Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 82

Wątek: Wielo dla biednych

  1. #1

    Domyślnie Wielo dla biednych

    Ostatnio rozmawiałam ze znajoma na temat pieluch wielorazowych. Naszej rozmowie przez chwile przysłuchiwała sie jakaś wyfiokowana pani...Po kilku minutach wstała, zmierzyła mnie wzrokiem od stóp do głów i na odchodnym rzuciła "Niby taka wypielęgnowana damulka, na ciuchy stać, a dziecku na pampersy żałuje..."

  2. #2
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    3,219

    Domyślnie


    he, to tak jak z tymi biednymi kobietami, co to je na porządny wózek nie stać, tylko muszą dźwigać dzieci w jakiś prześcieradłach(dajmy na to w pawiszczach)

  3. #3
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    przypomniało mi się jak poprzedniej jesieni stałm na przystanku autobusowym i dwóch wyrostków mówi: " zobacz k... jakia bieda w Polsce ludzi noramlnie nie stać na wózki tylko w szmatach takich dzieci trzymają"
    no więc niech Pani w błędzie sobie żyje

  4. #4
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    gavagai

  5. #5
    Chustofanka Awatar Pati778
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    345

    Domyślnie

    dobre. Ale większość ludzi właśnie tak myśli, że pampersy są "ekskluzywne" a wielo to dla biednych. Kiedyś w przychodni wprost mnie jakaś lekarka zapytała ile kosztuje pielucha. Zdziwiła się mocno odpowiedzią

  6. #6
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    3,219

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    przypomniało mi się jak poprzedniej jesieni stałm na przystanku autobusowym i dwóch wyrostków mówi: " zobacz k... jakia bieda w Polsce ludzi noramlnie nie stać na wózki tylko w szmatach takich dzieci trzymają"
    no więc niech Pani w błędzie sobie żyje
    Ha! Ma się tę pamięć do forumowych historii

  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    no bida piszczy jak nic. nie stac ani na wózek ani na pampersy, to juz naprawde katastrofa
    K. 2009M. 2012

  8. #8
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Oj,my bidulki I nasze dzieci też bidulki.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Behemot
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    2,763

    Domyślnie

    łoj bieda straszna- a za ten nasze szmaty czy pieluchy to można by wózek klasy "S' kupić
    Nikodem-12.01.2009-Skarb mój największy
    Karmiłam piersią 3 lata 3 tygodnie i 2 dni

  10. #10
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,614

    Domyślnie


  11. #11
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Ale chamska baba!

  12. #12
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,586

    Domyślnie

    no no w naszym koszu pieluchowym ponad 1000 zl siedzi
    biedulki my

  13. #13
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    a ja na takie komentarze raz odpowiedziałam uprzejmie: "myli się pani, mnie stać na wielo!"

  14. #14

    Domyślnie

    Ja w takich sytuacjach kieruję się bardzo mądrą maksymą: "Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem!"

  15. #15
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    jak to mówią "czasami lepiej nic nie mówić i wydawać sie głupcem, niż otworzyć usta i rozwiać wszelkie wątpliwości"
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

  16. #16
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    No tak, ja właśnie staję na rzęsach, żeby wszyscy w koło uwierzyli, że to wersja oszczędna Mi by się nawet taka pani przydała...
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

  17. #17
    Chustomanka Awatar Dharma
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    786

    Domyślnie

    ale czad!!! Ja tez chcę tę Panią - np. żeby moje mężowi wytłumaczyła, że 'wielo' to wersja oszczędnościowa (heheh - oh jak ja dbam o nasze finanse kupując nałogowo itti bitti )


  18. #18
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    Fakt wielo wychodzą taniej ( można kupic używane, można stosować u 2-3 dzieci, czy też można też odsprzedać). Ale żeby były dla biednych nie sadze, naprawdę biedne osoby używają tanich pieluch marek własnych supermarketów.
    BTW od czasu jak w pracy wspomniałam o wielo, słyszę ( od kilku specyficznych osób nie od wszystkich oczywiście) głupie docinki na temat mojego stanu finansowego lub skąpstwa, oraz zawsze ożywająca przy mnie dyskusja o wyższości pampersów nad hugissami i odwrotnie , naiektórym sie to w małych główkach nie mieści, że mozna uzywać wielo z wyboru nie przymusu ( no bo z wielo to przeciez tyyyyyle pracy jest)

  19. #19
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klusiecka Zobacz posta
    BTW od czasu jak w pracy wspomniałam o wielo, słyszę ( od kilku specyficznych osób nie od wszystkich oczywiście) głupie docinki na temat mojego stanu finansowego lub skąpstwa, oraz zawsze ożywająca przy mnie dyskusja o wyższości pampersów nad hugissami i odwrotnie , naiektórym sie to w małych główkach nie mieści, że mozna uzywać wielo z wyboru nie przymusu ( no bo z wielo to przeciez tyyyyyle pracy jest)
    Bo dla wielu ludzi wielo to po prostu gar tetry i ceratka do tego.

  20. #20
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    Bo dla wielu ludzi wielo to po prostu gar tetry i ceratka do tego.
    tyle to ja wiem, nie rozumiem natomiast czemu nie słuchają o bambusie mikrofibrze, wełnie czy polarze?? Zupełnie jakby sie tą tetrą zaślepili i koniec.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •