Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: rozmiar IB

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    141

    Domyślnie rozmiar IB

    Mam problem z rozmiarem IB, dzieć waży lekko ponad 7 kg, nastraszona tym że ta rozmiarówka mocno zaniżona kupiłam L-kę (starą) no i jak załążę to w pasie zapinam prawie na mini (jedna napka odstępu) i z tymi wkładkami IB to przy udkach jest szpara, ale jak włoże np tetrę to ładnie przylega. Hmmm czyli wygląda jakby te wkładki były takie grube że nie obejmuje ich pieluszka, czy coś źle robię? czy w M-ce będzie lepiej??
    córa 2009
    syn 2011

  2. #2
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Moje dziecko ma 15 miesięcy, używamy L-ek i zdarza się, że przeciekają przy nóżkach (synek waży jakieś 11 kg). Zastanawiam się nad zakupem M-ek, mam jedną i jestem z niej zadowolona. Polecam mniejszy rozmiar

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Hmmm, moja Nutka wazy 6.4kg i dopinamy sie jeszcze w S-ki, chociaz juz zaczelam jej zakladac M-ki i tez jes ok, tylko ciasniej zapinam. Wedlug mnie masz za duza pieluszke i dlatego odstaje.
    A. 02.2010, T. 06.2012

  4. #4
    Chustofanka Awatar xbetkax
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    211

    Domyślnie

    my używamy i M i L, Miłoszek waży teraz powyżej 9 kilo, M zapinamy na drugą i trzecią napkę, a L na trzecią i czwartą, jak zaczęliśmy używać po raz pierwszy L mały miał jakieś 4 miesiące i też mu przy nóżkach odstawało (przy wkładkach, bo z tetrą nie) i powiem Ci, że to może wina wkładek, bo nasza pierwsza L miała bardzo twarde wkładki i one się nie układały po prostu, może też masz twarde?

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    141

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny, jest właśnie tak jak pisze xbetkax, wkładki są twarde ale myślałam że taka ich uroda. hmmm to może je do odkamieniania dać? A puki co kupie jeszcze M, z tego co piszecie to Majka jeszcze długo je ponosi
    córa 2009
    syn 2011

  6. #6
    Chustofanka Awatar xbetkax
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    211

    Domyślnie

    ja sobie co jakiś czas same wkładki puszczam na 95 stopni i pomaga jeszcze, jak sobie je mocno skręcisz w dłoniach albo ugnieciesz - one wtedy miękną ale ja takie twarde mam tylko dwie, reszta jest super mięciutka i w ogóle IB są kochane

  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,586

    Domyślnie

    używam M od 5,6kg i też początkowo był prześwit pod nogami, S już odsłania pośladki
    stare IB mają właśnie takie sztywne wkładki nowe są mieciuteńkie
    M generalnie mają służyć do10 kg więc zmień ma M jeszcze trochę ponosicie.
    To najpiękniejsze pieluchy jakie mam ichkrójjest genialny

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    141

    Domyślnie

    Dzięki raz jeszcze....zamówiłam M i czekamy
    A to że są śliczne to nie podlega dyskusji
    córa 2009
    syn 2011

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    My używamy rozm. M od 6kg. Teraz jesteśmy przy 7,5kg i są w sam raz, a nawet jeszcze dłuuugo posłużą.
    Przymierzałyśmy rozm. L i pasuje, choć jest ewidentnie za duży i niepotrzebnie robi wielką pupę.

    Potwierdzam, nowe wkładki sa o wiele bardziej miękkie od starych.
    Chociaż przy twardej wodzie (mimo regularnego strippingu i sody do każdego prania) ta różnica szybko się niweluje

  10. #10
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,586

    Domyślnie

    u mnie sa mieciutkie mimo twardej wody i nic im nie robie procz prania na mx 60 st

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Mój nosi eMkę od jakichś 5kg i pasuje bardzo dobrze.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  12. #12
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    ja mam nowe M i L , dzieć ma 7,6 kilo i w zasadzie obie są dobre, z tym, że lepiej przylega i układa sie M, ale nie wiem jak długo bo K. jest raczej pulchniutka
    K. 2009M. 2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •