Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32

Wątek: Little lamb

Mieszany widok

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie Little lamb

    Czy ktoś z Was zna moze te pieluszki? Używa? Jakie są Wasze opinie?

    A jakie formowanki byscie polecaly dla drobnego raczej 3-miesiecznego dziecka?

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    mam formowanke z mikrowlokna - to nasza ulubiona jest miekka i puchata, zakladam ja malej w takie upaly bez otulacza. no i przy dobrym odwirowaniu wyciaga sie ja z pralki prawie sucha
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  3. #3
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie

    A jest raczej szeroka czy waska - szczególnie w kroku ? Na drobne dzieci bedzie pasować czy raczej ogromniasta będzie?

  4. #4
    Chustofanka Awatar bessi
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    335

    Domyślnie

    na moje oko to raczej wąska formowanka
    miałam bambusowe, długo schły - jak to bambus ;(

  5. #5
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    mialam bambusowa, bawelniana i z mikrofibry w rozm1.
    Pierwsze dwie fantastyczne, ta ostatnia juz mniej
    I w zwiazku z tym w rozm2 kupie tylko te dwie pierwsze.
    Bambusowa i bawelniana zgrabne i waskie, mikrofibrowa znacznie mniej. Chlonnosc tez zmniejsza sie odpowiednio wrac z czasem schniecia
    Tylko nei wiem, czy wszystkim dzieciom roz1 wystarczy do 9miesiaca. Mloda jest dosc drobna i duza i chyba po8miesiacu odlozylam je na bok, bo rzepy zaczely sie jakos obcierac o brzuszek.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za informacje!

  7. #7
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Czy ktoras z was ma porownanie little lambow 2 z np. totsbotsami albo lollipopami 2? Mam lamby tylko 2 i sa ogromne, natomiast z pozostalych firm mam 1 i juz sa ledwo na styk na dlugosc (cora ogolnie duza, wazy 6,5, ale dluga wyjatkowo)... czy lepiej kupic lamby 1, bo troche jeszcze posluza, czy jednak sprobowac juz pozostalych 2?

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    Czy ktoras z was ma porownanie little lambow 2 z np. totsbotsami albo lollipopami 2? Mam lamby tylko 2 i sa ogromne, natomiast z pozostalych firm mam 1 i juz sa ledwo na styk na dlugosc (cora ogolnie duza, wazy 6,5, ale dluga wyjatkowo)... czy lepiej kupic lamby 1, bo troche jeszcze posluza, czy jednak sprobowac juz pozostalych 2?
    czy masz na myśli formowanki? ja mam LL 2 (jest jak w sam raz na moje dziecię 10,5 kg) i 2 totsbotsy bamboozle stretch, które są bardzo duże i bardzo szerokie w kroku (ok. 20 cm). tak więc dla 6,5kg dziewczynki ich nie polecam. jednak z tego, co czytałam na forum, różne modele TB mają różną rozmiarówkę. tak więc niewykluczone, że inne formowanki tej firmy mają mniejszy rozmiar 2.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  9. #9
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    hehe, no tak, nie dopisalam, ze chodzi mi o formowanki bambusowe

    ja mam kolorowe totsbotsy i lollipopy, takie bez regulacji na dlugosc napami, ale one jakies strasznie krotkie sa... mam tez totsbots bamboozle (chyba, nie pamietam nazwy) i tez takie krotkie, ale za to bardzo szerokie... ledwo pupe zakrywaja

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    a próbowałaś formowanek babyetty lub ecodidi? to niby OS ale z tych zgrabniejszych, z regulacją długości. są wersje sucho/mokro od pupy.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  11. #11
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Odkopię z otchłani.
    Mam kilka formowanek LL bambus i mikrofibra i coś się z nimi dogadać nie mogę.
    Może ktoś z was używa obecnie i poradzi.
    Córka waży ponad 4 kg, może 4,2 kg i jak sama formowanka leży i wygląda super tak z otulaczem LL mam problem. Nie mogę go jakoś dopasować żeby nie było luzów przy nóżkach i przecieków. Ogólnie po złożeniu otulacza wygląda trochę jak zawodnik sumo
    Czy otulacze są jeszcze za duże czy ja po prostu nie potrafię ich prawidłowo zamontować? Szukałam w sieci jakiś podglądowych zdjęć żeby zobaczyć jak na niemowlaku wygląda formowanka+otulacz, ale nie mogę nic znaleźć. Używał ktoś może tych formowanek z innymi otulaczami? Jakimi? Te LL wydają mi się długie i te rzepy takie sztywne Chyba, że to ma tak wyglądać.
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Odkopię z otchłani.
    Mam kilka formowanek LL bambus i mikrofibra i coś się z nimi dogadać nie mogę.
    Może ktoś z was używa obecnie i poradzi.
    Córka waży ponad 4 kg, może 4,2 kg i jak sama formowanka leży i wygląda super tak z otulaczem LL mam problem. Nie mogę go jakoś dopasować żeby nie było luzów przy nóżkach i przecieków. Ogólnie po złożeniu otulacza wygląda trochę jak zawodnik sumo
    Czy otulacze są jeszcze za duże czy ja po prostu nie potrafię ich prawidłowo zamontować? Szukałam w sieci jakiś podglądowych zdjęć żeby zobaczyć jak na niemowlaku wygląda formowanka+otulacz, ale nie mogę nic znaleźć. Używał ktoś może tych formowanek z innymi otulaczami? Jakimi? Te LL wydają mi się długie i te rzepy takie sztywne Chyba, że to ma tak wyglądać.
    Ja też się nigdy nie dogadałam z tymi otulaczami. A na formowanki LL zakładam na przykład Flipy i dają rade


  13. #13
    Chusteryczka Awatar eM.
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    Dzięki kornflejka.
    Próbowałam dzisiaj mikrofibrę z flipem, ale lekki przeciek był, na dole przy nóżce jednej. Może mój Flip ma luźne gumki, albo A. ma za chude nóżki

    Spróbuję jeszcze się zaprzyjaźnić z LL, a jak się nie uda to trzeba będzie się pożegnać.

    edycja: z innymi wkładami Flipy ok, to te formowanki jakieś dziwne są


    kornflejka a od jakiej wagi dziecka używałaś LL?
    A 03.2017
    M 11.2020

    eM. nie Em

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •