Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: metka na środku chusty

  1. #1
    Chustonoszka Awatar pajęczyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    chatce na kurzej łapce
    Posty
    101

    Domyślnie metka na środku chusty

    Lubicie oznaczenia środka chusty? Ja strasznie nie lubię chust, które mają metki z dwóch stron. Po co to w ogóle? Mam dwie chusty które mają znaczniki tylko po jednej stronie i jedną która nie ma znacznika w ogóle. I jest super, ja przy pojedynczych metkach bez problemu znajduję środek, a nic nie obciera karku i plecków Marudy, ani nic nie wykręca się sygnalizując wszystkim markę I takie chusty są fajne
    Panna Maruda V 2009 i Marudnik Wielki VI 2011

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    yy a jaki widzisz problem by metke odpruc jesli Ci przeszkadza? i wtedy wszystkie są fajne;]



  3. #3

    Domyślnie

    Ellevill ma ładne delikatne metki tylko nie oznaczają środka...
    Magdalena - jestem chustoholiczką...
    To choroba przekazana genetycznie... moja prababcia chustowała, moja babcia motała, moja mama nosiła....
    i ja jestem nosicielką...



  4. #4
    Chustonoszka Awatar pajęczyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    chatce na kurzej łapce
    Posty
    101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez b.szczelna Zobacz posta
    yy a jaki widzisz problem by metke odpruc jesli Ci przeszkadza? i wtedy wszystkie są fajne;]
    Hm... bałabym się bo metki są przyszyte do szwu biegnącego przez cały brzeg chusty... Poza tym maniaczki chustowe lubią wybrzydzać i nie odkupią ode mnie chusty którą sama przerabiałam, już ja je znam hehehe Moje chusty fajne są, a że mają pojedyncze metki to ich wielki plus
    Panna Maruda V 2009 i Marudnik Wielki VI 2011

  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    mi w elleville sama odpadla metki rsą roznie wszywane, niektore ze szwem, niektore po wierzchu



  6. #6
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    a ja lubię metki
    w ellevillu mi trochę przeszkadza, że ta metka tak subtelna, nati ma fajne metki

  7. #7
    Chustonoszka Awatar pajęczyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    chatce na kurzej łapce
    Posty
    101

    Domyślnie

    A ja ellevila w łapkach nie miałam, to nie wiem...
    Panna Maruda V 2009 i Marudnik Wielki VI 2011

  8. #8
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    nie zwracam na to uwagi, składam sobie sprawnie chuste na pół i juz wiem gdzie jest środek Pewnie ze łatwiej byłoby w ellevillach jakby metka byla na srodku ale od tego moja milosc do tych chust nie jest mniejsza
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  9. #9
    Chustomanka Awatar dziunka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,302

    Domyślnie

    Umiem żyć bez metek ale z nimi też jest fajnie
    I uwielbiam oznaczenia brzegów chusty różnymi kolorami choć bez nich tez da się żyć

    Ach czyli jednym zdaniem: jest mi to obojętne
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Winoroslinka Zobacz posta
    nie zwracam na to uwagi, składam sobie sprawnie chuste na pół i juz wiem gdzie jest środek Pewnie ze łatwiej byłoby w ellevillach jakby metka byla na srodku ale od tego moja milosc do tych chust nie jest mniejsza
    to tak jak u mnie Miłość wszystko wybacza miłość wszystko znosi
    Magdalena - jestem chustoholiczką...
    To choroba przekazana genetycznie... moja prababcia chustowała, moja babcia motała, moja mama nosiła....
    i ja jestem nosicielką...



  11. #11
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    2,287

    Domyślnie

    nie lubię jak metka sterczy, ale nie wyobrażam sobie ciągłego składania chusty w celu znalezienia środka. motam się w różnych miejscach, wiec zwyczajnie nie mogę sobie pozwolic na takie zabawy, kiedy mały moze uciec.

    kiedy metka za bardzo sterczy to po prostu ją podwijam i chowam. podoba mi się oznaczenie w LL

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    Mnie metka pomaga znależć środek.Nie jest duza,da sie ją schować.Byłoby mi o wiele trudniej motac bez niej.

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    dla mnie metka jest zupełnie obojętna, jak jest wogóle nie zwraca mej uwagi, jeśli jej nie ma to i tak radzę sobie bez niej....... szkoda nerwów na taki mały skrawek materiału, jeśli przeszkadza-odpruc i po sprawie
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Dla mnie dyskretna metka to super pomoc. Można złapać złożoną chustę i od razu złapać za metkę i już jest środek. Nie trzeba roskładać składać, kombinować. Nie chciałabym jednak chusty z duuuużą metką. Przerost formy nad treścią, nawet jak logo ładne. I stres, że się krzywo zamota Chyba bym wypruła i naszyła coś innego jako środek.

    I nie przejmowałabym się sprzedawaniem, w końcu to Tobie ma być dobrze. Jak metka nie pasuje, pruj.
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  15. #15
    ChustoTata Awatar mucha
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,602

    Domyślnie

    metka jest bardzo pomocna i zawsze można ją podwinąć. Szkoda tylko, że w wielu chustach jest wszyta nie dokładnie na środku
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami moich córek

    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

  16. #16
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    a ja lubie metki z dwóch stron
    najbardziej w didymosie i w nati
    w storchu tez lubie ale wolalabym zeby byla z dwóch stron
    a nie lubie w ellevillu bo jest za mala i motajac na szybciocha mozna sie wkurzyc szukajac jej

  17. #17
    Chustomanka Awatar ledunia
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    985

    Domyślnie

    No właśnie, ja mam w indio troszkę przesuniętą i zamierzam się ją przeszyć (one są tak delikatnie załapane). Jak by mi przeszkadzało to bym odpruła i nie wyrzucała a jak bym chciała sprzedać to z powrotem doszyła. Jak nie ma to bym zaznaczyła wciągając nitkę jakoś (w kontrastowym kolorze). Też wolę mieć zaznaczenie. No i różnokolorowe brzegi są fajne i pomocne w dociąganiu. Oczywiście jak nie ma to nie i nie jest to argument, którym się sugeruję kupując chusty

  18. #18
    Chustomanka Awatar neverendingstory
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    podobaja mi się metki w babyloniach i ellevillach - są dyskretne. A wybitnie nie podobają mi się oznaczenia środka w didkach - zupełnie nie rozumiem dlaczego są z dwóch stron
    moje lwice: Jadzia -05.08.2000, Justynka - 15.08.2009

  19. #19
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    okolice Opola
    Posty
    146

    Domyślnie

    Lubię 2 metki z dwóch stron Wystarczy jechać ręką po krawędzi i już wiadomo gdzie środek, bez zaglądania i składania chusty. Ellevillowa mnie zezłościła, bo w ogóle jej nie umiałam znaleźć.
    treść mojego życia: Magdalena (05.10.2007) i Zosia (13.12.2009)
    skutki moich chwil słabości: Filemon, Benek, Funia, Fredek i Roma

  20. #20
    Chustonówka Awatar szeklanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    27

    Domyślnie

    mi jako nowicjuszce zdecydowanie pomagają szybciej znaleźć środek, bo też motam w różnych miejscach, ale wolałabym jakiś przyjemniejszy w znaczeniu delikatniejszy znacznik. fajnie wyglądałaby chusta w pionowe pasy i np środkowy w innych kolorze, bywają takie?
    a brzegi w różnych kolorach - bomba, bez tego póki co chyba by mi tak nie szło

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •