Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 41

Wątek: Kółkowa Anety

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    184

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    mialam okazje testowac krotsza przez weekend. nosilam krotko po domu. chusta fajna, ladnie uszyta, dobrze sie dociaga, dlugosc idealna. jedyny minus: chusta bardzo sie gniecie czego nie zauwazylam az tak mocno w skosnoskrzyznych materialach.

  2. #22
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    45

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Jestem posiadaczką pięknej żakardowej chusty w kolorze bordo, długo w szafie leżała, gdyż w lecie wydawała mi się za ciepła. Zaczęłam ją nosić niedawno i muszę stwierdzić, że nosi się dobrze, chociaż mam duży problem z dociąganiem, ale to taki materiał i jak już się dociągnie to dobrze trzyma. Ubieram ją na lepsze wyjścia bo do piaskownic jest za elagancka. A tak w ogóle to pokochałąm kółkowe
    MiÂłosz 15.09.2006 i Mieszko 25.06.2008

  3. #23
    Chustomanka Awatar Magme
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    708

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Mam cudne biało-haftowane- z- różowymi-kółkami dziełko sztuki i jestem bardzo zadowolona. Chusta jest porządnie odszyta, równiutkie szwy , sciegi itd. Wygodne ramię szerokie, kółka duże - tez ok, jedyne co to że haftowany len się jednak troszeczkę gorzej dociąga niż materiał gładki (ale to jak mówię "wada" materiału jesli idzie o dociąganie.. bo jesli chodzi o efekt to zaleta ogromna - taka haftowana chusta robi duuże wrażenie ). Nosi się dobrze, nie osiada za bardzo, przy czym moja Kinia na razie nie jest duża czy ciężka, zobaczymy co będzie jak się utyje ale myslę że tez będzie dobrze. Ogólna ocena 5 .
    Dziękuję.
    Krzyś 11.08.2006, Kinia 1.08.2008...

    nowy mój blog http://magme-madebyme.blogspot.com
    stary mój blog http://madebyme.blox.pl


  4. #24
    Chustonoszka Awatar kiribati
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    117

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Miałam przyjemność testować krótką chustę turkusową. Nie mam wielkiego doświadczenia w noszeniu w kółkowych (do tej pory 2 razy przymierzałam od kogoś i nosiłam parę minut) i muszę przyznać, że ta wydawała mi się najłatwiejsza "w obsłudze" (choć może po prostu zaczęło mi to dociąganie w końcu wychodzić). Dalej nie czuję się ekspertem, ale zaczęłam wierzyć, że może kiedyś się nauczę. I mimo faktu, że kółka lądowały w różnych miejscach po dociągnieciu chusty, nic mnie nie ugniatało.

    Materiał bardzo wygodny, mięciutki, nie ma teraz upałów, więc nie wiem na ile przewiewny, ale na oko można zakładać również latem. Niestety strasznie się gniecie, ale tak już chyba bywa z lnem. Kolor prześliczny.

    Ponad 12 kg "ciężarek" nosiło się dobrze, ale nie próbowałam na dłuższe dystanse. W wolnej chwili wrzucę zdjęcia do galerii.



    .

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar aneta.s
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bieruń :)
    Posty
    3,436

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Dziękuję Dziewczyny
    Kamilek - 16 marca 2006
    Julianek -25 października 2007

    My soul is painted like the wings of butterflies...

  6. #26
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Jakiś czas temu miałam testową kółkową. Krótki turkusik. Kolorek piękny
    Chusta fajna byłaby na lato. My nosiliśmy się chyba w listopadzie albo na początku grudnia.
    Ale konkretnie... chusta ładnie uszyta, ramie bardzo wygodne. Podobało mi się, że ramie jest tak "krótko" przeszyte. Nie wiem jak to określić. Chodzi mi o to,że odległość od kółek do przeszycia poprzecznego jest niewielka. Dla mnie było to bardzo wygodne. Nosiłam w niej tylko na krótkie dystanse niestety więc nie wiem jak moje ramie dałoby radę na spacerku w tej chuście Na krótkich odległościach i przy 9 kg mojego synka chusta bardzo dobrze się nosiła Pewnie nie byłoby wielkiego problemu.

    Dziękuję za możliwość testowania Anetko


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  7. #27
    Chustonoszka Awatar czteryszczęścia
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    100

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    to ja może skopiuję to co napisałam w wątku kolejkowym :

    Cytat Zamieszczone przez czteryszczęścia
    krótka u mnie

    otwieram przesyłkę i .....
    powiał ciepły wiatr, słońce na lazurowym niebie przypieka, a kojący szum fal wprowadza w błogi nastrój, kolorek chusty przyjemnie chłodzi nagrzane, opalone ciało, a pod stopami chrzęszczą drobne kamyczki.... Tajlandia....

    chusta ma piękny kolor, jest cienka i przewiewna, ale za razem mocna (len), uważam, że jest modelem genialnym - idealnym na lato - czyli długość (krótkość ), tkanina i ten kolor!!!

    dzięki za możliwość testowania - prześlę pod koniec tygodnia dalej....

    acha! na tatusia za krótka
    Kasia, mama Szymka (31.08.1998), Zosi (18.05.2003), Mani (29.05.2006) i Franka (21.03.2008)
    Doradca Noszenia ClauWi®, certyfikowany Instruktor Masażu Shantala
    www.kolebkanatury.pl

  8. #28
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Miałam u siebie chustę krótką. Kolor absolutnie MÓJ, piękny No i muszę powiedzieć, że zakochana jestem w tej chuście. Długość idealna, ramię super wygodne, świetnie się dociąga, super nosi - CUDO

    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  9. #29
    Chustoholiczka Awatar aneta.s
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bieruń :)
    Posty
    3,436

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Dziękuję Wszystkim
    Dagmara śliczne zdjęcie!
    Kamilek - 16 marca 2006
    Julianek -25 października 2007

    My soul is painted like the wings of butterflies...

  10. #30
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,842

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    nie boli ramie od noszenia??
    ja mam na tapecie chuste kołkowa i tak ciagle sie zastanawiam czy ja kupic
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  11. #31
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    zadziwiło mnie to, że po 45minutowym spacerze nie bolało mnie ramię...
    kolorek naprawdę śliczny, dociąga się świetnie, zel mi było się z nią rozstawać
    myslałam, żeby może ją ukraść ale nie... niech i inne dziewczyny potestują
    oto my na spacerze


    i w domu


    śpiący króliczek

  12. #32
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    5,572

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Ja również jestem pod wrażeniem tej chusty. Najpierw powalił mnie na kolana kolor. CUDOWNY. POtem okazało się, że świetnie się z nią (chustą ) czujemy. I mnie i synkowi było wygodnie. Nawet mąż był pod wrażeniem. Nie miałam problemu z dociąganiem i jakimś uwieraniem. Oceniam na 5

    Przepraszam za tak wielkie zdjęcie ale wstyd przyznac nie umiem go zmniejszyć, może ktoś mi pomoże?
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  13. #33
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    388

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Jestem po testach dluzszej. Podobalo mi sie ramie i hafty. Niestety chusta jest troche szarawa w chwili obecnej. W pierwszej chwili myslalam ze koleczka sa za male ale jak juz sie przeciagnie ogon to trzymaja dobrze. Niestety ze wzgledu na pogode nosila tylko po domu wiec nie moge duzo powiedziec o nosnosci. W domu bylo super


  14. #34
    Chustoholiczka Awatar aneta.s
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bieruń :)
    Posty
    3,436

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Dziękuję Dziewczyny za wszystkie opinie
    Kamilek - 16 marca 2006
    Julianek -25 października 2007

    My soul is painted like the wings of butterflies...

  15. #35
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    388

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Testowalam rowniez krotsza (niestety nie mam zdjec).
    Kolor zdecydownie ladniejszy Jesli chodzi o dlugosc to chyba jednak wole miec ogon.
    Podoba mi sie w tej chuscie to ze jak juz dociagnelam to nic mi sie nie luzowalo i dziecko bylo 'przytwierdzone' do mnie caly czas tak samo.

  16. #36
    Chusteryczka Awatar Iwanna.T
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,661

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    to i ja dołączam do użytkowników kółkowych Anety

    Miałam w domu testową dłuższą - materiał będzie świetny na lato (niestety testowałam zimą) - pochodziliśmy sobie po domu i mam kilka spostrzeżeń:

    - dobrze dobrana wielkość kółek do materiału. Łatwo się i dociąga, i poluźnia
    - bardzo fajne ramię (mi się trochę kojarzy z zolowear)
    - materiał przyjemny w dotyku, miło otula.

    Dziękuję za możliwość ponoszenia

    Asinus asino pulcherrimus

  17. #37
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Witam, jestem nowa, za pare dni pewnie w koncu urodzę synka. czekam z niecierpliwością.

    bardzo chwalicie chusty kółkowe Anety- gdzie mogę ją kupić???

  18. #38
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Chyba wystarczy do anety.s napisać PW

  19. #39
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Ok to spróbuję

  20. #40
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Niedaszów k/Jawora
    Posty
    90

    Domyślnie Re: Kółkowa Anety

    Ja też testowałam dłuższą. Była to pierwsza kółkowa, w jakiej miałam okazję ponosić i... sama nie wiem.
    Może nie potrafię dobrze tego na sobie i małym ułożyć, a może maluch już za ciężki na kółkową . W każdym bądź razie nie dogadałam się z nią - gniotły mnie kółka, bolało ramię.
    Testowałam początkowo po domu, ale po takich próbach, zrezygnowałam z dalszych spacerów., więc i zdjęć nie było okazji porobić.
    Myślałam, że po testowaniu, sama sobie sprawię jakąś kółkową. Wydawało mi się, że to fajny sposób na chwilowe ponoszenie, gdy nie ma ochoty na dłuższe motanie. Ale chyba odpuszczę.
    Anita - mama Marcina (06.2002), Mateusza (08.2003) i Macieja (07.2008).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •