Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Czy tylko ja nie kupuje różowych chust dla chłopaka?

  1. #41
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Mam dla Synia silverpinka wspólnego pojektu mój i Green,wykonanie green, zdjecia także:




    Mam w nosie, czy męskie czy nie, ja będę sie w niej czuć szałowo
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  2. #42
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Mój mąż nosił Macka w MT z misiem , hybrydzie w różowe kółeczka (ja zresztą też).Chusty różowej akurat nie miałam,ale jak bym miała to i w niej bym nosiła.

  3. #43
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    A ja widzę po tym jak zamawiają u mnie mt dla chłopców i są wybitnie dwa obozy: "coś dla chłopca" i "coś co ma zdobić mamę". I powiem szczerze że nie miałabym oporów przed noszeniem syna (gdybym go miała ) w czymś w kwiatki itd. Jestem zdania że chusta czy nosidło ma zdobić najbardziej noszącego

  4. #44
    Chustomanka Awatar kerstin200
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań/Islandia
    Posty
    655

    Domyślnie

    doskonały temat! i ja, i Mały Człowiek czujemy się doskonale w naszej kółkowej Girasol, a błyszczy ona pięknym fioletem i cudownie nasyconym różem, miedzy innymi. i wszyscy oglądają się za nami w tej chuście. Uważam, że podział na kolory wyłącznie dla chłopców i dziewczynek jest sztuczny i niepotrzebnie ogranicza. zresztą w krajach latynoskich róż jest popularnym kolorem wśród mężczyzn, a w Chinach bodajże jest odwrotnie - błekit przypisany jest dziewczynkom, a róż chłopcom.
    co więcej, nie wyobrażam sobie motania się w chustę powiedzmy niebieską, czy jakąkolwiek inną w kolorach uznanych za męskie, skoro nie będzie ona pasowała do moich ciuchów. zresztą z dzidziusia zamotanego widać przeważnie tylko stópki, zazwyczaj bose, i głowę, tez raczej gołą, więc nie trzeba wcale dobierać i jego ciuchów do koloru chusty. róż na chuście nie musi więc oznaczac różu na jego rzeczach.
    ale choć moje dziecię nosi za moją przyczyną zarówno różowe, jak i fioletowe ubrania, jest to raczej średnio przyjmowane i komentowane wśród znajomych czy rodziny. nawet dodatki typu skarpetki ale nam to wcale nie przeszkadza. na razie Ignas ubiera się w to, co ja wybieram dla niego, za jakis czas będzie decydował sam.
    choć nie wiem, co szokuje bardziej, róż na chłopcu, czy sam fakt noszenia w chuście?

  5. #45
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    he he Jonatana też nosze w różu
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  6. #46
    Chustofanka Awatar cinkowa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    okolice Grodziska Maz.
    Posty
    158

    Domyślnie

    mam co prawda tylko córę, ale jak sie kiedyś syn przydarzy, to na pewno będę nosić w różach. Jestem zdania, że chusty dobiera się do siebie a nie do chuściocha... z różu nie zrezygnuję, gdyż uwielbiam


  7. #47
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    moje dziecię i tak mylone z dziewczynką, więc co mi tam
    Miłosz-11.05.2010

  8. #48
    Chustonówka Awatar Kefka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Krakowie
    Posty
    46

    Domyślnie

    Ja przez długi czas nie mogłam się przemóc do noszenia synka w różowościach - chociaż ten kolor lubię i uważam, że on całkiem twarzowy jest (jakoś człowiek mniej wygląda na zmęczonego) i właściwie mam jedną kółkową, która jest mega energetyczna z różowościami bo w czystą różową bym nie zamotała - jakoś mam tak w głowie coś przestawione...
    Chociaż z drugiej strony moja teściowa stale mi wmawia że chłopca powinnam ubierać na różowo a dziewczynkę na niebiesko...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •