Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 50

Wątek: zaraziłyśmy się ... ;(

  1. #21
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    5 otulaczy 15 wkładów rożnych i chyba ze 40 tetr tych zwykłych które już miałam -wystarczy????
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  2. #22
    Chustomanka Awatar ledunia
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    985

    Domyślnie

    Ja myślę, że spppookoooojjjnieee....
    Ja mam 4 otulacze a i tak używam 2, na zmianę. Teraz za otulacz robi mi polarowa kieszonka (szyta przez moją siostrę). Tetry ze 20, ale używam też do wycierania dupki, do spania jedna - więc takich do pieluchy to z 15. 3 flanelki, dwa wkłady flip dwa małe ręczniki koniecznie w duecie. Piorę co 2-3 dzień. Teraz jest super, bo coraz więcej udaje mi się do wanny złapać. Lenie się spodobało tam sikać, bo często ją obmywam - dla ochłody. Trochę też na nocniku posiedzi to też jakieś coś czasami wyląduje. Jak już coś się udaje wyłapywać to w ogóle super sprawa, bo mało idzie.
    ...ale i tak chcę jeszcze dwie pary gatek wełnianych. Lubię mieć po dwa, bo jak mi pasuje to na zmianę i non stop. Kilka flanelek też może jeszcze dokupię.
    Jakoś wciąż nie mam ochoty na kieszonki pulowe, choć pewnie za chwilę zmienią zdanie... hihi

  3. #23
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Ja się przyznam, że uwielbiam prać a potem z namaszczeniem rozwieszam na balkonie te pieluszki. I wszystkie ładne kieszonki wzorkiem w stronę mojej sąsiadki, żeby zobaczyła, jakie ładne mam (sąsiadka raczej pampersów używa, nigdy z nią nie rozmawiałam). Potem wieczorkiem sobie siadam na kanapie, jak już Nelka śpi a mąż gapi się w kompa i je wącham, składam, miętole, układam w stosiki.......

  4. #24
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    Ja jeszcze dobrze nie zaczelam, bo moj stos w pl na mnie czeka,ale juz sporo kasy poszlo...Inna sprawa,ze nie kupilam w miedzy czasie pampersow, a pieluszki zamierzam trzymac dla kolejnego dziecka. teraz mam w domku 2 kisz i 2 flipy z wkladami plus tetra i powiem szczerze,ze gdybym miala wiecej otulaczy to bym spoko dala rade!

  5. #25
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Olik, jesteś szajbuska Wzorki w stronę sąsiadki mnie rozłożyły całkiem, ale podejrzewam, że robiłabym to samo, gdyby nie to, że balkon zabudowany
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  6. #26
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,519

    Domyślnie

    A młody miał wczoraj do piaskownicy ubraną samą kieszonkę w bajeranckie gwiazdki i koszulkę, wszystkie mamy zerkały, co on to ma na dupce

  7. #27
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pentla Zobacz posta
    A młody miał wczoraj do piaskownicy ubraną samą kieszonkę w bajeranckie gwiazdki i koszulkę, wszystkie mamy zerkały, co on to ma na dupce
    Kornik dzisiaj po plaży chodziła w kieszonce w Tygryska Też mamy patrzyły

  8. #28
    Chustofanka Awatar Pati778
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    345

    Domyślnie

    też wieszam pieluchy tak, aby wszyscy sąsiedzi dokładnie mogli je obejrzeć

  9. #29
    Chustonoszka Awatar junona
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    134

    Domyślnie

    Nie, sasasasasa .


  10. #30
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    szajbuski-teraz widze co mi grozi
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  11. #31
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    141

    Domyślnie

    Fusia, mówiłam że wciąga, jak na basenie zakładam to też łypią okiem i sie podpytują
    I jak Ci się uda poprzestać na tych zakupach to jesteś wielka hihi
    córa 2009
    syn 2011

  12. #32
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    567

    Domyślnie

    Ja to teraz mam radochę. Koszulka + pielucha i do wózka A niech się gapią A luby to jeszcze strój dopracowuje. Musi być odpowiednia pielucha do odpowiedniego stroju. Jak księżniczka to np. krótka sukienka + chustka + pieluszka w kwiatki, albo pielucha moro + koszula
    A na basenie to jeszcze specjalnie na całą szatnie się lubego pytałam czy krówkę założymy

    Za to Pulem do góry nie daje co by go słonko za mocno nie potraktowało.... ale formowankami szaleję

    I teraz zbieram zwierzęcą kolekcje..... ot wpadłam

  13. #33
    Chusteryczka Awatar Iwanna.T
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,661

    Domyślnie

    też mi się na początku wydawało, że wydaję dużo za dużo. Ale od miesięcy mam ustabilizowany zbiór i rośnie we mnie potrzeba zwolnienia jednej szuflady, więc i sprzedaży paru rzeczy pieluchowych. Więc nie dość, że już nie wydaję, to jeszcze zacznie coś wracać

    Mam
    - tetrę, frotkę, otulacze (dla mniejszego dziecka)
    - dużo kieszonek i wkładów do nich
    - IB SIO
    Asinus asino pulcherrimus

  14. #34
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Oj tak Olik świra ma i najgorsze jest to że mnie zaraziła
    ja ostatnio truję mężowi że potrzebuję szafkę na pieluszki - mówi że myśli i się rozgląda więc mebel na pieluszki nawet będzie

    sam z reszta tez świra ma bo potrafi mi zwrócić uwagę że nie ten kolor pieluszki do ciuszków
    gdy poruszany jest temat pieluszek u znajomych on jest adwokatem diabła - a zawsze mocno podkreśla atut EKONOMICZNY co w naszym przypadku jak narazie marnie się sprawdza

  15. #35
    Chustofanka Awatar Pati778
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    345

    Domyślnie

    mój też się wkręcił, znajomym mówi, że zdrowiej i mniej śmieci ma do wyrzucenia
    i jak na razie, nie zapytał ile one kosztują, co mnie bardzo cieszy, bo jakby się dowiedział, to mógłby zmienić co no nich zdanie

  16. #36
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    ech mam 1 otulacz-aż jeden i jedziemy głownie na tetrze otulacz piore ręcznie albo z jakimś praniem jak akurat jest i susze w przeciągu -żeby szybciej a w tym czasie młoda chodzi w majtkach z tetrą
    chciałam kupić CP -taki 10 sztukowy komplet i 5 sprzedac zeby na poczatek miec to 6 otulaczy i pare wkładek reszta tetra nawet na bazarku temat napisałam by sprzedac
    ale któraś z dzewczyn doradziła-słusznie zeby najpierw spróbować bo poco tyle kupować jak by nam mialy nie siąsc
    jedna z forumek(niewiem czy sobie życzy by pisać która dlatego nie napisze)
    wyszła sama z propozycja ze mi pożyczy do wypróbowania-DZĘKUJEMY
    pirluszka nam odpowiada baaaaaaaaaaaardzo
    moze zostawie sobie 6 a nie 5 albo nawet 7
    n razie brakuje mi 1-2 pieluch które ktos przygarnie
    zebym mogła kupic te pieluszki!
    ale ogólnie wielo-są super młoda ma sliczną pupcie z wypoczęta pupcia bez zednych krost odpażeń czy przegrzanej pupy i obie jesteśmy super zadowolona z wielo-a młoda sygnalizuje często- nie zawsze siusiu do tej pory sygnalizowała tylko kupe
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  17. #37
    Chustonówka Awatar adusia2000
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kiel, DE
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olik Zobacz posta
    Ja się przyznam, że uwielbiam prać a potem z namaszczeniem rozwieszam na balkonie te pieluszki. I wszystkie ładne kieszonki wzorkiem w stronę mojej sąsiadki, żeby zobaczyła, jakie ładne mam (sąsiadka raczej pampersów używa, nigdy z nią nie rozmawiałam). Potem wieczorkiem sobie siadam na kanapie, jak już Nelka śpi a mąż gapi się w kompa i je wącham, składam, miętole, układam w stosiki.......
    a myslalam, ze tylko ja jestem taka swirnieta. A tak na serio, to przyznaje sie, ze jestem uzalezniona. Naliczylam 45 kieszonek pulowych, 42 formowanki i 8 otulaczy welnianych. Ach szkoda mowic, pieluchy mnie przesladuja, snia mi sie nawet w nocy

  18. #38
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adusia2000 Zobacz posta
    a myslalam, ze tylko ja jestem taka swirnieta. A tak na serio, to przyznaje sie, ze jestem uzalezniona. Naliczylam 45 kieszonek pulowych, 42 formowanki i 8 otulaczy welnianych. Ach szkoda mowic, pieluchy mnie przesladuja, snia mi sie nawet w nocy
    He he no to rzeczywiście świruska pieluchowa, nawet ja tylu pieluch nie mam

    Adusia - a zaczęłaś stosować wielo zanim trafiłaś tu na forum czy najpierw było forum a potem wielo?
    A te 8 otulaczy to jednocześnie używasz czy cześć jest na zapas?
    Ja mam 4, jeden już za mały a jeden za duży (kupiony na zapas)?

  19. #39
    Chustonówka Awatar ddosiek
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Biała Podlaska
    Posty
    17

    Domyślnie

    O matko kochana!!! Adusia, to pewnie pierzesz raz na miesiąc
    Ja mam 9 kieszonek PUlowych, 2 IB, tetrę, 2 otulacze polarowe własnej roboty (jak na razie moje ulubione ), 4 formowanki, 1 otulacz PUlowy i 2 jeszcze PUlowe jadą. Bo otulacz tots Bots 2 (kilogramowo powinien byc dobry) jest o 3 miesiące co najmniej za wielki.
    Na noc idą głównie pampki, bo mąż je woli. Ale jak ja jestem wieczorem w domu i kąpię córę, to idzie wielorazówka.
    W zupełności ten sodik mi wystarczy, ale czaję sie jeszcze na kolejne IB, bo są cudne.
    I też wieszam wzorkami na ulicę

  20. #40
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,519

    Domyślnie

    Fusia -

    Adusia - rispekt.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •