Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 70

Wątek: eko(?) jednorazówki w rossmanie

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,732

    Domyślnie

    Nie, no zapach to insza bajka
    a ja sie w sumie dziwię - ze wolicie jednorazówki na noc (a tez tak kiedys, jka zaczynalam przygodę z wielo, robilam) - jednorazówki mi nie wytrzymują nocy - wielo tak, sprawdzilam ostatnio na wakacjach kiedy wielo mało wzięłam i musiałam jedno uzywac.
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  2. #42
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    No ja pracuję nad mężem, w ciągu dnia sobie szeleję z wielo, noc i poranki w jedno. Powoli idzie, ale niedługo będę miała formowankę, więc jakiś nocny test zrobimy pewnie
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  3. #43
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    Stosowanie tormentiolu u niemowląt i dzieci jest ZABRONIONE!
    Od niego wiele niemowląt poszło do piachu z powodu kwasu bornego. Bez tego kwasu jest Tormentalum http://www.doz.pl/apteka/p20806-Torm...eciornika_30_g

  4. #44
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Młoda ma właśnie pierwszą eko rossmanową na tyłku (i właśnie zrobiła kupę). Więz zobaczymy co przyjdzie mi sprzątać
    a tak na szybko, to cena mi odpowiada. Właściwie nie ma co marudzić, bo używam jedno tylko w nocy.
    brak ściągacza na razie mi nie przeszkadza (chyba było by mniej eko z tą gumą ? )
    po za tym siki dzieciaka czuć na kilometr, w zwykłych pampkach to jakiś pochłaniacz zapachów tam dają ))
    Dodam małe OT. ostatnio młodej się odparzenia w wielo robią, a nic nie zmieniliśmy??? płacze na ich widok ;(

  5. #45
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    Od niego wiele niemowląt poszło do piachu z powodu kwasu bornego. Bez tego kwasu jest Tormentalum http://www.doz.pl/apteka/p20806-Torm...eciornika_30_g
    grunt to subtelność

  6. #46
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    OT - Pani Olo, polar? Włączyło się uczulenie? Jestem przewrażliwiona, bo u nas to. A może się proszek nie wypłukuje, złogi?
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  7. #47
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheana Zobacz posta
    OT - Pani Olo, polar? Włączyło się uczulenie? Jestem przewrażliwiona, bo u nas to. A może się proszek nie wypłukuje, złogi?
    no właśnie nie polar mam BG i minkowe kieszonki, one jakiś welur mają? ostatnio nawet za każdym razem piorę na 90 st. masakra jakaś

  8. #48
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Poużywałam w weekend i jednak są takie sobie. Znalazłam zachomikowane w torbie spacerowej nie-eko i faktycznie jest różnica na niekorzyść. Wyczułam, ze sztywniejsze, rzepy faktycznie nie mają takich gumek - mniej fajnie się zapinają. I bardziej obciskają na nogach niż nie-eko. A to w ogóle ciekawostka, bo eko mam rozmiar większe... Chłoną za to w porządku, nie przeciekają no i są atrakcyjne cenowo.
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  9. #49
    Chusteryczka Awatar mgosia
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,592

    Domyślnie

    I ja nabyłam rossmanowskie eko- jednorazówki i powiem, że jak na moje potrzeby są ok. Może nie aż takie wypaśne kolorystycznie i trochę bardziej sztywne, ale to mi nie przeszkadza. Dopasowanie też ok. Jak dla mnie super. Cena ok no i nie mam takich strasznych śmieciowych wyrzutów sumienia...
    przepraszam z góry za literówki i brak polskich znaków, często piszę z telefonu
    Gosia mama Lili (10 2009 oraz Hani 03 2012)

    mój blog



  10. #50
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Od parę dni eko-jednorazówki kosztują 26 zł (czy 26,9?).
    Mi bardzo odpowiadają. Nie mam zbyt wielkich wymagań - pieluszka nie moze przeciekac i powinna byc w miare miękka, a takie sa rossmanówki. Wiec łączymy je z wielo.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  11. #51
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Mąż dla porównania kupił rozmiar 3 nie-eko. Brrr. One są w środku zielone...jakiś super chłonny coś. Wracamy do eko. Może sztywniejsze i gorsze rzepy, ale chyba wolę tak. Choć mąż ostatnio jakoś mniej marudzi na wielo, więc może z mieszanego przerzucimy się całkiem
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  12. #52
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    Promocja jest znowu od wczoraj przez 2 tygodnie na eko bebydream
    One są w środku zielone...jakiś super chłonny coś.
    ty piszesz o babydream? Bo nie zauważyłam żeby były zielone. Zielone wiem, że są Pampersy i Happy

  13. #53
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Tak, nie-eko babydream rozmiar 3 ma zielony wkład. 1 i 2 były w środku białe, tak samo białe są eko. Brr.

    A dziś się załapaliśmy na promocję
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  14. #54
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    To widocznie coś sie zmieniło, bo ponad 2 lata temu zielonego wkładu w żadnych babydream nie było

  15. #55
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    ale tez trzeba uwazać, bo babydream sa dwa rodzaje, jedne sa eko, drugie nie, może mówisz o tych nieeko?
    K. 2009M. 2012

  16. #56
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    Wiem, że trzeba uważać. Promocja jest na eko, na normalne babydream nie pamiętam, bo po nie już raczej nigdy nie sięgnę (mimo że fajne były). A tak na marginesie babydream są 3 rodzaje...

  17. #57
    Chustomanka Awatar tamyk
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Mikołów
    Posty
    1,098

    Domyślnie

    Ja też jestem z tych eko zadowolona. Nic na nie przecieka. Używamy przy brzydkiej pogodzie jak pranie nie wyschło
    Idusia grudzień 2008, Jasinek luty 2011, Lelo kwiecień 2014

  18. #58
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Zieleń jest w nie-eko. A kiedyś w nie-eko jej nie było. Nie wiem, czy we wszytskich rozmiarach, bo pierwsze 2 nie miały (używaam tylko nie-eko, w moim rossmanie nie widziałam eko 1 i 2 - są w ogóle?)
    Teraz mamy 3 eko na noc i wyjścia. Raz mąż kupił nie-eko i stąd odkrycie zielonego wkładu. Nic nie namieszałam teraz chyba.
    A promocja była tylko na eko
    Plus na podkłady do przewijania, chyba chusteczki nawilżane też, ale powoli przestajemy ich używać
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  19. #59
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    ekologiczne babydream są od 4kg, czyli od rozmiaru 3, z listu wysłanego do Rossmanna dot. rozmiarówki wynikło, że będę gadać z producentem nad produkcją mniejszych rozmiarów, na razie najmniejsze są od 4 kg.

  20. #60
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Widział ktoś może w swoim rossamnie te pieluszki w najmniejszym rozm? Całkowicie zniknęły czy jeszcze można gdzieś je dostać?
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •