Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: szmatka do czyszczenia z mikrowłókna - jako wkładka???

  1. #1
    Chustoguru Awatar ala
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    6,711

    Domyślnie szmatka do czyszczenia z mikrowłókna - jako wkładka???

    pisałyście już o ręcznikach frotowych używanych jako wkładki, a co myślicie o takich ściereczkach? na forum gazetowym jedna dziewczyna napisala o takim rozwiązaniu wyczytała to gdzieś na ang. stronce
    DOULA

    najczęściej zaglądam z telefonu, więc proszę o cierpliwość w odpisywaniu

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    194

    Domyślnie

    Też wpadłam na taki pomysł i zakupiłam taką ściereczkę.. chwilę się zastanawiałam, czy jej użyć jako wkładki.
    Efekt:
    dzieć ma się dobrze, a wkładka jest chyba najbardziej chłonna z posiadanych przeze mnie (tyle, że ja nie posiadam żadnej konopnej w ogóle pieluchy to głównie homemade posiadam ).

    Cytat Zamieszczone przez alajakubik
    na forum gazetowym jedna dziewczyna napisala o takim rozwiązaniu
    na jakim to było forum?

    aha, jeszcze jedno. ściereczka jaką zamieniłam na wkładkę to była ściereczka typu frotte, bo wydaje mi się, że te inne mniejszą chłonność mają..

  3. #3
    Chustoguru Awatar ala
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    6,711

    Domyślnie

    forum niemowlak, na gazeta.pl
    DOULA

    najczęściej zaglądam z telefonu, więc proszę o cierpliwość w odpisywaniu

  4. #4
    Chusteryczka Awatar Ridibunda
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,571

    Domyślnie

    Tez o tym myślałam ale jeszcze nie wypróbowałam bo ręcznik się na razie super sprawdza.
    ] .. ...o o
    . .....( -- )............ ... Doradca Akademii Noszenia
    ... /\( , , )/\
    ^^ ^^ ^^ ^^ ...... Teorie przemijają, żaba zostaje.

    Rufin - 20.04.2008,...Inga - 13.07.2012

    e-damski.pl - chusty Baby-Doo i LennyLamb

    wymianka eko

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    258

    Domyślnie

    ja tez o tym myslalam, uwazam ze to dobry pomysl na wypelnienie kieszonki, wlasciwie wkladka do bumgeniusa przypomina w dotyku moja szmatke do wycierania kurzu, pewnie sprobuje, cenowo bdb opcja

    a tu na tym filmiku o szyciu pieluch, dziewczyna na koncu tez mowi o takim rodzaju wypelniania kieszonek
    http://www.youtube.com/watch?v=sh84LK19VNE
    5 lipca 2008 roku urodzil sie nasz pupiszon Ern(est)

  6. #6
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie Re: szmatka do czyszczenia z mikrowłókna - jako wkładka???

    Cytat Zamieszczone przez alajakubik
    pisałyście już o ręcznikach frotowych używanych jako wkładki, a co myślicie o takich ściereczkach? na forum gazetowym jedna dziewczyna napisala o takim rozwiązaniu wyczytała to gdzieś na ang. stronce
    a to moglam byc ja ta jedna dziewczyna faktycznie wyczytalam taka rade na jakiejs stronie poswieconej pieluchom, wkladkom itp, juz nie pamietam gdzie. nie wyprobowalam, bo jakies takie byle jakie szmatki widzialam w sklepach, ale jak znajde lepsza, to kupie, bo to sie moze okazac duzo tanszym rozwiazaniem niz oryginalne wkladki...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Ja właśnie dziś kupiłam szmatkę z mikrofibry, taka grubą, frotkowa jakby. Pocięłam na wkładki i jest super, nawet jedna warstwa świetnie chłonie i nie jest bardzo mokra w dotyku, jak np. zwykła frota czy tetra. Wkładki konopne też mam i myślę, że mikrofibra jest porównywalna. Strasznie sie cieszę, że udało mi się znaleźć, z Waszą pomocą oczywiście dużo tańsza alternatywę.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •