Pokaż wyniki od 1 do 20 z 79

Wątek: Pieluszki a suszarka mechaniczna

Widok wątkowy

  1. #10
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    Wklady pewnie mniej od formowanek się niszczą przy suszarce, bo sa proste, nie mają zagiec przy gumkach etc.

    Mi (nie wiem czy przez suszarkę, pralkę czy połączenie z wodą, a może po prostu z wiekiem, ileś pieluch drugie albo i więcej dziecko obsługuje) trochę niektore pieluchy się poniszczyly, ale i tak uważam, że warto - nie tylko oszczędność czasu i pracy, ale rozpieszczona z trudnością wkładam na małą pupę ten sztywny papier ścierny, jak czasem suszę na powietrzu.

    Ps formowanki baby jungle i kokosi, kupione nowe dla trzeciego, nadzwyczaj dzielnie znoszą moje traktowanie pewnie od dobrze ponad roku, m.in. suszenie w suszarce co 2-3 dzień, mam też ileś wciąż tak samo intensywnie używanych i sprawnych formowanek jeszcze po starszym synku (choć zmiany, nazwijmy to estetyczne, są wyraźne), ale bywają też delikatniejsze, po których starzenie - puszczajace gumki, przetarcia materiału - widać szybciej.
    Ostatnio edytowane przez jul ; 26-02-2015 o 13:53
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •