Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32

Wątek: Little lamb

  1. #21
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    nam pasowala od ok 4.5kg wczesniej tez moglam uzywac ale robila ogromna pupe.
    ps to nasze ulubione formowanki

  2. #22
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Czy ktoras z was ma porownanie little lambow 2 z np. totsbotsami albo lollipopami 2? Mam lamby tylko 2 i sa ogromne, natomiast z pozostalych firm mam 1 i juz sa ledwo na styk na dlugosc (cora ogolnie duza, wazy 6,5, ale dluga wyjatkowo)... czy lepiej kupic lamby 1, bo troche jeszcze posluza, czy jednak sprobowac juz pozostalych 2?

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    Czy ktoras z was ma porownanie little lambow 2 z np. totsbotsami albo lollipopami 2? Mam lamby tylko 2 i sa ogromne, natomiast z pozostalych firm mam 1 i juz sa ledwo na styk na dlugosc (cora ogolnie duza, wazy 6,5, ale dluga wyjatkowo)... czy lepiej kupic lamby 1, bo troche jeszcze posluza, czy jednak sprobowac juz pozostalych 2?
    czy masz na myśli formowanki? ja mam LL 2 (jest jak w sam raz na moje dziecię 10,5 kg) i 2 totsbotsy bamboozle stretch, które są bardzo duże i bardzo szerokie w kroku (ok. 20 cm). tak więc dla 6,5kg dziewczynki ich nie polecam. jednak z tego, co czytałam na forum, różne modele TB mają różną rozmiarówkę. tak więc niewykluczone, że inne formowanki tej firmy mają mniejszy rozmiar 2.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  4. #24
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    hehe, no tak, nie dopisalam, ze chodzi mi o formowanki bambusowe

    ja mam kolorowe totsbotsy i lollipopy, takie bez regulacji na dlugosc napami, ale one jakies strasznie krotkie sa... mam tez totsbots bamboozle (chyba, nie pamietam nazwy) i tez takie krotkie, ale za to bardzo szerokie... ledwo pupe zakrywaja

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    a próbowałaś formowanek babyetty lub ecodidi? to niby OS ale z tych zgrabniejszych, z regulacją długości. są wersje sucho/mokro od pupy.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  6. #26
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Odkopię z otchłani.
    Mam kilka formowanek LL bambus i mikrofibra i coś się z nimi dogadać nie mogę.
    Może ktoś z was używa obecnie i poradzi.
    Córka waży ponad 4 kg, może 4,2 kg i jak sama formowanka leży i wygląda super tak z otulaczem LL mam problem. Nie mogę go jakoś dopasować żeby nie było luzów przy nóżkach i przecieków. Ogólnie po złożeniu otulacza wygląda trochę jak zawodnik sumo
    Czy otulacze są jeszcze za duże czy ja po prostu nie potrafię ich prawidłowo zamontować? Szukałam w sieci jakiś podglądowych zdjęć żeby zobaczyć jak na niemowlaku wygląda formowanka+otulacz, ale nie mogę nic znaleźć. Używał ktoś może tych formowanek z innymi otulaczami? Jakimi? Te LL wydają mi się długie i te rzepy takie sztywne Chyba, że to ma tak wyglądać.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  7. #27
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Odkopię z otchłani.
    Mam kilka formowanek LL bambus i mikrofibra i coś się z nimi dogadać nie mogę.
    Może ktoś z was używa obecnie i poradzi.
    Córka waży ponad 4 kg, może 4,2 kg i jak sama formowanka leży i wygląda super tak z otulaczem LL mam problem. Nie mogę go jakoś dopasować żeby nie było luzów przy nóżkach i przecieków. Ogólnie po złożeniu otulacza wygląda trochę jak zawodnik sumo
    Czy otulacze są jeszcze za duże czy ja po prostu nie potrafię ich prawidłowo zamontować? Szukałam w sieci jakiś podglądowych zdjęć żeby zobaczyć jak na niemowlaku wygląda formowanka+otulacz, ale nie mogę nic znaleźć. Używał ktoś może tych formowanek z innymi otulaczami? Jakimi? Te LL wydają mi się długie i te rzepy takie sztywne Chyba, że to ma tak wyglądać.
    Ja też się nigdy nie dogadałam z tymi otulaczami. A na formowanki LL zakładam na przykład Flipy i dają rade


  8. #28
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Dzięki kornflejka.
    Próbowałam dzisiaj mikrofibrę z flipem, ale lekki przeciek był, na dole przy nóżce jednej. Może mój Flip ma luźne gumki, albo A. ma za chude nóżki

    Spróbuję jeszcze się zaprzyjaźnić z LL, a jak się nie uda to trzeba będzie się pożegnać.

    edycja: z innymi wkładami Flipy ok, to te formowanki jakieś dziwne są


    kornflejka a od jakiej wagi dziecka używałaś LL?
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  9. #29
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    Użyłam otulacza TotsBots, jest bardziej miękki niż LL i na razie nie ma przecieków.

    Ogólnie formowanki są dla mnie dziwnym wymysłem Całe nasiąkają i potem cała pupa jest mokra. Jakoś się nie mogę do nich przekonać, no ale używam
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Pzepraszam przegapiłam Twoje pytanie. Pytasz o otulacze LL? Bardzo szybko się ich pozbyłam jeszcze przy synku, przy Irence nie uzywalam w ogole. Formowanek rozmiar 2 uzywa Irenka nadal (ma około 9 kg)


  11. #31
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,437

    Domyślnie

    My używamy roz. 1 na razie, waga 4,5 kg.

    Jak na razie otulacz TB jest ok, przetestuję raz jeszcze Flipa, zobaczymy.

    Dziękuję kornflejka za pomoc.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    My używamy roz. 1 na razie, waga 4,5 kg.

    Jak na razie otulacz TB jest ok, przetestuję raz jeszcze Flipa, zobaczymy.

    Dziękuję kornflejka za pomoc.
    nie ma za co aha - jedynki tez uzywalismy. tylko z chyba z noworodkowymi otulaczami kokosi albo z welnianymi gatkami stochenwiege


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •