Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: mamy mały kryzys:(((

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie mamy mały kryzys:(((

    od paru dni zaczęłam podawać alexowi stałe posiłki. przez to niestety rozregulował się jego rytm wypróżnień. wcześniejn kupke robił nawet 4 razy dziennie, zawsze po jedzeniu. teraz nawet przez 3 dni nic nie może z siebie "wydusić". na siusianie budzi mnie w nocy bardzo zdecydowanie. już 3 noc nie mieliśmy mokrej pieluszki, tyle, że ja padnięta jestem, bo muszę wstawać na wysadzanie.
    w dzień za to przy siusianiu ZERO sygnałów. jest przecież tyle ciekawych rzeczy do odkrywania: przewroty na brzuszek, przymiarki do siadania, przymiarki do raczkowania......no to gdzie jest czas na myślenie o siusianiu????
    a ja mam 8 par majteczek dziennie do prania....
    no to się pożaliłam.
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  2. #2
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    ania, nie daj się! to pewnie taki okres przejściowy i jak się

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    no i wczoraj wpadłam na to skąd ten strajk komunikacyjny i te zaparcia i totalna zmiana rytmu. otóż w momencie kiedy zaczęły się te problemy mnie skończył się urlop macierzyński i do małego zaczęła przychodzić opiekunka. co prawda ja cały czas jestem, żeby go karmić, albo po prostu czasami przytulić, ale parę godzin spędzam przy komputerze. dwa razy w tygodniu pakuję małego i opiekunkę do samochodu i jedziemy do biura. a tam wiadomo dużo ludzi, wrażeń, odgłosów no i mama, która nie jest skoncentrowana na dziecku, tylko na pracy...
    wczoraj położna uświadomiła mi, że te zaparcia mogą być na tle emocjonalnym, no i mi w głowie kliknęło, że od paru dni mały gorzej sypia, bardziej na mnie "wisi" itd. mam nadzieję, że szybko zaakceptuje nową sytuację. ja też to wszystko bardzo przeżywam i jemu sie pewnie udziela.
    a wczoraj znowu płakałam razem z nim, jak w ogromnych bólach po trzech dniach zrobił kupkę
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Aniu, bardzo ci wpolczuje tego stresu i zal mi

  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    lizzy kochana, dziękuję ci za praktyczne porady.w czoraj byłam u pediatry i właściwie niczego się nie dowiedziałam. ja też zacznę gotować małemu sama, nie ma wyjścia.
    bardzo cie proszę o kupienie mi tego ryżu ciemnego, bo u mnie w rawie niestety go nie dostanę. jutro mnie raczej nie będzie, ale może jakoś uda mi się go od ciebie odebrać, chociaż wy chyba za chwilę wyjeżdżacie? najwyżej poproszę którąż dziewczynę o zabranie go dla mnie.
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Aniu, nie jestem do konca pewna, czy bedziemy jutro, bo to sa urodziny Oscara, wieczorem przyjdzie rodzinka na ciasto, ktore jeszcze musze upiec
    Moze wyslij mi swoj adres na priva, to przesle ryz, ewentualnie zapraszam do nas w przyszlym tygodniu, my od soboty do srody w UK, wiec moze wyslanie ryzu bedzie lepsza opcja, daj mi znac!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •