Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: co to za powłoczka na flexi totsa botsa?

  1. #1
    Chustoguru Awatar ala
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    6,711

    Domyślnie co to za powłoczka na flexi totsa botsa?

    czaję się na tę pieluchę już rok!!! już jedno dziecko mi się odpieluchowało w trakcie rozmyślań i chciałabym i się boję
    czy rzeczywiście pupka jest mała, szukam czegoś na spacery
    DOULA

    najczęściej zaglądam z telefonu, więc proszę o cierpliwość w odpisywaniu

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    My mamy dwie takie, używam głównie na noc. Pupa mniejsza niż w Pszczole, większa niż w IB. Ogólnie na spacery dziecku nie zakładam, bo jednak wydaje mi się że młoda w nich człapie.

  3. #3
    Chustoguru Awatar ala
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    6,711

    Domyślnie

    aha, a IB jaki rozmiar?
    DOULA

    najczęściej zaglądam z telefonu, więc proszę o cierpliwość w odpisywaniu

  4. #4
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    flexi mają napy do zmniejszania rozmiaru a więc zbierania nadmiaru materiału,moja młoda na pewno nie ma w nich dużej pupy,szczególnie że po bokach nie ma wkładu bo to kieszonka formowana,w rozmiarze 2 spinam napy,a rozmiar 1 zapinam już bez zmniejszania pieluchy oczywiście spokojnie nie na siłę na 12-kilowcu.

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Ala, ja uważam ,że Flexi to jedna z najlepszych formowanek, ma taki kształt, ze jest jakby długa a nie szeroka, a teraz ta nowa wersja jeszcze szybciej schnie.Kup sobie jedną nie czaj się
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  6. #6
    Chusteryczka Awatar Aloha
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,979

    Domyślnie

    Tak tak, ona jest długa a wąska (chociaż w porównaniu z wieloma pieluszkami to takie stringi trochę, bo pupa jest dosyć mocno wycięta ). Ja mam akurat stary model, czyli rozmiarówkę ... ta rozmiarówka jest dosyć szeroka, więc wiadomo - na mniejszym dziecku pieluszka nie jest super dopasowana, na większym już leży idealnie.

    A o co chodzi z powłoczką??



  7. #7
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    właśnie,o co cho z tytułem?
    Aloha,ta druga wersja to nie onesize,choć tak wygląda,to też rozmiarówka,tylko ma dodatkowo napy do zmiany rozmiaru w rozmiarze
    autentycznie rozmiar 1 nowej wersji zapinam na 12-kilowcu (mimo iż piszą że jest do 8 kilo),a rozmiar 2 nowej wersji muszę spinać jeszcze napkami by zmniejszyć pieluchę na tej samej pannie
    stara wersja flexi bez napek powiększa troszkę pupkę faktycznie (starego rozmiaru 2 nie moge przecież spiąć i maryla ma większą pupę niż w rozmiarze 2 nowej wersji gdy napki sa spięte)-bo muszę dopisać,że mam rozmiar 2 starej i nowej wersji i rozmiar 1 nowej wersji

  8. #8
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Ja też miałam stara i nową flexi i pod względem mozliwości dopasowania jak i czasu schnięcia nowa jest bardzo dobra,a ze starej też byłam zadowolona.Rzeczywiśce rozm 2 wystarczy na 90% pieluchowania
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Aloha
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,979

    Domyślnie

    Magda, dzięki za wyjaśnienie ... te napy mnie zwiodły, faktycznie jo se myślałam, ze to one size
    Ciekawe kto się jeszcze dał wpuścić w maliny ??



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •