Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Prostowanie nóżek

  1. #1
    Chusteryczka Awatar miedziana
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    1,556

    Domyślnie Prostowanie nóżek

    Mój Smyk jest coraz bardziej ruchliwy i ciekawy świata. Zauważyłam ostatnio, że po zamotaniu ( głównie na początku ) odpycha się nóżkami ( tak jakby je prostował i chciał odskoczyć do tyłu ? ). Nie wiem czy jest to właśnie przejaw jego coraz większej aktywności, czy sam "usadza" się w chuście, a może jest mu jednak niewygodnie Chociaż pewno by płakał, gdyby było źle, a jest spokojny, patrzy sobie przeważnie na świat, wciska piąstki do buzi, a w końcu zasypia.
    I tylko jego mama ma manię sprawdzania czy wszystko jest ok Wydaje mi się, że po takim wierceniu i tak nóżki ma prawidłowo ułożone i w chuście siedzi, a nie wisi. Kule, muszę w końcu sprawdzić jak wstawia się zdjęcia, to bym się wstawiła do Waszej oceny
    Czy u Was też tak jest ( było ) z tymi nóżkami?
    Szymon - moje kwietniowe słońce

  2. #2
    Chustomanka Awatar monjan
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,076

    Domyślnie

    tez tak czasem bywa, odpycha sie ale po chwili ustaje
    moze sobie osiada ładnie?
    Braciszki Stefan 12.01.2007 . Henryk 22.07.2011
    ****************************************

  3. #3
    Chusteryczka Awatar miedziana
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    1,556

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że to tylko osiadanie, a nie złe wiązanie Będę obserwować i jeszcze bardziej się przykładać.
    Szymon - moje kwietniowe słońce

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    270

    Domyślnie

    Miedziana a mozesz zdjecia wkleić.Ja jak sobie przypominam to na początku chustowania Fran właśnie tak sie w chuście zachowywał, ale ze zdjęc wynika ze ewidenetnie był kiepsko zawiązany. Oczywiście wcale u Ciebie nie musi tak być
    Franek 07.05.2007 , Ewa i Hania 15.11.2009


    LennyLamb - chusty tkane, elastyczne , nosidełka mei-tai i ....
    Dwa ssaki w akcji więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować podaję maila asia [et] lennylamb.com

  5. #5
    Chusteryczka Awatar miedziana
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    1,556

    Domyślnie

    wkleję jak tylko się połapię jak dziękuję!
    Szymon - moje kwietniowe słońce

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Miedziana naucz się wklejać zdjęcia bo chyba bardziej komputer Ciebie lubi jak mnie a jeśli o chustę chodzi,to moja Ania też czasem jak zaskroniec wije się w kieszonce i zanim zaśnie mam wrażenie,że chce zjeść pięść i żeby było śmieszniej ona tak się zachowuję jak idziemy do kościoła i zamiast stać spokojnie na Mszy, dreptam w przedsionku kościoła ale to też nie zawsze tak jest..tak sie jej zdarza. Czyli chyba jednak Miedziana musimy dopracować te wiązania

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,005

    Domyślnie

    u nas podobnie,Kuba odpycha sie i prostuje nóżki,ale tylko w kieszonce w 2X tak nie robi hmm nie wiem czy to wina wiązania bo wydaje mi się,że lepiej wychodzi mi motanie się w kieszonkę niż w 2X
    niestety podobnie jak ty Miedziana nie potrafię wklejać zdjęć a chętnie poddałabym się ocenie

    Kuba 3.02.2008

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    115

    Domyślnie

    dziewczyny, zdjęcia muszą byc w necie, nie na kompie, podajcie linki to Wam wkleję
    Kubuś - 08.10.2003, Iga - 18.09.2007

    "żaden wariat nie jest wariatem jeśli przyjmiemy jego racje"

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,005

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniac1
    dziewczyny, zdjęcia muszą byc w necie, nie na kompie, podajcie linki to Wam wkleję
    dzięki Aniu,właśnie sprobowałam wklejac i już wiem jak to się robi

    Kuba 3.02.2008

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •