Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Real Easy by Hip Hip Baby

  1. #41
    Chustonoszka Awatar lubawa
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    60

    Domyślnie

    Moje ulubione AIO. Bardzo dobrze się dopasowują, stosunkowo szybko schną. PUL taki sam jak w woonderoos, niezbyt zbity, mięciutki. Na początku rozmiarówki spora pupa, szczególnie w wersji minki. Nowsze pieluszki mają delikatniejszy polar, cieńszy, mniej się kulkuje. Polecam

  2. #42
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    7

    Domyślnie

    Jedyna pieluszka, która u nas daje radę w nocy! Duża kieszeń, dużo się mieści. Nie nie przecieka. Szybko schnie, jak się ją wypatroszy. Od dobrych 6 miesięcy mamy M - myślę, że jeszcze trochę posłuży.

  3. #43
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Kupiłam 2 sztuki na próbę po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii, wersję minky i normalny PUL. Są faktycznie mięciutkie i bardzo chłonne, ale na lato nawet na noc to się niestety nie nadają, bo mocno grzeją - tak mi się wydaje, a już wersja minky to już w ogóle..Ale ogólnie są cudne, pozostaną z nami i może jesienią dokupimy kolejne.

  4. #44
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    94

    Domyślnie

    To moja jedyna aio i raczej rewelacji nie ma. Kupiłam ją zachecona opiniami że niby pancerna na noc ale mi bokami i tak przeciekała. Rozmiar m. No i ten system napek jakoś w ogóle mi nie leży. Drugi raz bym już takiej nie kupiła.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •