Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 59

Wątek: Chusty a duże biusty :)

  1. #21
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,874

    Domyślnie

    ja nie mam jędrnych piersi i chyba dlatego wydaje mi sie ze sa małe
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    dziewczyny ja takie J/K ale w 2x i czym innym z przodu oprócz kieszonki wygladam jakbym miała 3 piersi i dwie głowy.
    a kieszonka mi nigdy krzywdy nie zrobiła a przynajmniej jak poły z boku poprowadzone to nic nie ucieka pod pachy.
    Stivelu a czy mozesz wklwic fote jak wyglądasz z tym tybetanem? bo ja sobie takiego u siebie nie wyobrażam...
    i strasznie mnie wkurza ze nie mogę wiązac plecaka z krzyzem z chestbeltem tylko na prostych szelkach (bolą mnie ramiona wtedy :/)
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  3. #23
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,530

    Domyślnie

    rany dziewczyny, a ja myślałam ze ja mam sporawy biuścik (miałam E - tyle że było to 70 E) teraz juz chyba z powrotem mogę włozyc stanik 70D choc nieco pod biustem luźne...
    Gdzie wy staniki kupujecie? bo ja jakoś nie mogę sobie znaleźć a mój rozmiar bywa tylko w netowych sklepach, a ja bez mierzenie to jakoś nie mam przekonania żeby kupić....
    aha teraz idealnie leży 65 E szyty na zamówienie....
    mi mój biust przeszkadzał w plecaczkach wszelakich a w nosidłach nosząc z tyłu, musiałam zawsze przesuwać chesbelt prawie pod szyję żeby się w biust nie wpijał...
    a MT to w ogóle nie wiedziałam jak mam związać żeby mi dobrze z dzieciem na plecach było...
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/lista


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  4. #24
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    1,830

    Domyślnie

    Ja mam sklep ze stanikami nieomal pod nosem, tuż obok dentysty Więc po boleściach na fotelu idę sobie chociaż popatrzeć. Na mój biust nie ma zbyt wielkiego wyboru staników, ale za to te, które są, leżą idealnie (czy raczej leżały przed ciążą, w tej chwili jestem chyba poza alfabetem ).
    W każdym razie koala dobrze się sprawdza, nie mam uczucia przygniatania, deformowania i miażdżenia piersi. Na plecaczek muszę jeszcze poczekać, bo Ulka za mała.

  5. #25
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,530

    Domyślnie

    sorki z ot
    kofeina daj namiar na sklep (może być na pv) bo ja mam tylko ten jeden dobry( zdaje się schudłam ostatnio) - czyli czas na zakupy
    szukam 65 E
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/lista


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  6. #26
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Beskid Niski
    Posty
    5,289

    Domyślnie

    neverending, sio do świeżo wygrzebanego wątku Stivel
    http://www.chusty.info/forum/showthr...ko-dla-kobiet-)
    bo mnie się wydaje, że to żadne D a małe C nie istnieje

    a moje F (przy karmieniu) nie zabiera w ogóle głosu w tym temacie...
    2007, 2009, 2016

  7. #27
    Chustomanka Awatar neverendingstory
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ane Zobacz posta
    neverending, sio do świeżo wygrzebanego wątku Stivel
    http://www.chusty.info/forum/showthr...ko-dla-kobiet-)
    bo mnie się wydaje, że to żadne D a małe C nie istnieje
    zaiste nie pasuję tutaj spadam gdzie indziej
    moje lwice: Jadzia -05.08.2000, Justynka - 15.08.2009

  8. #28
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    1,830

    Domyślnie

    neverendingstory sklep jest na Bielanach I w nim, i w innych tego typu sklepach urzędują brafitterki i dobierają biustonosze. Zanim sama się porządnie obmierzyłam, miałam miseczkę E - teraz mam K/L, zależnie od firmy i modelu.

  9. #29
    Chustomanka Awatar neverendingstory
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    poprosiłam o dostep do MNK bo tam mnie jeszcze nie było (ależ to forum jest przepastne...), jak mnie szacowne moderatorki dopuszczą to poczytam, bo chyba za bardzo nie jestem w temacie
    moje lwice: Jadzia -05.08.2000, Justynka - 15.08.2009

  10. #30
    Chusteryczka Awatar kakot
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków/Warszawa
    Posty
    2,019

    Domyślnie

    szanowne i drogie,
    sama miseczka, czyli literka, nic nie znaczy. Miseczka "G" wygląda zupełnie inaczej, kiedy przynależy do obwodu "60", a zupełnie inaczej, gdy przynależy do obwodu, dajmy na to, "80".
    Wszystkie z Was, które jeszcze tego nie robiły, gorąco zachęcam do wpisania się w wątku rozmiarowym (przyszpilony) Lobby Biuściastych. Dobrze dobrany stanik zmienia perspektywę patrzenia na własny biust!
    Pamiętajcie: 75B to tak naprawdę jeden z najrzadziej występujących rozmiarów biustu!

  11. #31
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    tak jak mówi kakot, najpierw zajrzcie na lobby biuściastych po wszystkie informacje na temat rozmiaru, fiszbinowatości, sklepów stacjonarnych i internetowych.

    Co do biustu mam taki se średnio duży 75 od gg do hh ( zaleznie od rozmiarówki) o ile kieszonka jest super, 2x już gorzej, niektóre plecaki odpadają bo duszą piersi, tak samo odpada M?T i wiekszość nosideł

  12. #32
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    2,766

    Domyślnie

    I ja się łączę w bólu przez dużą mleczarnię nie udało mi się motać Tośki w elastyka- a taki ładny jest!- ale kieszonka sprawdza się ok, no chyba że się przyzwyczaiłam... muszę spróbować kangura, 2x i plecaczka (przyszłościowo- nad morze) ...

  13. #33
    Chustomanka Awatar neverendingstory
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    no to zostałam uświadomiona
    moje lwice: Jadzia -05.08.2000, Justynka - 15.08.2009

  14. #34
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panthera Zobacz posta
    rany dziewczyny, a ja myślałam ze ja mam sporawy biuścik (miałam E - tyle że było to 70 E) teraz juz chyba z powrotem mogę włozyc stanik 70D choc nieco pod biustem luźne...
    Gdzie wy staniki kupujecie? bo ja jakoś nie mogę sobie znaleźć a mój rozmiar bywa tylko w netowych sklepach, a ja bez mierzenie to jakoś nie mam przekonania żeby kupić....
    aha teraz idealnie leży 65 E szyty na zamówienie....
    mi mój biust przeszkadzał w plecaczkach wszelakich a w nosidłach nosząc z tyłu, musiałam zawsze przesuwać chesbelt prawie pod szyję żeby się w biust nie wpijał...
    a MT to w ogóle nie wiedziałam jak mam związać żeby mi dobrze z dzieciem na plecach było...
    cześć nie wiem czy jeszcze karmisz ale ja przed ciążą i z rozmiarem 70E kupowałam tylko u samanty więc polecam duży wybór i chwale sobie jakość
    dobrze wiedzieć że też ktoś ma takie rozmiarówki, ja obecnie kupuje na alllegro i rozmiary 75-70 H-I i wybór jest nikły 2 modele
    jeżli ktoś może podpowiedzieć gdzie takie rozmiary bywają - poza Warszawą - bardzo proszę!czekam
    jak czytałam że mamy biuściaste z dużym rozmiarem mają problem z kieszonką zaczełam się zastanawiać czy dobrze wiążę bo na szczęście to mi akura nie przeszkadza a dopiero zaczynam, pzdr
    Jadzia, mama Zosi 30.03.2010r.

  15. #35
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    hihihi przy moim kochanym 70 J obecnym 2X jest okej
    ale szczerze mówiąc też się na początku zastanawiałam co to będzie z tym moim biustem no na bank nie zamotam się w Kangę - bo to spłaszcza niemiłosiernie (przynajmniej tak mi się wydaję), w kieszonce nie było źle, ale 2x wymiata

    pozdrawiam wszystkie biuściaste kobitki
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  16. #36
    Chustomanka Awatar madziuchna23
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    542

    Domyślnie

    ja też "tylko" F ale nie mogłam się doczekać możliwości wiązania w 2x, a mój mąż tak fajnie w kieszonce wygląda
    Małgosia 23.07.2004
    Piotruś 22.01.2009
    Michasia 26.10.2010
    Matylda 27.03.2012

  17. #37
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjuussttyynnaa Zobacz posta
    jak czytam ten wątek to przepełnia mnie zazdrość
    ja zawsze miałam małe piersi i mało jedrne
    wy to macie co włożyc do staników
    wszystkie bluzki wygladaja rewelacyjnie, sukienki i topy ehhhh
    moze kiedys stac mnie bedzie na operacje
    dziekuje to tyle moich zali
    pociesze Cie moze, a moze nie, ale ja znow nie cierpie miec tak duzego biustu jaki mam obecnie, marze o powrocie moichdawnych biustonoszy i naprawde mam nadzieje, ze po trzecim dziecku ten biust mi calkiem nie opadnie, bo normalnie jak jestem przeciwna operacjom, to jak tu siedze, doprowadze go chocby operacyjnie do stanu sprzed ciaz... to byl stan... ech

  18. #38
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pania Zobacz posta
    pociesze Cie moze, a moze nie, ale ja znow nie cierpie miec tak duzego biustu jaki mam obecnie, marze o powrocie moichdawnych biustonoszy i naprawde mam nadzieje, ze po trzecim dziecku ten biust mi calkiem nie opadnie, bo normalnie jak jestem przeciwna operacjom, to jak tu siedze, doprowadze go chocby operacyjnie do stanu sprzed ciaz... to byl stan... ech
    ja też wole swój mniejszy wymiar a nawet z mniejszym jest nieraz ciężko najlepszy z najlepszych staników bieganiu nie da rady
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  19. #39
    Chusteryczka Awatar kakot
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków/Warszawa
    Posty
    2,019

    Domyślnie

    cynthia, a byłaś na Lobby? przejrzyj tam wątek o stanikach sportowych, może jednak znajdziesz coś dla siebie

  20. #40
    Chustoholiczka Awatar amst
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    4,830

    Domyślnie

    Poległam i poszłam na spacer z wózkiem. Dziś tragicznie gorąco i laktacja szaleje więc byłybyśmy obie mokre...:/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •