Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 44

Wątek: Real Easy by Hip Hip Baby

  1. #21
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erithacus Zobacz posta
    Hip Hip Baby zaczął produkować pieluszki z pula minki - nowe Wonderosy i Real Easy.
    Czy ktoś już je ma? Czy pul minki jest mięciutki, tak jak ten zwykły, czy może grubszy i sztywniejszy, jak np. w Babyettach albo nawet w pszczołach?
    a który to jest zwykły?



  2. #22
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    No, zwykły pul, gładki znaczy się
    Ja już mam swoje i mogę napisać kilka słów. Mianowicie pul minki w Hip Hip Baby jest identyczny jak pul w Babyettach. Czyli stosunkowo gruby ale bardzo mięciutki i dobrze się układa.
    W porównaniu ze zwykłymi real easy nie ma jakiejś znaczącej różnicy w wielkości i miękkości pieluchy.
    Myślę, że eMka powinna być ok na 11kg dziecko. Sama eMka jest dość spora, nie wyobrażam sobie, jak wygląda XL






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  3. #23
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    wrzuuuć prosim fotke real tych pieluch



  4. #24
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Fotkę masz kilka postów wyżej
    Chyba, że chodzi Ci o pieluchę na pupie. Może dzis mi sie uda zrobić.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  5. #25
    Chustomanka Awatar tonya
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylwiado Zobacz posta
    A jak z waszego doświadczenia wypadają rozmiary? Czy na 11 kg 11-miesięczne dziecko powinno być M (zgodnie z rozpiską producenta), starczy jeszcze na trochę? Synek raczej z tych bardziej fałdkowych .
    spokojnie M-ka będzie dobra i jeszcze wystarczy na długo - mój Jasiek też ma prawie 11kg i nie należy do szczupłych te pieluchy mają bardzo dużą możliwość regulacji zapięcia

    real easy to bardzo fajne pieluchy - mi bardzo pasują - mimo że to AIO, to nie schną jakoś tragicznie długo a sama pielucha jest rzeczywiście bardzo miękka i ładnie się układa na pupie - u nas real easy zastąpiły wonderoosy v.1 na noce bo te nie dawały już rady mimo dwóch wkładek
    Ostatnio edytowane przez tonya ; 03-10-2010 o 09:28
    Beata mama Grzesia (30/03/96) Ani (14/08/07) i Jasia (16/10/09)

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Mam fotkę
    Franek ma jakieś 8kg i jest raczej chudy i długi, a pieluszka to eMka.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  7. #27
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Właśnie się przymierzam do kupna na nocki dla mojego 2 latka.Powiedzcie mi czym się różni stara wersja Pulowa od tej minky bo ja nie kumata?
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  9. #29
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    ha! pięknie dziękuję

    Edit:

    No to zakupiłam na próbę
    Ostatnio edytowane przez Lotna ; 14-10-2010 o 22:08
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    U się zakupiłaś? Wychodzi taniej niż w PL?






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  11. #31
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Zapłaciłam coś lekko ponad 12funtow za sztuke, rozm L.
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  12. #32
    Chustonoszka Awatar sylwiado
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    okolice Poznania
    Posty
    112

    Domyślnie

    A ja kupiłam ostatnio M za 10,39 funta w Babykind, była promocja bodajże -20%.
    Sylwia, mama potrójna

  13. #33
    Chustonoszka Awatar sylwiado
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    okolice Poznania
    Posty
    112

    Domyślnie

    No i skusiłam się i kupiłam dwie minki w grochy . Śliczne, minkie bardzo miły, mięciutki. Na mojego prawie roczniaka prawie 12 kg dobra jest M, jeszcze chyba trochę posłuży. Potwierdzam, że mają niezłą chłonność, choć u nas na noc nie starczają , może gdybym włożyła jeszcze jakiś dodatkowy wkład, ale nie próbowałam. Pupka moim zdaniem taka bardziej puchata i okrągła w porównaniu do bambootów i IT, ale mi to absolutnie nie przeszkadza . No i udało mi się załapac na jakąś promocję -20% więc cena była też bardzo zadowalająca!
    Sylwia, mama potrójna

  14. #34
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    My mamy Wonderosa. Pul jest mięciutki i gruby i ładnie się układa na 5kilowym maluchu, mimo iż to jest one size. Chłonność na razie ok, ale taki maluch to jeszcze takich dużych objętości nie robi

  15. #35
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    nie wiecie czy roz S starcza do 8 kg czy moze troche dluzej
    chce wreszcie kupic pieluche na teraz a nie wiecznie mam za duze (z oszczednosci,zeby zaraz nie kupowac nastepnych)

    czy w krainie pieluszek i ekomaluch to ta sama pielucha,bo ceny maja mega rozne?
    Ostatnio edytowane przez ewaibartek ; 11-11-2010 o 19:08 Powód: pomylilam sklep

  16. #36
    Chusteryczka Awatar ovejablanca
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,559

    Domyślnie

    Ja na razie po pierwszym praniu i jestem w szoku - polar w środku wygląda jak bym pieluchę od roku używała
    to tanie papoose z allegro po kilku praniach wyglądają lepiej ...
    mam nadzieję, ze oprócz tego w użytkowaniu będzie ok
    aha - w wonderoosie v2 polar to samo




  17. #37
    Chustomanka Awatar tonya
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    743

    Domyślnie

    zgadzam się - polar to niestety słaba strona pieluch Hip Hip Baby,ale to tylko wrażenie estetyczne bo poza tym pielucha działa bez zarzutu
    Beata mama Grzesia (30/03/96) Ani (14/08/07) i Jasia (16/10/09)

  18. #38
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Szkoda, że dopiero teraz je odkryłam. Zaopatrzyłam się w 4, mam już komplet pieluch a tu teraz promocja w którymś sklepie szkoda, że nie wczesniej.
    Pielucha jest chłonna, łatwa (mężowi zostawiam ) i schnie przez noc bez problemu. I mój 1,9 nadal chodzi w M i jeszcze sporo pochodzi.

  19. #39

    Domyślnie

    mam jedną pluszową, jest boska. Używam tylko na noc albo na wyjście pod warunkiem, że dziecko nie będzie dużo chodzić (np do lekarza czy na zakupy) bo pupsko wielkie. Schnie szybciutko i jest taka milusia! używam M dla 13 miesięczniaka, 10.5kg.

  20. #40

    Domyślnie

    To fakt, ja właśnie zaczęłam używać i jestem zachwycona. Mam różne pieluchy ale ta jest najbardziej nie zawodna a do tego bardzo fajne wzory.A cena bardzo przyzwoita. Dodam że mam 2, kupiłam używane na allegro potem dałam je siostrze bo ma większego szkraba a teraz wróciły do mnie i prawie nie widać śladów użytkowania, no może na wkładzie bambusowym. Szczerze polecam!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •