Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: wielorazowe od pierwszych dni

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    arta - tak jak Olik pisze- nie zrujnujesz finansów męża tetrą i otulaczami, a później stopniowo możesz dokupywać następne wielo;
    Hehe, co do tego, to nie byłabym taka pewna...Ja też miałam ekonomiczny plan, a teraz jak patrzę, ile mi z konta ubyło na zakupy "pieluszkowe", to mi wlosy dęba stają...i co chwilę mam ochotę coś dokupić, chociaż doskonale wiem, że mam już wszystko....no, poza papierkami i proszkiem

    Podsumowując: wielo wciąga

  2. #22
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    No bo to wciąga jak chodzenie po bagnach ale ja też wydałam kilka stówek na początku a teraz od kilku miesięcy ani jednego pampka. Nastawiam się że większość becikowego przy drugim pójdzie na wielo.

  3. #23
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,289

    Domyślnie

    Blanka_1982 - da się oszczędnie, ale trzeba umieć się oprzeć pokusie kupowania kolejnych pieluszek, a to trudne jest ale jak napisałam z czasem można tetrowe zapasy uzupełniać o inne wielo

  4. #24

    Domyślnie

    Ja wiem, że się da Ale lekko zaszaleć też można, a i tak będzie taniej niż jednorazówki.

  5. #25
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    mi wystarcza sama świadomosć że przynajmiej mam pieluchy, wypiore i są, a nie ląduja w koszu na śmieci :/ a z wydatkami... puki co nie widzę oszczędności ale to uzależnienie i mimo że mówie sobie: nie kupuj wiecej pieluch, to i tak wmówie sobie że była okazja i że kolejna jest niezbęda. Mało tego, przy kupnie następnej mówie sobie "ta juz będzie ostatnia" To jest uzaleznienie


  6. #26
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    A ja mam swój stosik i nie kupuję już nic. A wiem że wszystkie te pieluchy które mam teraz za 2 lata wykorzystam przy 2 dziecku i jeszcze sprzedam potem jeśli będę o nie dbała.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •