Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29

Wątek: Moja późnonocna refleksja...

  1. #1
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie Moja późnonocna refleksja...

    ....echhhh...
    satysfakcjonujące chustonoszenie znacznie wzmaga chęć posiadania kolejnego potomka...

    Zazdroszczę wszystkim tym rodzicom, którzy chusto-uświadomieni mają to szczęście, ze noszą swoje Dzieciaczki od samego początku.... (dzisiaj widziałam w Krakowie 4 piękne chusto-rodzinki POZDRAWIAM więc )

    PS- moja chusto-choroba objawia się m.in. tym, że od razu rozpoznaję nazwę chusty która pojawi się w zasięgu mojego wzroku ... ot takie spaczenie i dewiacja

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie Re: Moja późnonocna refleksja...

    Cytat Zamieszczone przez Ania
    ....echhhh...
    satysfakcjonujące chustonoszenie znacznie wzmaga chęć posiadania kolejnego potomka...
    a to prawda w 100 % co zresztą po mnie widać
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  3. #3
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Oj prawda.prawda
    Co dziwne,posiadanie choćby najlepszego wózka owej potrzeby nie wzmaga

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie

    Może by uderzyć do rządu, do kogoś kto zajmuje się "polityką prorodzinną" z postulatem propagowania chust, jako czynnika wzrostu demograficznego

  5. #5
    Chustofanka Awatar app7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    157

    Domyślnie

    Budzik, to jest myśl

  6. #6
    Chustofanka Awatar alawuwu
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    379

    Domyślnie

    No też miałam taki pomysł. Dotacje rządowe na jedną obowiązkową chustę dla rodziny z jednym dzieckiem byłyby śiwetne, jako zachęta do płodzenia kolejnych potomków
    Ja zazdroszczę rodzinkom chustowym, tym wielodzietnym, zwłaszcza, że mój małżon twardy w swoich postanowieniach nie daje mi nadziei na więcej dzieci ...ehh się uparł na jedynaczkę
    ...:::ala mama gosi prędko urodzonej 10 lipca 2007:::...

  7. #7
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    może jakaś dywersja???

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie Re: Moja późnonocna refleksja...

    Cytat Zamieszczone przez Ania
    ....echhhh...
    satysfakcjonujące chustonoszenie znacznie wzmaga chęć posiadania kolejnego potomka...

    Prosze o wiecej szczegółów na PW

    alawuwu dobrze magda prawi Wiele par "wpadki" zalicza, to dlaczego Was miało by to ominac?


    My oficjalnie od stycznia przyszłego roku zaczynamy sie o kolejnego chuscioszka starac

  9. #9
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Budzik
    Może by uderzyć do rządu, do kogoś kto zajmuje się "polityką prorodzinną" z postulatem propagowania chust, jako czynnika wzrostu demograficznego
    lepiej nie bo jeszcze chust zakarza... polityka jest w rzeczywistosci nie prorodzinna a depopulacyjna (szczepienia, zatruwanie zywnosci itd)
    Im mniej sie nami dranie interesuja tym lepiej




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez polaquinha
    Cytat Zamieszczone przez Budzik
    Może by uderzyć do rządu, do kogoś kto zajmuje się "polityką prorodzinną" z postulatem propagowania chust, jako czynnika wzrostu demograficznego
    lepiej nie bo jeszcze chust zakarza... polityka jest w rzeczywistosci nie prorodzinna a depopulacyjna (szczepienia, zatruwanie zywnosci itd)
    Im mniej sie nami dranie interesuja tym lepiej
    Zgadzam się. A poza tym po co inni mają się rozmnażać. Zbyt duży przyrost populacji wcale nie jest dobry (Przegęszczenie powoduje zwiększenie śmiertelności populacji, jak to mawiał nasz profesor na egzaminie z zoocenologii). My się rozmnożymy w dużych ilościach to inni już nie muszą

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  11. #11
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alawuwu
    No też miałam taki pomysł. Dotacje rządowe na jedną obowiązkową chustę dla rodziny z jednym dzieckiem byłyby śiwetne, jako zachęta do płodzenia kolejnych potomków
    Ja zazdroszczę rodzinkom chustowym, tym wielodzietnym, zwłaszcza, że mój małżon twardy w swoich postanowieniach nie daje mi nadziei na więcej dzieci ...ehh się uparł na jedynaczkę
    alawuwu zawsze można mężowi niespodziankę zrobić
    ..

  12. #12
    Chustoguru Awatar mama_na_szóstkę
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    7,616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Monetete
    Cytat Zamieszczone przez alawuwu
    No też miałam taki pomysł. Dotacje rządowe na jedną obowiązkową chustę dla rodziny z jednym dzieckiem byłyby śiwetne, jako zachęta do płodzenia kolejnych potomków
    Ja zazdroszczę rodzinkom chustowym, tym wielodzietnym, zwłaszcza, że mój małżon twardy w swoich postanowieniach nie daje mi nadziei na więcej dzieci ...ehh się uparł na jedynaczkę
    alawuwu zawsze można mężowi niespodziankę zrobić
    też o tym pomyślalam, ale jednak łatwiej własnego męża zaskoczyć niż cudzego choćby tylko doradzając koleżance
    mama_pięciu synów i córeczki od szesnastu lat na forum Doux-Doux znów na HM Sklep

  13. #13
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    350

    Domyślnie Re: Moja późnonocna refleksja...

    Cytat Zamieszczone przez Ania
    ....echhhh...
    satysfakcjonujące chustonoszenie znacznie wzmaga chęć posiadania kolejnego potomka...
    Ja bardzo proszę, co by mnie nie straszyć , bo ja chusty dopiero w czwartej ciąży odkrywam , więc co będzie dalej

  14. #14
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    13

    Domyślnie

    Oj to prawda!
    Ja już o tym w domku napomknęłam i lekko wszystkich przestraszyłam zupełnie nie wiem dlaczego...

  15. #15
    Chustofanka Awatar Kaja
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    329

    Domyślnie

    Hmmm....
    Nie wiem, jaksię odnieść do tej tezy
    Od początku wiedziałam, że chcę dwójkę - trójkę dzieci.
    Gdybyśmy zawierali z mężem jakąś (nieekonomiczną, nie-majątkową) intercyzę, zapis o dwójce musiałby się znaleźć, oboje tak chcieliśmy.
    Stasia bardzo szybko zachustowałam.
    Chustonoszenie nasze jest baaaardzo udane - zresztą całe moje dotychczasowe (5 - miesięczne po tej stronie brzucha + 9 miesięcy) macierzyństwo jest tak wspaniałe, że aż nierealne!
    i...już nie mogę doczekać się drugiej ciąży, drugiego dzidziusia - i nie o noszenie mi chodzi, bo tego szkraba jeszcze dobrze nie wynosiłam!
    Staś ur. 02.02.2008

    Basia i Franio ur. 13.09.2010

    kajapisze.pl - baśnie dla dzieci

  16. #16
    ChustoTata
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    23

    Domyślnie Re: Moja późnonocna refleksja...

    Cytat Zamieszczone przez betula
    Ja bardzo proszę, co by mnie nie straszyć , bo ja chusty dopiero w czwartej ciąży odkrywam , więc co będzie dalej
    Dalej będzie coraz lepiej
    katotalib, mąż i ojciec

  17. #17
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie Re: Moja pĂłźnonocna refleksja...

    witaj TatoCzworki

    ja tez ja tez chce miec czworeczke (po moim straszliwym kryzysie pierwszego trymestru wracam do pierwotnej koncepcji Czworeczki )

    Bosssko jest byc mama!




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  18. #18
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    667

    Domyślnie Re: Moja pĂłźnonocna refleksja...

    Ja mam szkraba 3,5 miesięcznego, zachustowany w wieku 2 tygodni.
    Hmmm... Jak ja zazdroszczę mamom, które mają zachustowane starsze pociechy! Nie trzeba odmotywać co chwilę, żeby zjadło, nie trzeba dumać, czy mu aby nie za gorąco, bo samo mniej czy bardziej wyraźnie powie, nie leje się przez ręce Jeszcze samo misia zachustuje.
    Marceli 19 czerwca 2008
    Małgosia 13 sierpnia 2011

  19. #19
    Chustomanka Awatar comega
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    759

    Domyślnie Re: Moja pĂłźnonocna refleksja...

    Cytat Zamieszczone przez wanderluster
    Ja mam szkraba 3,5 miesięcznego, zachustowany w wieku 2 tygodni.
    Hmmm... Jak ja zazdroszczę mamom, które mają zachustowane starsze pociechy! Nie trzeba odmotywać co chwilę, żeby zjadło, nie trzeba dumać, czy mu aby nie za gorąco, bo samo mniej czy bardziej wyraźnie powie, nie leje się przez ręce Jeszcze samo misia zachustuje.
    No nie.... Ty chyba tak przez przekorę?
    Mojego starszaka nie nosiłam, bo brak wiedzy jest straszny i teraz tego żałuję. I tym bardziej się cieszę, że młodszego noszę od początku!

  20. #20
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie Re: Moja późnonocna refleksja...

    Echhhhhhhhhhh.....my też na czwarte czekamy i dopiero teraz sie chustowo wyżywam.....A więcje raczej nie planujemy................

    A tyle pięknych chust czeka na odkrycie.........


    Zazdrosze Wam,dziewczyny i chłopaki, którzy jestescie na początkach prokreacyjnej przygody i kolejne chusciochy w planach.

    Np. za dwa lata Didymos wyda elipsy jeszcze bardziej szałowe od tych kremowych z megadomieszkami i kosmicznym kolorem i co?????I kogo ja ponosze? Chyba,że w ramach wyżycia a) kupie rozm.1 i uzyje jako szal b) kupie sobie kota/psa i jego chustowac bedę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •