Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: pierwsza chusta dla sporego dziecka

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    6

    Domyślnie pierwsza chusta dla sporego dziecka

    Witam
    Poradzcie mi jakie chusty są odpowiednie dla dziecka 9-miesięcznego który waży 9 kilo. Przeglądałam trochę allegro i inne strony ale nadal nie wiem. Chodzi też o to że po ciąży moje plecy pozostawiają wiele do życzenia i ogólnie okrutnie bolą. Widziałam na allegro chuste nati gdzie w jednym wiązaniu ciężar rozkładał się ładnie na całych plecach. Ale no właśnie..czy nadaje się dla takich dużych dzieci i czy to wiązanie faktycznie pomaga w rozłożeniu ciężaru? Może polecicie mi coś innego i niedrogiego na wypróbowanie?
    Dodam że chusty nie widziałam na oczy i nie wiem z czym to się je ale chciałabym wypróbować.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    megan a Ty nie z Wejherowa?

  3. #3
    Chusteryczka Awatar tysia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin/Wilkołaz
    Posty
    1,585

    Domyślnie

    Moim zdaniem najlepsza będzie chusta tkana. Jeśli chcesz bardziej konkretnie to ja np dla mojego syna chcę teraz kupić chustę Storchenwiege ...kolor już według uznania.
    A jak się boisz chusty to może nosidło ergonomiczne lub MT...wybór jest ogromny
    Adam 2009
    Alicja 2011

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam ponownie
    Baryłka ja nie z Wejherowa
    Tysia dziekuję za odp. chyba na początek dla wypróbowania zakupię chustę tkaną Lennylamb. Taką sobie ujrzałam, i jest nie droga. Zobaczę jak się sprawdzi i wogóle jak będziemy się z tym czuć. Poczytam jeszcze troszkę na temat nosideł i sie wdrąże
    Pozdrawiam

  5. #5
    Chusteryczka Awatar hexi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,349

    Domyślnie

    kupuj tkana (i LL i Nati to dobre chusty, wybierz ta ktora bardziej ci sie podoba)
    9kg to wbrew pozorom nie duzo (dziewczyny ponad 20gk dzieciani naszaja )
    chusta ladnie rozklada ciezar dziecka na plecy, barki i biodra noszacego
    poza tym w chuscie nie musisz rownowazyc ciezaru dziecka wyhyleniem w zadna strone wiec odczuwalny ciezar jest mniejszy (obciazenie niejako idzie pionowo )
    z nosidlami miekkimi tez warto sie zaprzyjaznic szczegolnie kiedy dziecko zacznie juz pewnie chodzic


    DB PBC

  6. #6
    Chusteryczka Awatar lalika
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,679

    Domyślnie

    Zajrzyj do nas na bazarek, mozesz kupic cos calkiem tanio. Girasole tez sa fajne.

  7. #7
    Chustomanka Awatar czarna_zaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    1,144

    Domyślnie

    Uzywane chust bywają bardziej miekkie i łatwiejsze do wiązania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •