Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44

Wątek: Real Easy by Hip Hip Baby

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie Real Easy by Hip Hip Baby

    W związku z tym ze wreszcie sa dostępne w PL, i mogę je wreszcie reklamować kilka słów o moich ulubionych pieluszkach.

    Pierwsze- cena- naprawdę bardzo ok, zważywszy ,ze takie widełki rozmiaru M, starczą na długo

    Jakość- pierwsza klasa, intensywnie używam moich RE ponad pół roku i są jak nowe.

    Są niezawodne. Choćby nie wiem co się działo, czy mega sik nocny podczas ząbkowania, czy przydługawe zakupy, jako jedyna pieluszka NIGDY mnie nie zawiodła.
    Gumeczki się nie odciskają. Wyciągany język powoduje, że przy takiej chłonności, pieluszka naprawę schnie w przyzwoitym czasie. Napy pięknie trzymają- Balbi jeszcze się nie udało ich rozpiąć.

    Naprawdę same ach i och.
    Choć wielbicielki małych pieluszek typu bambooty i IB mogą być zawiedzione dużymi rozmiarami( to ten sam producent co wonderoo) to pieluszka, jest zgrabna, idealna na spacery i co najważniejsze- niezawodna!

    To się rozpisałam
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,586

    Domyślnie

    podlinkuj gdzie są dostępne

  3. #3
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    w krainie pieluszek jest
    a Pondo znacz totbotsy easy fit? możesz do nich porównać?? chłonność, jakość

  4. #4
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    wlasnie przymierzam sie do kupna tej pieluszki. cena jest bardzo kuszaca. a pieluchy dostepne sa tu:

    http://www.krainapieluszek.pl/index....product_id=294
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    89

    Domyślnie

    pieluszki sa naprewde ok, chłoną świetnie.



    szczęśliwa podwojna chustomamka, na dodatek nosimy się w pieluszkach wielo

  6. #6
    Chustonoszka Awatar Tolusia30
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    61

    Domyślnie

    ja też mam te pieluszki i uważam, że są super! śweitnie chłoną, łanie się układają i dość szybko schną
    M-ka wielkością przypomina wonderoosa, ale ma mniejszy wkład (węższy) dzięki czemu super się układa!!! No i gumki nie uciskają!!!!!!!!
    Pyzatka (3.10.09)

  7. #7
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Ja już zgłupiałam. To kieszonka czy AIO? I czy wkład wsadza się z przodu?

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    Ja już zgłupiałam. To kieszonka czy AIO? I czy wkład wsadza się z przodu?
    to AIO. w srodku na stale wmontowany jest jeden wklad, a drugi zszyty jest z pieluszka tylko z jednego boku - po wyciagnieciu masz taki jezor, dzieki ktoremu calosc szybciej schnie.
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie Hip Hip Baby minki

    Hip Hip Baby zaczął produkować pieluszki z pula minki - nowe Wonderosy i Real Easy.
    Czy ktoś już je ma? Czy pul minki jest mięciutki, tak jak ten zwykły, czy może grubszy i sztywniejszy, jak np. w Babyettach albo nawet w pszczołach?






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  10. #10
    Chustonówka Awatar margonik
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    47

    Domyślnie

    Wg mnie grubszy i sztywniejszy - ale ja nie mam porównania z Babyettami i pszczołami, tylko z Itti Bitti, gdzie minkee jest bardzo delikatny.
    Dla mnie te pieluchy są za grube. Mają dwa grube przyszyte wkłady, których nie da się wyjąć, by odchudzić pieluszkę, a do tego ten minkee i podszycie wewnętrzne (też grubsze niż w IB) i wychodzi wielka, grubaśna pielucha... chyba na wiekie mrozy, bo nie miałabym odwagi jej założyć o innej porze roku.

    Z tym, że dodam, że ja mam 3-miesięczniaka i być może moje standardy sie zmienią, gdy będę miała dwulatka produkującego wielkie kałuże.

  11. #11
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    a można Cię prosić o szczegółowe zdjęcia?? wnętrza, pulu no i wkładek.

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Z Real Easy ze zwykłym pulem jestem bardzo zadowolona. Może nie jest super zgrabna, jak IB, ale za to bardzo chłonna. To, że wkładki nie można wcałkiem wyjąć mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bo nie muszę po praniu wyszukiwać.
    Przymierzam się do kupna jeszcze jednej i zastanawiam się właśnie czy wziąć zwykła czy minki.

    Margonik, a jaki masz rozmiar?






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  13. #13
    Chustonówka Awatar margonik
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erithacus Zobacz posta
    Margonik, a jaki masz rozmiar?
    Mam M-kę.
    Myślę, że dla wielkich sikaczy może być dobra, bo wygląda, jakby conajmniej wiadro miała wchłonąć














    Ostatnio edytowane przez margonik ; 14-08-2010 o 01:04

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Ona faktycznie wygląda na wielką. Chociaż tak po prawdzie, to nawet ta ze zwykłym pulem jest spora, a minki jeszcze bardziej optycznie ją powiększa.
    Mimo to bardzo mnie kusi ta pielucha






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  15. #15
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Nareszcie pojawiły się RE w wersji minky.

    Moje spostrzeżenia są takie ,że zmieniło się chyba miejsce produkcji- w porównaniu do tych kupionych w Anglii- Turcja. Zmienił się ciut ścieg obszycia- nie znam sie na takich szczegółach, wydłużył się język pieluszki( idealne rozwiązanie dla mam chłopców) który wg opisu z metki nie jest konopny a w 100% z organicznej bawełny.
    PUL jest gruby puszysty. Wzory cudne. Niezawodność jak dawniej. Co do trwałości, to muszę przetestować , czy nadal jest to TA sama pieluszka.
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    jako uzytkowniczka tych pieluch juz od roku , oraz intensywna ich propagatorka wsrod zamieszkalych w Polsce kolezanek -mam wielo (a co, dodam sobie splendoru;P) podpisuje sie obiema rekami pod slowami Pondo.

    jedynymi AIO< ktore moim zdaniem moga stanac w szeregu z RE, sa bambooty, choc niestety trzeba z nimi sie pilnowac, by zbyt dlugo nie przetrzymywac, gdyz siuski maja po dluzszym czasie nieuwagi tendencje do wypelzania.

    obecnie testuje jeszcze nowe TotsBots V2, ktore z tego co widze, rowniez swietnie sie sprawdzaja, ale to juz temat na osobny watek

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    A ja dopytam, co jest bezpośrednio przy skórze? Bambus, czy jakiś mikropolar?
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  18. #18
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    absolutnie nie zgadzam sie z tym, ze RE sa mega wielkie i robia wielka pupe!
    owszem, nie sa takie majtkowate rozmiarowo jak np bambooty, ale-stosuje przy corce RE juz od roku (teraz rowniez minky), i nigdy nie mialam wrazenia, ze powieksza jej to gabaryty, mimo ze moje dziecko raczej szczuple, bezfaldkowe.
    nigdy tez nie musialam kombinowac z wiekszymi rozmiarami ubran, body,rajstop, etc.

    moim zdaniem to kwestia dobrania wlasciwego rozmiaru i dopiecia.

  19. #19
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    mikropolar to jest.

  20. #20
    Chustonoszka Awatar sylwiado
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    okolice Poznania
    Posty
    112

    Domyślnie

    A jak z waszego doświadczenia wypadają rozmiary? Czy na 11 kg 11-miesięczne dziecko powinno być M (zgodnie z rozpiską producenta), starczy jeszcze na trochę? Synek raczej z tych bardziej fałdkowych .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •