Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Napy na skrzydełkach

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie Napy na skrzydełkach

    Weźcie mi wytłumaczcie, po co są te "dolne" dodatkowe napki na skrzydełkach niektórych pieluch.
    Ja rozumiem jak skrzydełka są bardzo długie, a dziecko szczupłe, to wtedy one zachodzą na siebie i trzeba jakoś przypiąć. Ale np. w Baby BeeHinds, albo już w ogóle w Itti Bitti eMkach, to po zapięciu tych napek nie zostaje miejsce nawet na brzuszek noworodka. No to po co to jest? Chyba tylko żeby na zdjęciach ładnie wyglądało.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  2. #2
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Odnośnie skrzydełek, mogę się wypowiedzieć tylko o rzepach w FlexiTot rozm. 2. Dziecko waży mi 7kg i jest z tych mocno szczuplejszych i ciągle zapinam rzep na rzepie, inaczej jest zbyt luźno...

  3. #3
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    mi służą do ładnego składania w szafeczce ale to wsio
    innego sensu nie widzę
    pewnie za któtko pieluchuje wielo

  4. #4
    Chustonówka Awatar ddosiek
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Biała Podlaska
    Posty
    17

    Domyślnie

    My IB M stosujemy od miesiąca i zapinamy na najciaśniejsze napki, ale nie na nachodzące na siebie. Ale gdybyśmy zaczęli je nosić 2 miesiace temu, to na pewno używałybyśmy tych napków odwrotnych. Moja Nadka ma obecnie 9 miesięcy i waga zaczyna nam pokazywać dopiero 8 kg, więc te odwrotne napki sa chyba właśąnie dla tych szczuplaków.
    L-kę pewnie bedziemy zapinac na te odwrotne napki, bo w pasie będzie pewnie za duża. Zobaczymy jak do nas dojdzie w tym tygodniu.

  5. #5
    Chustofanka Awatar kaka-llina
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rochester/Kent/UK
    Posty
    286

    Domyślnie

    ja w itti L dopiero teraz przestałam używać, rzepy w litlle lamb jeszcze czasami używam.
    Alicja ( 18 08 09) Stasiu (13 09 12)

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ddosiek Zobacz posta
    My IB M stosujemy od miesiąca i zapinamy na najciaśniejsze napki, ale nie na nachodzące na siebie. Ale gdybyśmy zaczęli je nosić 2 miesiace temu, to na pewno używałybyśmy tych napków odwrotnych. Moja Nadka ma obecnie 9 miesięcy i waga zaczyna nam pokazywać dopiero 8 kg
    Serio?
    My używamy IB m od trzech (albo czterech) tygodni, czyli jak młody miał około półtora miesiąca. Nie jest wcale grubaskiem, raczej długi i chudy, myślę, że ma jakieś 6kg, a nigdy skrzydełka nie zaszły na siebie.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    daleko i blisko
    Posty
    3,021

    Domyślnie

    hmm ja uzywam IB M od conajmniej pol roku, albo nawet dluzej i dopiero niedawno je poszerzylam. Zatem na pewno wszytskie napki sa potrzebne
    Moje maluchy za miesiac koncza dwa latka i waza teraz 10 kg.
    K. i J. 17.07.2008, W. 07.02.2013

    1% KRS 0000037904 Cel szczegółowy 26513 Nowacka Katarzyna i Jakub 1% DZIĘKUJEMY!

  8. #8
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    U nas tez uzywalismy czesto tych wszystkich napek, w niektorych uzywamy do tej pory.
    Dzieci sa rozne i maja rozne ksztalty.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  9. #9
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    my też długo używaliśmy tych zapięć w tots botsach bambusowych i jeszcze pieluszka była podwinięta z przodu...

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Ja wiem, że są takie pieluchy, gdzie trzeba założyć skrzydełka jedno na drugie. Ale jak zapięłam IB to sobie pomyślałam, że tam się dziecko nie zmieści. A jednak..






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  11. #11
    Chustonówka Awatar ddosiek
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Biała Podlaska
    Posty
    17

    Domyślnie

    Erithacus, moja córcia miała 6kg jak miała około 6 miesięcy... Teraz ma 9miesięcy i waży może w końcu 8kg. Długi chudzielec. Więc jak otworzyłam paczke z IB L-kami, to sie przeżegnałam Pieluszki juz wyschły, zaraz będziemy mierzyć. Ale na pewno zapniemy na najciaśniejsze, odwrotne napki.
    Otulacz Tots Bots rozmiar 1 na tetrę też zapinamy na odwrotny rzep.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •