Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 79

Wątek: MT by melkaj

  1. #1
    Guest

    Domyślnie MT by melkaj

    przyszedł przepiękny MT od melkaj.
    najpierw nie wiedziałam, jak sobie poradzić z jedną tasiemką przy zagłówku, ale po chwili już wiedziałam. jedna sztruksowa tasiemka dobrze umocowana porządnie trzyma się pętelki

    wykonanie - bardzo piękne. pasy wypełniane: i naramienne, i biodrowy. sztruks miękki - nie ma problemów z dociąganiem.
    ja wybrałam MT bez aplikacji. jedną stronę ma bordową, drugą brązowo-turkusową.
    panele z bawełny - przewiewne, lekkie, znakomite na lato.
    Amelia, która ma kryzys trzymiesięczniaka antychustowego (daję jej jeszcze dwa tygodnie) i w nic nie pozwala się zawiązać, w MT by melkaj siedziała spokojnie!
    a kiedy zasnęła, zamotałam w MT by melkaj moją... siedmiolatkę wagi 28 kg.
    Mieczysław przeszedł próbę. ja przeszłam pół pokoju. kręgosłup z lekka chrupał, ale MT nie. nic nie trzasnęło w nim, nic się nie poluzowało.
    uff
    jakby co, nosił mnie w MT by melkaj będzie mój Ukochany
    najpierw sobie jednak ciało z letka zliftinguję.
    Mieczysław by melkaj spisał się.

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    bytom
    Posty
    401

    Domyślnie

    Prosimy o prezentację
    Agnieszka 24.08.2003
    Aleksandra 07.07.2007

  3. #3
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    pasjo najdroższa - miętki choćby najpiękniejsze są dla dzieci siedzących. temat jak wiele innych budzi pewne kontrowersje ale jednak sprawa do przemyślenia.
    tym bardziej, że jesteś przed wizytą u fizjoterapeuty a amelka jest wcześniaczkiem.

    MT nie ma szans dobrze podtrzymać pleców dziecka jak chusta. nie daje też za bardzo możliwości "zwężenia" żabki.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mart
    pasjo najdroższa - miętki choćby najpiękniejsze są dla dzieci siedzących. temat jak wiele innych budzi pewne kontrowersje ale jednak sprawa do przemyślenia.
    tym bardziej, że jesteś przed wizytą u fizjoterapeuty a amelka jest wcześniaczkiem.

    MT nie ma szans dobrze podtrzymać pleców dziecka jak chusta. nie daje też za bardzo możliwości "zwężenia" żabki.
    marto kochana, wiem. wszystko wiem. z uwagą śledziłam wątek "MT od urodzenia".
    dlatego Mieczysław jeszcze chwilę poczeka na Amelię
    nie będę robiła niczego wbrew fizjologii i naturze.
    jeno - niczym prawdziwa kobieta - pochwalić się chciałam.
    tak troszkę.
    (...)
    to już się pochwaliłam.
    teraz kolejne posiadaczki Mieczysławów by melkaj proszę o recenzje
    ps. sukces! A-Melczur trzyma od dzisiaj główkę bez mojej pomocy.

  5. #5
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pasja
    ps. sukces! A-Melczur trzyma od dzisiaj główkę bez mojej pomocy.
    brawo!
    u nas drobne sukcesy w dziedzinie "stoję samodzielnie, patrzcie na mnie!"
    ech, jak te osiągnięcia szkrabów cieszą....

  6. #6
    Chusteryczka Awatar Bogusia
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Szwajcaria
    Posty
    1,754

    Domyślnie

    mart a jaki piękny avatarek
    MACIUŚ - 20.03.2007 JÓZIO - 23.10.2010 ZOJA - 21.02.2016
    Opowiedz mi mamo VLOG BLOG

  7. #7
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bogusia
    mart a jaki piękny avatarek
    a dziękować, dziękować

  8. #8
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Ja również od paru dni jestem posiadaczką cudnego MT od melkaj i jestem pełna zachwytu. MT jest bardzo starannie uszyty, mięciutki i milutki i bardzo wygodny, chciałam go przede wszystkim dla męża, który niekoniecznie chce się motać w chustę i MT zdecydowanie i jemu przypadł do gustu, Agnieszka sama wymyśliła wzór i trafiła w 10, poza tym jest przesympatyczną osobą, zresztą niejedna z Was już napewno się o tym przekonała.


  9. #9
    Chustofanka Awatar melkaj
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    368

    Domyślnie

    Bardzo mi miło czytać pierwsze Wasze recenzje - dziękuję bardzo za miłe słowa a pasji dodatkowo za wątek. Wróciłam już z wakacyjnych wypadów i zabieram się do dalszego szycia. Mam nadzieję, że z czasem przybędzie oceniających mnie - każda uwaga jest cenna.
    Agnieszka - kobieta, żona, mama dwóch uroczych dziewczynek
    www.melkaj.blogspot.com
    mei tai-e, chusty kółkowe

  10. #10
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Ja mam ślicznego własnego (dziękuję raz jeszcze Agnieszko za aplikację ) z miłości nagłej do pożyczonego... Dodam, że była to nasza wspólna z mężem decyzja...
    Nosi się świetnie, nawet już te 10 kilo... a myśle, że jak wreszcie przełamię się i przesadzę S. na plecy będzie rewelacja. S. zadowolony (po paryskim treningu nawet zasypia), ja mam wolne ręce i mniej skrzypiący kręgosłup, mąż też lubi, a i moim rodzicom bardzo się spodobał i używają wakacyjnie!
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  11. #11
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Mój MT od melkaj też już dotarł i byliśmy z nim właśnie nad morzem - jest przecudowny, wszędzie go ze sobą zabieraliśmy Wygodny jest baaardzo i Kacperek go pokochał
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  12. #12
    Guest

    Domyślnie Re: MT by melkaj

    peanów ciąg dalszy

    najpierw pasja zachwyciła się duńskimi MT BølleMis. charakteryzują się one bardzo szerokimi pasami naramiennymi i równie szerokim pasem biodrowym. kapturek mają doszywany (inne skandynawskie MT mają kapturki odpinane) w kolorze panelu. całość zdobią szlufki na pasach naramiennych wykonane z materiału panelu i fikuśne, długie troczki.
    BølleMis mają na TBW świetne recenzje.

    i już pasja wie, dlaczego, bo melkaj, dokładnie takiego jej uszyła!

    szerokie pasy naramienne i takiż biodrowy (14 cm) sprawiają, że ciężar dziecka znika w MT. po długim spacerze pasja czuła się tak, jakby miała trzy kilko amelii na brzuchu, a nie osiem. pasy są wypełniane, sztruks jest miękki, elastyczny, pracujący podczas noszenia. dociąga się świetnie. nie ma mowy o jakimkolwiek wżynaniu się w asteniczne ramionka pasji i zapadniętą klatę piersiową.
    panel ślicznie kontrastuje z czekoladowymi pasami. jest z delikatnej, haftowanej bawełny. bawełna ma kolor złamanej bieli, haft jest w kolorze gorzkiej czekolady.

    to najwygodniejszy MT, w którym pasja nosiła amelkę.
    najwygodniejszy, choć niepozorny.
    taki, jak pasja lubi.
    prosty a piękny.

    w dodatku melkaj MT wyposażyła w torebkę, urocze mieszkanko na czas jego spoczynku.

    pasja i melkaj mają już plany na dwa kolejne MT, w tym jeden w wersji zimowej z wypełnieniem minkee.
    bardzo cudowne nosidło to jest... melkaj, dzięki.

    ilustracyjnie kilka takich sobie zdjęć zrobionych podczas kolejnej wojny domowej już bez numeracji.
    przy okazji pasja wymieni na lepsze.









  13. #13
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie Re: MT by melkaj

    piękności!
    a dasz przymierzyć?

  14. #14
    Guest

    Domyślnie Re: MT by melkaj

    Cytat Zamieszczone przez mart
    piękności!
    a dasz przymierzyć?
    jacha oczywicha!
    to pierwszy mt, który otula dziecko tak szczelnie, jak chusta.
    jestem zaskoczona i zachwycona jakością sztruksu.

  15. #15
    Chustomanka Awatar yerba
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,455

    Domyślnie Re: MT by melkaj

    Pasjo, byłam pewna, że to jest Twój MT gdy weszłam dni temu kilka na stronę Melkaj.

    Śliczny - taki niewymuszony, stonowany, klasyczny.
    przychówek: Pierwszy (czerwiec 2007) i Druga (maj 2010)

    http://www.pomoz-amelce.pl



  16. #16
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: MT by melkaj

    Ach tak myślałam że to Twój - przepiękny po powrocie ze szpitala też piszę się na przymiarkę
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  17. #17
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie Re: MT by melkaj

    Cytat Zamieszczone przez barrbarra
    Pasjo, byłam pewna, że to jest Twój MT gdy weszłam dni temu kilka na stronę Melkaj.

    Śliczny - taki niewymuszony, stonowany, klasyczny.
    Przysiegam, ze ja też!!!!
    Pasja, gdybyś kiedyś chciała go puscic dalej to wiesz

  18. #18
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: MT by melkaj

    No to ja sie dolacze.Rowniez posiadam MT stworzonego przez Agnieszke i jestesmy wszyscy cala trojca bardzo zadowoleni.Co prawda nosimy go na razie sporadycznie bo nasz maluszek ma 5 miesiecy dopiero ale nie mozemy sie doczekac az rozpoczniemy akcje.Jest bardzo dobrze wykonany,milusi i przyjemny w dotyku.Nosi sie wygodnie i wogole ma sie wrazenie ze Agnieszka moze stworzyc kazda aplikacje.Teraz planujemy zamowic u melkaj kolkowa i poucha.Dajemy piatke.
    A na dowod naszego zadowolenia zdjecie(aplikacji dobrze nie widac ale mamy na niej naszego Czeskiego przyjaciela Krecika )


  19. #19
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie Re: MT by melkaj

    Hmmmm, miałam już mT od melkaj, puściłam go dalej bo choć zachwycał mnie swą urodą to Mania za mała była i nie nosiłam. no i właśnie przyszły do mnie smoki. Czekam, bo Mania śpi, ale mąż się zachwycił! Mój mąż-wyobrażacie to sobie! Mało tego, mówi że skoro to nosidło na ślub jego brata ma być (hehe to dopiero w kwietniu) to muszę sobie kupić suknię pod kolor nosidła!
    Niewiarygodne wręcz
    A co do MT, jest cudnie odszyty, długie pasy, super torba. No śłicznosciowy jest cały!

  20. #20
    Chusteryczka Awatar witbor
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,055

    Domyślnie Re: MT by melkaj

    To super, April
    Wanda, mama Zofii, Malwiny, Mai, Franka, Antka, Marysi i Józefka oraz Anieli (6tc) i Szymona (17tc)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •