Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: ktoś ma porównanie MANDUCA a TULI ?

  1. #81
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Ja z kolei bardzo rzadko nosiłam z tyłu - mały tego nie lubił ani w chuście, ani w nosidle. Mąż też nosi go tylko z przodu.

    Z tyłu na początku też nam tak było trochę nisko, Jul, jak się wyciągnął, miał oczy na poziomie mojego barku. Zaczynaliśmy, kiedy miał 8 m-cy. Miesiąc-dwa później mógł już rozglądać się swobodnie. Ale on jest długi jak na swój wiek.
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  2. #82
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2016
    Miejscowość
    Bruksela
    Posty
    13

    Domyślnie

    Widzę, że często porównywane są nosidła Manduca z Tuli i czasem Bendolino. A jak one się mają do nosideł ergonomicznych Lenny Lamb?

  3. #83
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,865

    Domyślnie

    U Patrycji na chustodzieciaki.pl było ostatnio fajne porównanie toddlerów z tych firm.
    Ostatnio edytowane przez AlicjaR ; 19-06-2016 o 13:06 Powód: Błąd

  4. #84
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kupiłam i Manducę i Tulę. I gdybym musiała zdecydować się na jedno wybrałabym Manducę. Owszem materiał nie jest mięciutki ale wydaje mi się, że lepiej podtrzymuje dziecko.
    Lepszy pas biodrowy, bardziej odciąża kręgosłup.
    Możliwość wydłużenia panelu, gdy dzidzia zaśnie.
    Pewnie będę jedną z nielicznych ale bardziej mi się podoba wizualnie - lubię prostotę, ślicznie synek w nim wygląda.
    Więcej regulacji i dostosowania nosidła do swoich i dziecka potrzeb.
    Łatwiej samodzielnie mi zapiąć dziecko niż w tuli.


    Brakuje mi kieszonki i możliwości odpięcia kaptura. Ale gdy mam pod ręką do wyboru Maducę i Tulę zakładamy Manducę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •