Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Dziękuję

  1. #1
    Chusteryczka Awatar olazola
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,754

    Domyślnie Dziękuję

    Krótko mówiąc dziękuję za uświadomienie, że tak można.
    Jestem osobą, która jeszcze nie ma dzieci i nawet jeszcze tego nie zaplanowałam, ale już teraz wiem, że żadnego wózka nie będzie, tylko chusta. Jak pokazałam to mojemu mężowi, to stwierdził, że rewelacja i że on też będzie nosił dziecko w chuście. Teraz wysyłam linki do tej strony dziewczynom które planują dzieci, ciekawe czy też się "wkręcą".

    Smutne jest to, że mieszkając w Trójmieście nie widziałam ani jednej dziewczyny i jej dziecka w chuście. Myślę sobie, że gdyby w serialu telewizyjnym jakaś aktorka chodziła z taką chustą, to zrobiłby się prawdziwy szał na nie. Może ktoś ma jakieś kontakty z reżyserem?

    Pozdrawiam Ola
    Alicja 12.10.08 : Martyna 01.03.11 : Oleg 28.06.14

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie Re: Dziękuję

    super, ze tak uwazasz.... z obserwacji wiem, ze mlode dziewczyny jeszcze nie majace dzieci, pozytywnie nastawione sa do chusty, a gorzej juz ze starszymi mamami. jestesmy wiec prekursorkami

    Cytat Zamieszczone przez olazola
    Teraz wysyłam linki do tej strony dziewczynom które planują dzieci, ciekawe czy też się "wkręcą".
    albo sie "wkręcą", albo sie "wykręcą" . Przykre jest jak mama myslac tylko i wyłacznie o swojej wygodzie mówi: "a komu by sie chcialo to wiązac?", albo "plecy by mnie od tego bolały" i w najlepszym wypadku ich dziecko ląduje w wózku podziwiając malowniczą budkę od srodka

    Cytat Zamieszczone przez olazola
    . Myślę sobie, że gdyby w serialu telewizyjnym jakaś aktorka chodziła z taką chustą, to zrobiłby się prawdziwy szał na nie. Może ktoś ma jakieś kontakty z reżyserem?
    no, pomysł naprawdę super , niestety ja nie mam

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    miło to czytać

    choć nie każdy się wkręci
    na moim forum rówieśniczym jest dużo dziewczyn, które nie mają chust "bo nie" "bo nie widzą potrzeby" "bo dziecko nie potrzebuje (to ciekawe)" "bo droga (tańsza od najtańszego wózka, ale ok..)"

    chuste nie jest dla każdego, z moich dzieciatych koleżanek tutaj, nosi.. jedna
    ale pracuję nad ciężarówkami
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    18

    Domyślnie Re: Dziękuję

    Smutne jest to, że mieszkając w Trójmieście nie widziałam ani jednej dziewczyny i jej dziecka w chuście.
    Ja jestem z Gdanska i nosze corke w chuscie, zreszta nie jestem jedyna wiec na pewno da sie w Trojmiescie kogos zobaczyc

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Ruda
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    to tu to tam :)
    Posty
    3,181

    Domyślnie

    moja siostra widzac jak ja nosze Hanie, powiedziała, ze jak zajdzie w ciaze i urodzi to na bank bedzie nosic w chuscie. i tak wyszlo, ze jest w ciazy.. z blizniakami )) ale oczywiscie sie nie zraza tylko juz kombinuje jak tu 2 chusty kupic i bedzie nosic razem z tatusiem ))
    mysle, ze oogladanie zachustowanych mam to dla niektorych dziewczyn i egzotyka i potencjalna trudnosc w wiazaniu, trzeba naprawde samemu z raz czy dwa dac sie zamotac i wtedy dopiero nabiera sie ochoty na wlasna prywatna chuste, zreszta niejedna
    Hania - 01.01.2007 r.
    http://okiemrudej.wordpress.com/

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Warszawa Zacisze
    Posty
    194

    Domyślnie

    W Gdańsku mam noszącą koleżankę Magdę (i nosi tez Jej Mąż), kuzynkę Beatę, która nosi synka, jest Ola (od Girasola), jest Magda, która robi bloga m.in. o chustach (matka tatka i furiatka - link do znalezienia na forum gazetowym), a wiem, że dziewczyny sie organizują i spotykaja m.in w Bolku I Lolku na Przymorzu przy. ul. Kołobrzeskiej. A więc na pewno pustynia chustowa to nie jest
    A w Święta i my się będziemy obnaszac po Trójmieście - podobno powinniśmy pojawic się w Galerii Bałtyckiej?


  7. #7
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie Re: Dziękuję

    Cytat Zamieszczone przez olazola
    Krótko mówiąc dziękuję za uświadomienie, że tak można.
    Jestem osobą, która jeszcze nie ma dzieci i nawet jeszcze tego nie zaplanowałam, ale już teraz wiem, że żadnego wózka nie będzie, tylko chusta. Jak pokazałam to mojemu mężowi, to stwierdził, że rewelacja i że on też będzie nosił dziecko w chuście. Teraz wysyłam linki do tej strony dziewczynom które planują dzieci, ciekawe czy też się "wkręcą".

    Pozdrawiam Ola
    Milo czytac!
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Lipno
    Posty
    248

    Domyślnie

    Milo. milo....
    niech sie wiecej wkreca
    Szalone dzieci mam

  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    pod GdaĂąskiem
    Posty
    29

    Domyślnie Re: Dziękuję

    Cytat Zamieszczone przez olazola

    Smutne jest to, że mieszkając w Trójmieście nie widziałam ani jednej dziewczyny i jej dziecka w chuście.
    Z Gdańska za 2 tyg się wyprowadzam, ale mam zamiar bywać i napotykać chustonoszki

    pozdrawiam
    Magda mama Martusi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •