Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 91

Wątek: LennyLamb /od 3 str recenzje nowego modelu

  1. #1
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie LennyLamb /od 3 str recenzje nowego modelu

    Znalzłam wlasnie pieluszki LennyLamb.czy ktoś juz miał lub sie skusił i bedzie niedługo testował?http://pl.lennylamb.com/nodes/13_pieluszki_wielorazowe
    Ostatnio edytowane przez mTuśka ; 11-04-2013 o 17:54

  2. #2
    Chustomanka Awatar pelasia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    861

    Domyślnie

    nie skusiłam, ale Twoim linkiem czuję się kuszona swoją drogą to fajnie, że poszerza się oferta tańszych wielorazówek

    Przydasie Pelasi - domowe przetwórstwo materiałowe i różne pomysły na zajęcia z dziećmi

  3. #3
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    no mnie tez kusi heh
    tylko nie wiem jakie sa bo to chyba nowosc.
    Pieluszki wielorazowe maja byc bardziej ekonomiczne - no ie wiem nie wiem skoro tak kusi że az trzeba kupic hehehhe i kupuje sie i kupuje hehehhe

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,737

    Domyślnie

    Ja się skusiłam, ale niestety... okazała się za mała - mam simple (wciąz wisi na bazarku) kupiłam niby jako one size a ona tylko do 9 kg - właśnie doczytałam...
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  5. #5
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    a ona ma te niby 3 wklady w komplecie?i jakie jest ogolne wykonanie? ja sie niestety na twoja nie skusze bo moja Z. juz dziewatke przekroczyla

  6. #6
    Chustonówka Awatar agni
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Łódź - Polesie
    Posty
    23

    Domyślnie

    też się właśnie na ich stronie natknęłam i kuszą żeby sprawdzić - ktoś jeszcze coś wie?


  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,519

    Domyślnie

    Na testy by się przydała

  8. #8
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    ja tez sie pisze na testy.

  9. #9
    Chustofanka Awatar mama-japonka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kudowa-Zdrój
    Posty
    382

    Domyślnie

    Ja testuję od ok. tygodnia, ale nie wiem, czy to jest wersja ostateczna, bo miało się coś jeszcze pozmieniać. Jutro dopytam.

  10. #10
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marciasone Zobacz posta
    ja tez sie pisze na testy.
    Testy będą, dzisiaj po południu popełnie watek prosze śledzić, bo nie przepisuje z tego
    Wszystkie pieluszki amja po 4 wkładki, dwie z mikrowłókna, dwie z flanelki bawełnianej.


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  11. #11
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    "Kozia Wólka" we Włoszech/Poznań
    Posty
    729

    Domyślnie

    Podbijam watek, bo wlasnie sie rozgladam za pieluchami (jestem bardzo bardzo poczatkujaca-dziecie jeszcze sie nie wyklulo) i dlatego jestem ciekawa waszych opini, na ktorych bede bazowala przy zakupie pieluch Wiec piszcie prosze jakie one sa!

  12. #12
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    200

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arta Zobacz posta
    Podbijam watek, bo wlasnie sie rozgladam za pieluchami (jestem bardzo bardzo poczatkujaca-dziecie jeszcze sie nie wyklulo) i dlatego jestem ciekawa waszych opini, na ktorych bede bazowala przy zakupie pieluch Wiec piszcie prosze jakie one sa!
    Arta, a Ty jesteś teraz w Polsce?
    Jeśli tak, to może wybierzesz się do Gniezna w sobotę?
    Organizuję otwarte spotkanie (między innymi o chustach będzie) i przyjedzie LennyLamb ze swoją ofertą - będą pokazywać między innymi pieluchy. Będzie można pomacać, dopytać.
    Szczegóły na temat spotkania w dziale Warsztaty/Spotkania
    Zapraszam

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    "Kozia Wólka" we Włoszech/Poznań
    Posty
    729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gingerr Zobacz posta
    Arta, a Ty jesteś teraz w Polsce?
    Jeśli tak, to może wybierzesz się do Gniezna w sobotę?
    Organizuję otwarte spotkanie (między innymi o chustach będzie) i przyjedzie LennyLamb ze swoją ofertą - będą pokazywać między innymi pieluchy. Będzie można pomacać, dopytać.
    Szczegóły na temat spotkania w dziale Warsztaty/Spotkania
    Zapraszam
    gingerr - dzieki za zaproszenie!!! niestety wrocilam miesiac temu do Wloch i do wrzesnia pewnie sie w Polsce nie pojawie A to pech! Posta o pieluszkach Lenny lamba doczytalam juz po moim wyjezdzie. Ale moze nastepnym razem: generalnie kiedy sie znow pojawie mam zamiar nadrobic wszystkie chustowe i pieluszkowe spotkania

  14. #14
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    kupiłam ostatnio LL ale nam nie odpowiadaja podwójne napy, nawet jej nie uzywałam, tylko przymierzyłam. wisi na bazarku nowka


  15. #15
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Ja jestem własnie po testach, co prawda miały do mnie trafić mikrofibra i welur ale narazie dotarła tylko mikrofibra.
    Jak paskowka utworzy nowy watek z recenzjami pzeniosę ją.

    Moje spostrzeżenia: miły pull, bardzo miły, niesprawiający wrażenia sztuczności a przy tym delikatny.
    Mikropolar faktycznie utrzymuje suchość przy pupie nawet gdy wkładki pływają, mi jako nowy wytrzymaywała jeden porządny sik z kompletem wkładek.
    Chętnie bym nabyła same wkładki bawełniane, jedyne co mnie zmartwiło to to, że można je prać tylko w 30 stopniach, ja prałam w 40 nic im się nie stało.
    A teraz co na mnie dobrego wrażenia nie sprawiło: pierwsze co to bardzo mała dziura do wkładania wkładek w kieszonke, co sprawia, że trudno sie to robi, po drugie kieszonka jest bardzo szeroka w kroku, niemalże jak stare wonderos a przy tym za krótkia w związku z czym pieluszka układa się brzydko bardzo odznaczają się wkładki i pupa kwadratowa. Rzepy niestety też nie zrobiły na mnie wrażenia, za wąskie i jak zapięłam małej to odstawały rogi, a propo rzepów brakuje zaślepek do prania.
    Podsumowując: jak na nową dość chłonna, miła w dotyku ale brzydko się układa, rzepy za słabe oraz nieproporcjonalne jak dla mnie długość kieszonki do szerokości.
    Dziekuje za możliwość testowania.

    zapomniałam dodać: gumki nie odciskałay się i testerem była 16 mies dziewczynka
    Ostatnio edytowane przez Guest ; 10-07-2010 o 20:17

  16. #16
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    I ja jestem po testach. Dużo nie testowałam, Nela miała na pupie 3 razy.. I wyprałam w 60 stopniach kurka... ale wsio OK.

    W sumie mogę się podpisać pod tym co napisała Baryłka... Ten PUL cudny, śliczna naszywka z owcą, ale wkładki ciężko wepchnąć przez małą dziurę i pupa strasznie kwadratowa. Poza tym jest za szeroka, za krótka (ale Nela 14 kg i 90 cm wzrostu!) i rzepy słabe. Na plus to że ani razu nam nic nie przeleciało bokiem i nie przesiąkło.

  17. #17
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Dziewczyny, dziekuję za opinie. Myślę, że nie będę tworzyła osobnego wątku z recenzjami wystarczy ten jeden.


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  18. #18
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    307

    Domyślnie

    Testowałam SIMPLE Membrana (3-9kg). Po raz pierwszy używałam kieszonek więc moja ocena może być kiepska.
    Pozytywy: miła w dotyku, niewielka, dość szybko schnie, kupa szybko wyczuwalna, siku dziecko samo wyczuwało i dawało znać.
    Co mi się nie podobało: wkładki albo się zwijały albo rozstawiały nóżki, napy ciężko się zapinało na ruchliwym dziecku, mam nadzieję, że jak potestuję FIT to z rzepami będzie nam bardziej po drodze.
    W sumie bałam się trochę je intensywnie testować bo dziecko pełzające, mocno się brudzące a nie chciałam aby ją gdzieś np rozdarło. Wydaje mi się taka delikatna.
    Dziękuję bardzo za możliwość testowania.

  19. #19
    Chustonówka Awatar agni
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Łódź - Polesie
    Posty
    23

    Domyślnie

    ja właśnie mam ( SIMPLE Membrana (3-9kg)) i niestety u nas klops, bo na moją 8kg (ale szczupłą, bo długą) dziewczynę nie pasuje ni w ząb. Próbowałam też ze standardowymi miękkimi wkładami mikrofibrowymi, ale też nie chciała się dobrze dopasować (jest na krótka - a to przecież nie biodrówki..). Moim zdaniem producent, żeby mieć czyste sumienie. powinien zmienić opis na 3-6, max 7kg. Wiadomo, że dzieci są różne, więc może na jakieś 8 czy 9 kg wejdzie, ale to chyba byłyby wyjątki (np jakieś "krótkie" a "szeroki"..). Na udkach też ledwo się dopięła na ostatni nap. minus też taki, że niektóre napy dość lekko trzymają.
    Materiały użyte do kieszonki bardzo delikatne, polar bardzo fajny - widać że "kulkuje" się na drobno. Pul miękki, jak już pisały dziewczyny, ale nie pasuje mi do napek (ciągnie się).
    Dla kontrastu wkładki bawełniane sztywne - przez to w miekkiej kieszonce źle się układają.
    Będę testować chłonność wkładów w innej kieszonce.


  20. #20
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    jak dla mnie to najgorsza kieszonka jaką widziałam- zaraz po naughty baby. napy wyglądaja jakby sie miały zaraz rozpaść nie można tego zapiąć, takie delikatne, kształt kieszonki dziwny- szeroka a krótka, tym bardziej że mój dzieć chudziutki i dość długi jest jedyne na + to PUL miły w dotyku i naszywka z owieczka ok- bo lubie owieczki wkłady kolorowe takie miłe dla oka
    podsumowując- nie kupiłabym tej kieszonki nawet za połowe jej ceny


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •