Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: zaraziłyśmy się ... ;(

  1. #41
    Chusteryczka Awatar mimka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Francja póki co...
    Posty
    2,152

    Domyślnie

    ja bym chciałą się zaopatrzyć w kilka, skromnie
    ale kompletnie nie wiem od czego zacząć i przerasta mnie ogrom materiału do opanowania.. w rezultacie jedziemy na pampersach a jak już przyjdzie lato, a młody nadal nie będzie chciał się odpieluchować, to byłoby świetnie coś naturalnego mieć na pupie..
    nie mam jednak pojęcia co to otulacz, kieszonka, czym się różni pulowa od formowanki, nie wspominając o tajemniczym IB..

    Olik, pocieszna jesteś nie dość, że wzorkiem do sąsiadki, Żeby Zobaczyła, to jeszcze potem je wąchasz, składach, układasz.. wyobraziłam sobie, zapewne z takim namaszczeniem to robisz uroczo

  2. #42
    Chusteryczka Awatar Stella
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,636

    Domyślnie

    A ja bym chciała dowiedzieć się faktycznie jak to jest z tą oszczędnością przy wielo. Ja jak na razie na starszaku używam otulacza Flip i tetry w środek + oczywiście sikanie na nocnik, do spania ma pampka i jak ja mam lenia to ma pampka. Chcę a w zasadzie musze coś zrobić żeby nie wydawać kosmicznych ilości pieniędzy na pieluchy. Ale chcę wiedzieć czy mnie to nie wyjdzie drożej niż pampki. Podajcie proszę ceny, koszty. Co mozna zamiast urzyć żeby było taniej, jak nie tu to proszę na PW bo zbliża sie wychowawczy i co sie z tym wiąże brak normalnych dochodów - czyli będzie bida...
    Madzia 10.07.2004, Marcel 1.09.2008, Marek 29.12.2009 i Martynka 1.02.2012 - 1460 gram - 29 tydzień.




    http://monikamnich.blogspot.com/


  3. #43
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Stella poszukaj na forum są wątki ze szczegółowymi wyliczeniami,nawet koszt wody i prądu jest uwzględniony
    co do pieluch, to nikt Ci konkretnej kwoty nie poda, bo każdy inaczej kupuje: np.: tylko nówki i to z górnej pólki, używane albo tańsze jak dziewczyny pisały.
    Jednemu pasują otulacze, innemu kieszonki albo SIO lub AIO.


    Ja z przymusu na pampkach - patrz zepsuta pralka i mam cały stos no oku
    też jestem na etapie - sprzedaję chustę kupuję wielo ale co tam, frajdy mam, że ho ho

  4. #44
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    kurcze a ja zaczełam swoje ubrania wyprzedawac na allegro żeby miec na pieluchy
    chyba powinnam się leczyć...
    maż też do mnie sie nie odzywa zawsze jak zajrzy na nasze konto a ja na to- przeciez to dla zdrowia naszego maleństwa


  5. #45
    Chustofanka Awatar nuna77
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Kraków-Prądnik Cz.
    Posty
    263

    Domyślnie

    Mnie też wciagneło, choc na poczatku pieluszkowania wielo nie rozumiałam jak mozna miec tyle pieluszek, patrzac na stosiki
    Po czterech miesiącach sama marzę o bardziej kolorowych, choc juz ponad 500 zł poszło na ten nałóg
    A miałam wydawac tylko tyle co na na pampki
    Jacuś 23.04.2011

    Martynka 21.09.1998

  6. #46
    Chusteryczka Awatar goshya
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    dolnośląskie
    Posty
    1,818

    Domyślnie

    a mnie nie wciągnęło mam stos tetry , ok 60 szt plus otulacze pulowe kilka kieszonek i tyle
    Mati 2010, Oliwcia 2012, Jula 2014

  7. #47
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nuna77 Zobacz posta
    Mnie też wciagneło, choc na poczatku pieluszkowania wielo nie rozumiałam jak mozna miec tyle pieluszek, patrzac na stosiki
    Po czterech miesiącach sama marzę o bardziej kolorowych, choc juz ponad 500 zł poszło na ten nałóg
    A miałam wydawac tylko tyle co na na pampki
    nuna77, ja chyba z 1000zł władowałam już w to...więc 500 to jeszcze jest ok nie przejmuj się ale na szczęsie jakos ochłonełam ostatnio...niestety...na chusty mi przeszło

  8. #48
    Chustofanka Awatar elson
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    273

    Domyślnie

    Ja to nie poszalałam z ilością pieluch wielo, 8 kieszeni, 3 otulacze do których wkłady oryginalne na wyjścia a frotki i tetra po domu. Do tego ec ale na noc zwykle jednorazówka. A ponieważ wolę otulacze niż kieszenie to przymierzam się do rozstania z dwiema, skoro i tak leżą.
    No ale za wodę płacimy więcej...
    Ostatnio edytowane przez elson ; 30-11-2011 o 00:38 Powód: przejęzyczenie
    Kubuś 2005, Wojtuś 2008, Joasia 2011 ...

    http://chusty.info/forum/showthread....36#post1503336

  9. #49
    Chustofanka Awatar guciamama
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    346

    Domyślnie

    można się nie wciągnąć w wielo - ja nie uległam. kieszonki u nas 2 na wyjścia, a poza tym tetra zwykła i bambusowa, falnela, bambusowe wkładki i do tego 2 flipy i 3 wełniaki. i starczy!
    za to uległam chustom. i to barrrdzo!

  10. #50
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    JA też sie wyprzedaję, żeby na pieluchy było To normalne.
    W końcu trzeba mieć jakies hobby

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •