Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 82 z 82

Wątek: Wielo dla biednych

  1. #81
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    może do nich trzeba z cenami, a nie z materiałami
    Dokładnie o tym pomyślałam. Hihihi. Jak usłyszą cenę za 1 pieluchę to im szczena opadnie.

    Cytat Zamieszczone przez emmaline Zobacz posta
    to proste - bo ludzie z zasady nielubią/ boją się zmian, bezpieczniej sie czują z tym co dłuugo i dobrze znane (w tym wypadku opiinia), co z tego że czasem gówno warte i działa na ich szkodę?
    Dokładnie.

    Cytat Zamieszczone przez Blanka_1982 Zobacz posta
    Śmieszy mnie jednak podejście ludzi, że to jest pieluchowanie dla biednych, bo wg mnie, za tym rodzajem pieluch przemawiają także inne względy, których inni zdają się nie rozumieć(łatwiej zaszufladkować, że "dla biednych" niż wysłuchać i zrozumieć inne argumenty).
    I to jest dobra odpowiedź, ludzie nie rozumieją, nie wiedzą, a komentują, jakby studia pieluchowe skończyli.
    Taki jest jednak ten świat, że na temat lubią się wypowiadać zwykle te osoby, które nie mają o nim zielonego pojęcia. Pozostaje tylko wspólczuć.

    Cytat Zamieszczone przez arta Zobacz posta
    Rozni ludzie zyja na roznym poziomie i to nie finanse decyduja o wartosci czlowieka. Nie zgadzam sie na takie podejscie i pogardzam tymi, ktorzy mysla tak, jak ta lampucera!
    Dokładnie, tak samo myślę. Dodam jeszcze, że nie warto się kompletnie przejmować, bo zło/przykrość które ktoś wyrządził innej osobie wróci do niego ze zdwojoną siłą.
    Być człowiekiem ludzkim i tolerancyjnym, to prawdziwy skarb w dzisiejszym świecie.
    A lampucera to moje ulubione słowo od dzisiaj. Śmieję się cały czas.

    Cytat Zamieszczone przez ladidadi Zobacz posta
    Dziewczyny musze się wyżalić !!! ;( Zostałam dziś totalnie zmieszana z błotem na fb przez koleżankę i kolegę :/ No przykro jest mi niesamowicie ! Że jestem złą matką bo piorę pieluchy zamiast kupować jednorazówki, że koncepcja kontinuum to porazka bo rozpuszczę dziecko, że śpie z dzieckiem i moge je zgnieść itd Ja uwielbiam przebywac ze swoimi dziećmi, jak nie śpie z dzieckiem to chodze co pół godziny i sprawdzam co tam się dzieje a póżniej dopiero jestem niewyspana, uczestnicze w warsztatach bo mam taki kaprys i mogę go realizować, opieka nad dzieckiem mnie nie męczy i nie mam potrzeby wyjścia na piwo żeby odpocząć i zostawiania dziecka na dwa dni bo ja baluje ... A karmić cyckiem będę bo po to natura dała mi przenośny bar mleczny kurde !
    Sorry, tak się Wam w mankiet wypłakuje ale wiem że mnie zrozumiecie )
    Zapraszam do zaśmiecania tablicy ladidadi na fb "paranoicznymi" hasłami hahaha
    Uwielbiam pieluchy wielo i chusty. Ja nie śpię z dziećmi, każde ma swoje łóżeczko, ale nie mam nic przeciwko temu, że ktoś z dzieckiem śpi. Opieka nad dzieckiem, to cudny czas i bywa ciężko, bo dzieci mają tyle energii, że czasem nie daje rady. Ale uwielbiam moje dzieci. Potrzebuję też od czasu do czasu zostawić je pod dobrą opieką i wyjść spotkać się z przyjaciółką. A wieczorem jak popadają, to siadam na balkonie, nabieram głęboki oddech, biorę łyk zimnego piwa i napawam się ciszą.
    Wspólczuję ladidadi, jak cie potraktowali. Ale oni nie dlatego sa chorzy, że nie śpią z dziećmi, piją piwo, czy stukają sie po głowie jak słysza o wielorazówkach, tylko dlatego, że kompletnie cie nie rozumieją i po prostu olej takich ludzi, bo szkoda twoich nerwów.


    Podsumowując żal mi ludzi którzy wypowiadają się źle na temat pieluch wielorazowych nic o nich nie wiedząc.
    Ja tam omijam z daleka takich.

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    nie stać mnie aby sobie pozwolić na bardzo duzo rzeczy ale stać mnie na to aby godnie żyć
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  2. #82
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    "Kozia Wólka" we Włoszech/Poznań
    Posty
    729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetta Zobacz posta
    A lampucera to moje ulubione słowo od dzisiaj. Śmieję się cały czas.
    Ja je przejelam od mojej psiapsiolki Uzywam je wymiennie z lafirynda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •