Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 168

Wątek: >>> LATO <<< Jak ubierać? W czym nosić? //połączone

  1. #121
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Poznań/Wronki
    Posty
    793

    Domyślnie

    Całe poprzednie lato nosiłam w 2X, w jedwabiu albo bawełnie. Było oki. Dziecko rozebrane max tzn tylko w pieluszce. Nigdy nie protestował.
    W tym roku inaczej, bo dziecko częściowo mobilne, ale lubi być noszony i nie protestuje nawet w upał.
    Ostatnio edytowane przez Karolcia ; 30-05-2011 o 20:17
    Weronika (2008) Wojciech (2010) Witold (2013)

  2. #122
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez antonina Zobacz posta
    i szare gekony też cienkie były
    No i dlatego mimo ,ze Balbi urodzona w środku lata, ja nie znam tego problemu tralallaa moje gekoniki już niedługo w akcji
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  3. #123
    Chustonówka Awatar mandra
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa Zoliborz
    Posty
    41

    Domyślnie

    ja się pocę i ciężko znoszę upały, dlatego jak dotąd mile się zdziwiłam, że właściwie to mi bez różnicy, czy mam chustę, czy nie.
    wiążemy kieszonkę (bo nic innego nie umiem!!! no dobra, podwójny X jeszcze, ale to dwie warstwy się robią, więc chyba gorzej?), ellaroo ysabel.

    pocą nam się brzuchy, ale to czuć dopiero po rozmotaniu się.

  4. #124
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,486

    Domyślnie

    podwójny x bardziej przewiewny od kieszonki bo bokami wieje
    ja wiążę 2x albo na biodro i nie naciągam wysoko chusty, (ale Adaś już siedzący) może niekoniecznie zgodnie ze sztuką ,ale jak ma mi sie dziecko ugotować...

  5. #125
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Wczoraj mimo upału zamotałyśmy się w kangurka i byłam pozytywnie zaskoczona (do tej pory zwykle kieszonka, powyżej pewnej temperatury wózek) - Młoda zupełnie nie była spocona, ja trochę, więc to mniejszy problem Warto było się odważyć i spróbować kangura, zwłaszcza że ma dla mnie dodatkowe zalety - nie przechodzi pod pachami i materiał na ramionach się szeroko rozkłada...
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  6. #126
    Chusteryczka Awatar czuszka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,638

    Domyślnie

    dmuchawce no cotton naprawde sie sprawdzaja kolejne lato. a jak juz na maxa przygrzeje to wiaze kangurka.
    Emilka - 20.11.2007
    Bartoszek - 30.11.2009


  7. #127
    Chustomanka Awatar horpyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Zielone Płuca Polski
    Posty
    1,432

    Domyślnie

    w ubiegłym roku najczęściej wiązałam 2x w dmuchawcach no-cotton, a w tym roku plecak prosty + chusta z lnem. Na dłuższe spacery wybieram manducę lub wózek.
    Gabuszka (02.2010) i Wituś (02.2013)

  8. #128
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Jak jest mega gorąco, to ja w ogrodzie w cieniu z dziećmi siedzę (albo w basenie dmuchanym), nigdzie nie łazimy, bo po co. Czasem w domu nawet, w najchłodniejszym pokoju, jak jest mega gorąc (sama tropików nie cierpię). A spacer można zrobić po obiedzie albo pod wieczór, jak się chłodniej robi. Czasem jeździmy też wózkiem, ale to i tak nie wtedy, jak lampa na maksa jest

  9. #129
    Chustonówka Awatar klarysa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10

    Domyślnie

    Moje dziecko ma 6 miesięcy i waży 7kg. Nosimy w babylonii fruit coctail. Zastanawiam się nad zakupem cienkiej hoppediz lub ll salsa z bambusem. Czy odczujemy różnicę? Wybieramy się w lipcu w góry i nad morze i już sama nie wiem, co szykować na te wyjazdy.

  10. #130
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Girasol Wrzos.Cienki,mięciutki.Inny niż Betula np,która ściślejsza jest.Czyli jakiś miękki girasolek na lato się nada

  11. #131
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Bawełniany MT. Nie wiem, jak Józinowi, ale mnie jest lepiej.
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  12. #132
    Chustomanka Awatar anasta
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    W te upały nie mogę się nacieszyć na Nino bliźniaczkowe. Daję 9-kilogramowego bobasa na golasa do kieszonki i nie czuję, że mam na sobie chustę i dziecko.

  13. #133

    Domyślnie

    wózek jak ja kocham wózek w taki skwar...

  14. #134
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    kiedy moje dziecko było maleńkie to w upały był wózek, ale - po pierwsze miałam dosłownie koc nie chustę - bo starego hopka, a po drugie - jakoś się niepewnie jeszcze czułam w chuście ..
    W następnym roku (dziecko już chodziło) kupiłam sobie vatanai i nie zapomnę mojego wyjazdu do koleżanki do Pruszkowa, nie zapomnę tych tramwai bez klimy, pociągu bez klimy i naszego spaceru w południowym upale ponad 30 przez cały Pruszków- dałyśmy radę...

  15. #135
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anasta Zobacz posta
    W te upały nie mogę się nacieszyć na Nino bliźniaczkowe. Daję 9-kilogramowego bobasa na golasa do kieszonki i nie czuję, że mam na sobie chustę i dziecko.
    O taaak podpisuje się pod tym
    W(2002) H(2010) Z(2012)

  16. #136
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    2x w naturalnym bambusie Nati- i jeszcze się nie spociliśmy w tym roku (raz ...ale pędziłam wtedy szybko!)


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  17. #137
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    a ja zachwalę lilie jedwabne ametyst Świetnie mi w nich, nic nie gorąco
    2 + 7 (2005-2018)

  18. #138
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myszka Zobacz posta
    ja w selendagnu nosze i polecam jest cieniutka i przewiewna.
    A jak się go wiąże? Tak samo jak zwykłą chustę? Nada się dla miesięcznej kruszynki jako kieszonka?

  19. #139
    Chustonoszka Awatar traschka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    91

    Domyślnie

    u nas w taki upał tylko wózek! Wczoraj zamotałam się na szybko i wyskoczyłam do warzywniaka. Wróciłam po 10 minutach cała mokra... Muszę popróbować z tetrą pomiędzy nami ale tak czy inaczej powyżej 30C wolę rozdzielność
    Marysia - 5 czerwiec 2011 Moje największe szczęście.

  20. #140
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,842

    Domyślnie

    W ostatnie gorące dni byliśmy u teściów-mała latała po trawie. A jak już noszę, to najlepiej nam w 2x albo prostym plecaku.
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •