Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wazne dla posiadaczkek BONDOLINO!

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie Wazne dla posiadaczkek BONDOLINO!

    Kupilam Bondo z drugiej reki. Przez pierwsza wlascicielke niewiel byl noszony, wiec nic dziwnego nie zauwazyla. Ja tez moze ze 4 razy go uzylam i tez nic dziwnego nie zauwazylam, ale ani ja ani wczesniejsza wlascicielka nie mialysmy okazji nosic w innych Bondo. Sprzedalam go na angielskim forum i dziewczyna, ktora ode mnie go kupila stwierdzila, ze rzep na pasie biodrowym słabo trzyma, ze inne Bondo tzrymaja lepiej (ona miala porownanie). Napisala do Hoppediz i przyznali, ze ponad rok temu wypuscili serie Bondo, ktore mialy jakies inne rzepy i moze to tego wina. Kazali odeslac do nich Bondo i jesli to rzeczywiscie ten egzemlarz z "felernej" serii to beda wymieniac.

    Przyjrzyjcie sie swoim Bondolino. Jak zakladalam dolny pas i tylko tak załozylam rzep, to przy glebszym oddechu puszczal. Musialam go bardzo dobrzwe "przyklepac" na calej długosci. Moze to o to chodzi?

  2. #2
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Oni zdaje się mieli przej jakiś czas takie "cichsze" rzepy, które właśnie okazały się też niestety słabsze, dlatego wrócili do głośnych. Gdzieś tu ktoś o tym pisał kiedyś.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  3. #3
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    U mnie identyczna sytuacja. Parę razy mnie zmroziło - w trakcie zakładania, jak młodą wrzucałam na plecy, naciągałam panel a rzep puszczał Dzięki za przypomnienie, skontaktuję się z Hopkiem.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  4. #4

    Domyślnie

    Juz pisze do kolezanki ze szwajcarii, ktora bardzo narzekala na swoje bodnolino wlasnie z tego powodu. Moze i jej uda sie podmienic na nowe! Dzieki za info.
    Mama Amelki 18.12.2006, Julka 19.11.2008 i Leosia 20.03.2013

    Nosidełka Ergonomiczne & Chusty TULA :
    http://www.BabyTula.pl

  5. #5
    Nymphadora
    Guest

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •