Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zarazilam sasiadke

  1. #1
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie Zarazilam sasiadke

    ...chustowaniem!

    Jak byla w ciazy to podziwiala jak fajnie Izie w chuscie i jak jej tam wygonie itd.
    I teraz jak jej mala skonczyla 2 miesiace to zapytala gdzie taka chuste mozna kupic.
    Pomoglam jej kupic elastyczna na poczatek i pokazalam jak sie motac i teraz chodzi zamotana i szczesliwa, i jej mala tez.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Jazzoo ja chustuje 2 miesiace ale juz mam nieskromnie sie chwalac 3 chustomamy na sumieniu

  3. #3
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Dobra jestes!
    Wiekszosc moich kolezanek twerdzi ze chusta fajna ale dla mnie nie dla nich.
    Nawet moja siostre ciezko przekonac. Kupilam jej chuste elastyczna a ona przychodzi do domu z babybjĂśrnem . Tak na nia nakrzyczalam ze natychmiast wystawila go na "allegro".
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo
    Kupilam jej chuste elastyczna a ona przychodzi do domu z babybjĂśrnem .
    Boze, co z tymi ludzmi, ze jak cos dobre to trzeba im lopata do glowy to wtluc, a syf sami wypatrza????
    Ja jedna przez internet zarazalam (nigdy jej nie widzialam, z forum int sie znamy)i jak juz przyszlo do kupna to kazalam jej didka rozm 6 zakupic, a tu sie okazalo, ze bidula ma 154 cm wzrostu i sie teraz o ogony potyka ale walczy dzielnie
    Moja piekna czerwona samorobka poszla dzis w swiat - dziewczyny z forum beda ja probowac i moze nastepne sie skusza na firmowki , bo faktycznie taka chusta to nie maly wydatek, a nie wiadomo, czy sie dzieciowi i mamie spodoba (chociaz trudno mi w to uwiezyc, ze komus chustowanie moze nie odpowiadac )

  5. #5
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    [quote="Jasnie Pani Ja jedna przez internet zarazalam (nigdy jej nie widzialam, z forum int sie znamy)i jak juz przyszlo do kupna to kazalam jej didka rozm 6 zakupic, a tu sie okazalo, ze bidula ma 154 cm wzrostu i sie teraz o ogony potyka ale walczy dzielnie
    [/quote]

    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •