Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Bambooty easy night

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie Bambooty easy night

    Właśnie lila sztuka czeka na pierwszą kąpiel, potem suszenie a potem testy.

    4 wkładki sprytnie wszyte, różnych rozmiarów, tak ze pieluszka nie wygląda jakby miała taką zawartość jaką ma.
    Zobaczymy..
    Mam nadzieję ,że będzie równie fajna co Bambooty na dzień
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Tak więc, jeśli kogoś nie zatrzyma duza cena, będzie zadowolony.

    Mimo że na dzień mam roz. M na noc kupiłam Lkę. Pięknie trzyma, jest malutka, schnie jak to bambooty- w zależności od aury.

    Wg mnie warto wydać te pieniądze, ale to czysta fanaberia. Jesli ktoś nie ma to przeżyje. Gorzej gdy zakupi tylko jedną
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  3. #3
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    To jedyna pieluszka która mi nie przecieka w nocy, jak na razie nie mam formowanek. I tak się zastanawiam czy lepsza jest M-ka dla mego 7-kilowca czy może już L-ka? Mam M, ale nie wiem jak długo nam jeszcze posłuży a chciałabym zakupić jeszcze z dwie. Poradźcie proszę
    Miłosz-11.05.2010

  4. #4
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Czuppi, mysle, ze Lka moze byc jeszcze za duza. Na moja core od niedawno dopiero Lka jest w sam raz, tzn nosi od 3miesiecy chyba, ale w koncu dobrze lezy (moje dziecie tak jakos 10kg chyba wazy), w dzien wystarcza jeszcze Mka. Mysle, ze jest dosc duza roznica miedzy M i L, ale to moze dlatego, ze mam dzienna Mke i nocna eLke.

    I tylko ze u nas sie absolutnie nie nadaje na noc. Nawet jak sprytnie doloze dodatkowa wkladke do srodka, to przecieknie, ale ja mam mega sikacza Za to na poranki, jak musimy wyjsc, czy w ogole na wyjscia jest jak znalazl. We wrzesniu i pazdzierniku sluzyla jako pielucha na wyjscia do ogromnej piaskownicy
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  5. #5
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    dzięki Malina to zamówię M -kę.
    Miłosz-11.05.2010

  6. #6
    Chustonoszka Awatar sylwiado
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    okolice Poznania
    Posty
    112

    Domyślnie

    U synka też używam nocne bambooty. Potwierdzam, że są to bardzo zgrabne pieluszki, choć mają 4 wszyte wkłady, dość nisko się kończą na brzuszku. Z wytrzymywaniem nocy różnie - ostatnio wytrzymywały, ale Gutek chory i jakoś mniej pije . Praktycznie to chyba zawsze wytrzymywały noc, ale przeciek następował zaraz po obudzeniu, jeśli od razu nie zdjęłam pieluszki i Gutek wykonał dodatkowy poranny sik. Ale faktycznie mogą się też przydać na jakieś dłuższe wyjścia gdzie ciężko zmienić pieluszkę. U mnie schną niestety długo, choć suszę je w najcieplejszym pomieszczeniu. Ale są miękkie, ładne i zgrabne, do tego mamy fajne chłopięce wzory - sówki, lokomotywy i samoloty . A dodatkowo kupiłam 3 w cenie 2, więc się nie zrujnowałam .
    Gutek roczny i prawie 12-kilogramowy nosi L, nie mam porównania do dziennych bambootów gdyż takowych nie posiadamy.
    Ostatnio edytowane przez sylwiado ; 29-11-2010 o 00:38
    Sylwia, mama potrójna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •