Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Nowa Pieluszka Wonderoo V2 - nowa i ulepszona! Co o niej myślicie?

  1. #1
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie Nowa Pieluszka Wonderoo V2 - nowa i ulepszona! Co o niej myślicie?

    Czy jest ktoś szczęśliwym posiadaczem nowej pieluszki Wonderoo V2? Jak się sprawują? Na czym polega jej ulepszenie? Mam możliwość tanio kupić stare Wonderoo i nie wiem czy mam się kusić na nowe.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Chciałam właśnie zapytać o to samo, bo kusi mnie..
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  3. #3
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    ja mam nową, ale starej nie miałam z pieluszki jestem zadowolona, zgrabnie leży na mojej 6 tyg córci i pomimo tego, że wydaje się duża gdy jest rozłożona to jest ok; ma dwa wkłady; ogólnie polecam

  4. #4
    Chustonoszka Awatar Tolusia30
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    61

    Domyślnie

    ja mam i nową i starą różnica jest w wielkości. Stara jest dużo większa, szersza w kroku i ma inne wkładki - mikrofibrowe i też większe niż w tej nowej. Stare W wóciły u mnie do łask jak Mała podrosła ok. 7 miesiąca i też tylko na noc (świetnie trzymają, ale są ogromne)
    Pyzatka (3.10.09)

  5. #5
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie

    Stara jest dużo większa, szersza w kroku i ma inne wkładki - mikrofibrowe i też większe niż w tej nowej.
    A jak jest z porównaniem chłonności?

  6. #6
    Chustonoszka Awatar Tolusia30
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    A jak jest z porównaniem chłonności?
    hmmmm......
    trudno mi powiedzieć, bo starej wersji używam tylko na noc, a tą nową na dzień, więc w tym temacie niestety nie pomogę
    Pyzatka (3.10.09)

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    czyli można podejrzewać, że nowa V2 będzie mniej chłonna? kurcze..uwielbiam te stare wielkie pieluchy na noc!
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  8. #8
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    nie wiem czy V2 jest mniej chłonna - ale dla mnie mniejszy wkład jest bardzo chłonny- wytrzymuje najdłuższą przerwę nocną mojej córy- nawet do 7h i jest w miarę ok, a córa wyjątkowo dużo sika jak na 6 tygodniowe maleństwo; więc chłonność oceniam na bardzo dobrą - to jest jedna z bardziej chłonnych moich pieluszek, a do tej pory używałam tylko jednego, mniejszego wkładu

  9. #9
    Chustonówka Awatar mamaG
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Siedlce
    Posty
    47

    Domyślnie

    Ja jestem zachwycona chłonnością tej pieluszki i jej metamorfozą . Testuję od kilku tygodni i jak dla nas rewelacja. Faktycznie jest mniejsza od "starej" więc nie wiem czy na większe maluszki będzie dobra tak jak dawna wersja Wonderoo, która jest dość duża. Moja córcia ma 10,5 kg i pieluszka pasuje znakomicie. Wkład z miękkiego bambusa jest bardzo chłonny, czasem ( w dzień) nawet nie dopinam tego z mikrofibry i jest ok. Mikrofibrowy wkład ma trochę dłuższe włókno niż dawne wkłady w tej pieluszce i przez to wydaje się bardziej miły w dotyku . Próbując porównać chłonność obu wersji ... wydają mi się obie bardzo chłonne, bez jakiejś dramatycznej przewagi.

  10. #10
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    ja też jestem posiadaczką nowej wondero
    moje zdanie na temat tej pieluszki to super chłonna na dzień, bardzo zgrabna, wkład jest chłonny a jednocześnie szybko schnie, nie wkładam mikrofibry bo się robi już duża dupka ale za to służy jako wkładka w innych kieszonkach
    ale stare wondero nadal jest mega chłonne, dla mnie bardziej niz nowe i idalne na noc

  11. #11
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    a ja akurat używam wkładu z mikrofibry, bo ten składany wydaje mi się za duży przy dwumiesięcznym dziecku, ale chłonie bardzo dobrze i właśnie na noc je zakładam- wytrzymuje 7-8h czyli najdłuższe spanie

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    A czy ten nowy Wonderosek ma tak samo wszyte gumki jak stary? U nas miejscem newralgicznym są właśnie gumki przy nóżkach z przodu. Młody prawie każdą pieluchę potrafi tam przelać. Mamy starego W. i on trochę przyduży. Przymierzam się do V2.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  13. #13
    Chustonówka Awatar Bąbello
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    11

    Domyślnie

    hej, a ja mam mieszane uczucia do tych pieluszek bo nam wszystko wycieka górą lub bokiem, mam wrażenie że ten polarek nie przepuszcza siuśków do środka (do wkładu) tylko spływa po nim na zewnątrz.

    Czy miałyście taki przypadek?

  14. #14
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie

    Może trzeba odtłuścić płynem do naczyń i będzie dobrze?

  15. #15
    Chustonówka Awatar Bąbello
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    11

    Domyślnie

    ok, jutro sprawdzę, dzięki za podpowiedz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •