki!podjade tam...

    a zare to nie wiem co to te tripink i tripurpure...ale jak mniemam cos w rozach...fioletach 0 takze bede klepac dla ciebie bo ja nie w tych szukam...
    bo w takich kolorach to jak landryna wygladam
    caluski :*


    Doula
    Mamong Dziabonga i Dzidzionga

  18. #178
    Chusteryczka Awatar Anais
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Gocław
    Posty
    2,173

    Domyślnie

    tak, róż i fiolet, choć oberżyna najbardziej mnie interesuje.
    a ty jakich kolorów szukasz?
    de la Vega 08.07.2010
    Dzidźka 09.07.2015

  19. #179
    Chustomanka Awatar klaudia
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    1,479

    Domyślnie

    Martita mysle ze dam rade, przeszkolisz mnie... a ja powoli zaczne sobie wskakiwac na te pieluchy, stopniowo bo jak zwykle trzeba liczyc sie z miesiecznymi wydatkami to we wtorek sie zobaczymy w klubie?

  20. #180
    Chusteryczka Awatar martita
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa grochów
    Posty
    2,011

    Domyślnie

    Anais sama nie wiem
    ale myslalam cos o zieleniach...moze jakies zolcie...?

    klaudia postaram sie byc, choc nie moghe obiecac, bo cholerka mam exam o 9 we wtorek...
    i nie wiem czy sie wyrobie potem do klubu...bo exam to godzinka gdzies...wiec o10 bede wracac do domu to pewno na 11 dojade...
    kurcze...nie wiem czy dam rade...
    moze lepiej Ci podam numer kom:693137038 i jakos moze sie spotkamy...?
    albo w nastepny wtorek - to bede na bank juz
    jak by co to wal na priv to moge cos doradzic jakby co
    caluski :*


    Doula
    Mamong Dziabonga i Dzidzionga

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •