Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32

Wątek: Little lamb

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie Little lamb

    Czy ktoś z Was zna moze te pieluszki? Używa? Jakie są Wasze opinie?

    A jakie formowanki byscie polecaly dla drobnego raczej 3-miesiecznego dziecka?

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    mam formowanke z mikrowlokna - to nasza ulubiona jest miekka i puchata, zakladam ja malej w takie upaly bez otulacza. no i przy dobrym odwirowaniu wyciaga sie ja z pralki prawie sucha
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  3. #3
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie

    A jest raczej szeroka czy waska - szczególnie w kroku ? Na drobne dzieci bedzie pasować czy raczej ogromniasta będzie?

  4. #4
    Chustofanka Awatar bessi
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    335

    Domyślnie

    na moje oko to raczej wąska formowanka
    miałam bambusowe, długo schły - jak to bambus ;(

  5. #5
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    mialam bambusowa, bawelniana i z mikrofibry w rozm1.
    Pierwsze dwie fantastyczne, ta ostatnia juz mniej
    I w zwiazku z tym w rozm2 kupie tylko te dwie pierwsze.
    Bambusowa i bawelniana zgrabne i waskie, mikrofibrowa znacznie mniej. Chlonnosc tez zmniejsza sie odpowiednio wrac z czasem schniecia
    Tylko nei wiem, czy wszystkim dzieciom roz1 wystarczy do 9miesiaca. Mloda jest dosc drobna i duza i chyba po8miesiacu odlozylam je na bok, bo rzepy zaczely sie jakos obcierac o brzuszek.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za informacje!

  7. #7
    Chustomanka Awatar kundzia
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Bydgoszcz/Fordon/docelowo Maksymilianowo :)
    Posty
    810

    Domyślnie

    my testowaliśmy mikrofibrowe i otulacze tej firmy rozm 1. U nas mikro zgrabnie leżała na pupie, baaaardzo chłonna i błyskawicznie wysychała otulacze po prostu rewelacja. nie ważne czy z formowanką czy z tetrą, czy z ręcznikiem ikeowym, wszystko przetrzymały, nawet mega sika

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    213

    Domyślnie

    Ja mam 2 formowanki mikrofibrowe kupione z drugiej ręki, więc juz sporo uzywane, bardzo jestem z nich zadowolona, bo są bardzo chłonne i zgrabne, świetnie leżą na pupie. Ostatnio kupiłam sobie na ebay'u z bambusa i z bawełny, dostałam do tego gratis wkładkę chłonna i wkładkę sucha pielucha, która jest niesamowicie miękka i przyjemna w dotyku, aż miło dziecku założyc, zamierzam jeszcze zakupić otulacz tej firmy. Ogólnie polecam, chyba moje ulubione pieluchy. na 3-miesięczniaka pasuje rozm. 1.

  9. #9
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,990

    Domyślnie

    Jakie sa zakresy masy w size 1 i 2?



  10. #10
    Chustonówka Awatar Majanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Wroc
    Posty
    9

    Domyślnie

    Trochę późna ta odpowiedź ale dopiero się do was dosiadłam
    Wszystko znajdziesz na http://www.littlelamb.co.uk . Podają tu, że r1 jest do 9kg, r2 do 17. My mamy właśnie r1, mała waży 8kg i spokojnie jeszcze poużywamy. Co do rodzajów, to kupiłam właśnie u producenta zestaw startowy (formowanki: bambusową, bawełnianą i mikrofibrową, otulacz, kieszonkę i te wkładki sucha pielucha) - wyszło atrakcyjnie cenowo a i przesyłka nie była droga. Nie przepadam za tą mikrofibrową ale babus i bawełna jak pisały dziewczyny - super. Otulacz też trzyma. Rzepy trochę twardnieją (używamy od 10 miesięcy). Ale pieluszki fajne, i ja je polecam.
    A i widzę, że rozbudowali ten "trial pack" - jest więcej pieluch, kolorki,no i droższy przy okazji.

  11. #11
    Chustomanka Awatar Foxy Lady
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Warszawa Włochy :)
    Posty
    633

    Domyślnie

    bambuska little lamb dawno temu bo już ponad rok minął była moją ulubioną, mimo że schła długo
    zgrabna miękka ładna porządny bambus

    jeśli kiedyś będę jeszcze potrzebowała, to pewnie kupię jeszcze
    Helenka piękna 23 lipca 2009



  12. #12
    Chustoholiczka Awatar ktosikowa
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4,209

    Domyślnie

    aaa!!!!
    Własnie kupiłam w lumpku pod domem 6 formowanek rozm 1 (nie wiem z czego... mikrofibra? bambus?- taka milusia frotka?)każda z dwiema wkładkami jeszcze i otulacz. Nówki niesmigane, bielutkie, po rzepach widac, że nawet pralki nie widziały!!! Zapłaciłam... 20 zł... 3 sliczne czekaja na mnie do jutra z nadzieja, że kasa przyjdzie, bo prawie najostatniejsze pieniądze na nie wydałam
    Ostatnio edytowane przez ktosikowa ; 28-03-2011 o 12:34
    Taka-jestem-ładna(nastolatka...ech...)-1999, Nikt-mnie-nie-rozumie(takoż...)- 2000, Brykacz-nad-brykacze- 2004, Trzeba-to-policzyć- 2006, Królewna(królewny NIE sprzątają)-2011,Tylko-sprawdzam! -2012, Żółwina- 2015


    Dziecko jest jak prąd- ma fazy. Nic dziwnego, że u nas są spięcia... Sieć przeciążona

  13. #13
    Chustonówka Awatar Majanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Wroc
    Posty
    9

    Domyślnie

    Szczęściara
    Mikrofibra (przynajmniej w tych, które mamy - kupowanych rok temu) jest najcieńsza i najbielsza (trochę jak wata). Bawełniana jest matowa no i jak to bawełna po kilku praniach sztywna. Może trafiłaś na bambus (kolor trochę niejednorodny) - miękka u nas nawet po tym prawie roku używania. A otulacz, mimo że niepozorny bardzo dobrze trzyma, bez przecieków. Co do rozmiaru - u nas przy 8kg jeszcze dają radę (aczkolwiek powoli robią się za płytkie
    Gratulacje

  14. #14
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    179

    Domyślnie

    Plus jeszcze taki widzę littlelamb, że mają fajne zabezpieczenia rzepów do prania. Mamy bawełnianą, faktycznie zrobiła się już trochę sztywna, ale za to dobrze chłonie.

    Może kogoś zainteresuję promocja na stronie www.fill-your-pants.com - bambusowe są tańsze niż na stronie producenta, po 6L zamiast 9, zamówiłam już jedną na spróbowanie.

  15. #15
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    "Kozia Wólka" we Włoszech/Poznań
    Posty
    729

    Domyślnie

    to ja podbijam temat w związku z ostatnim postem o promocji. A jak się prezentują te formowanki między nogami? Są w miarę wąskie?
    ops, już doczytałam. Wąska. To chyba zmówię.
    Ostatnio edytowane przez arta ; 18-12-2011 o 11:24

  16. #16
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    A kieszonki jak sie sprawdzaly?

  17. #17
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    Ja miałam dwie kieszonki i nam nie pasowały. Jakoś tak trudno było je dopasować. Plus za to, ze w komplecie dostałam dwa wkłady duży i mały


  18. #18
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Dzięki.
    Zastanawiam się właśnie nad zakupem, muszę przemyśleć temat
    Ale jak obejrzałam te kieszonki to już widzę że układ nap jakiego nie lubię.

  19. #19
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie

    Wypróbowałam sama i...
    To moje ulubione formowanki (obok mother ease i baby kicks). Bawełnana -super na dzień, bambusowa - na noc, (choć na dzień też oczywiście). Zgrabne, chłonne. Jedyny minus, to że szarzeją rzepy. Jak dla mnie super pieluszki.
    Mama wspaniałej czwórki: '02 '04 '10 '12

  20. #20
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Od ilu kg powinny pasować formowanki bambusowe 1?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •