Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 12345678
Pokaż wyniki od 141 do 148 z 148

Wątek: Babole w zarach

  1. #141
    Chustofanka Awatar Sihaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    356

    Domyślnie

    troszkę odkopię temat- czy któraś z Was orientuje się czego mogę się spodziewać po chuście 2-giego gatunku??
    czy to będą te wszystkie reklamacyjne zbabolone? nitka to tam pikuś, no ale dziur chyba mieć nie będą, co?

  2. #142
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Raczej niewszyte nitki, supełki. Dziur nie powinno być.
    Najlepiej zapytać przed zakupem.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  3. #143
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    ja zamawialam w tym roku zanim bylo na stronie to ostrzezenie, ze chust w promocji nie wymieniaja.

    2 razy wyslali i chuste z dziura, ale wymienili i za 3 razem bylo OK.

    ale teraz widzac ze zrobili dodatkowa kategorie gdzie pisza ze nie ma reklamacji, zastanowilabym sie z 10 razy, pomna moich doswiadczen z dziurami

  4. #144
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez happymum Zobacz posta

    ale teraz widzac ze zrobili dodatkowa kategorie gdzie pisza ze nie ma reklamacji, zastanowilabym sie z 10 razy, pomna moich doswiadczen z dziurami
    Popieram.



  5. #145
    Chustofanka Awatar Sihaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    356

    Domyślnie

    To już się chyba nie mam nad czym zastanawiać, bo wczoraj chusta, na którą się czaiłam kosztował 356,50 NOK, ale przesyłka 360NOK...a jak znalazłam sposób na przesyłkę to już kosztuje 439,50 NOK

    jak się sprawują Zary w roli kółkowych?

    ale dzięki, dał mi ten wątek do myślenia jeśli chodzi o Ellevill...

  6. #146
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Kółkowej nie miałam więc nie wiem. Ogólnie co do baboli to różnie to jest, przy ostatnim zamówieniu a było trochę tych chust żadna nie miała dziury, najwyżej mała niteczka wystająca ale zostało ich już coraz mniej i niestety trzeba brac pod uwagę to, że może się trafić na większa usterkę no i ten minus, że własnie z tego powodu są przecenione i wtedy reklamacja nie dotyczy.



  7. #147
    Chustofanka Awatar Sihaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    Kółkowej nie miałam więc nie wiem. Ogólnie co do baboli to różnie to jest, przy ostatnim zamówieniu a było trochę tych chust żadna nie miała dziury, najwyżej mała niteczka wystająca ale zostało ich już coraz mniej i niestety trzeba brac pod uwagę to, że może się trafić na większa usterkę no i ten minus, że własnie z tego powodu są przecenione i wtedy reklamacja nie dotyczy.
    liczę się z tym, skoro cena jest o połowę niższa a masz możliwość zamówić również te 2-giego gatunku? szkoda mi "dobrej" do pocięcia...

  8. #148
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    95

    Domyślnie

    no to moze na pocieszenie dodam, ze czesto te dziury mozna samemu zalatac i ponoc sie dalej nie rozwalaja.

    to juz kazdy musi sam zdecydowac, czy mu obnizona cena rekompensuje ewentualne usterki.

    ja sie domagalam wymiany, bo gdy zamawialam nie bylo ani slowa o obnizonej wartosci.

    teraz zmienili taktyke, uprzedzaja z gory, i kazdy musi to skalkulowac sam.

    owocnego decydowania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •