Strona 1 z 9 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 166

Wątek: Wielkie rozczarownie- czyli o tym jak Didek nie szanuje klientów - Indio Kobalt-Rouge - jednak przyjmą

  1. #1
    Chustomanka Awatar MamUsza
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bolesławiec
    Posty
    943

    Angry Wielkie rozczarownie- czyli o tym jak Didek nie szanuje klientów - Indio Kobalt-Rouge - jednak przyjmą

    Nie mam wielu chust, Mati słabo współpracował więc nosiliśmy się MT.
    Patrzyłam na Wasze wspaniałe kolekcje chustowe i marzyłam o nowościch- ale po co mam kupować skoro nie nosze w szmacie?
    Podkochiwałam się w jedynym indio- zimt-kobalt, długo przed tym jak zrobiło się wokół niego Halo, zupełnie nie rozumiejąc zachwytów nad innymi Indiaczami.
    Rozsądek długo królował nad sercem, do chwili , aż pojawiło się koralt -rouge.
    Padło mi na mózg! Pomimo dołka finansowego kupiłam, znalazłam milion powodów dlaczego MUSZĘ je mieć i kupiłam

    Prawdą jest, że od strony estetycznej w zupełności zaspokaja mój gust ( to, o czym się nie dyskutuje )
    ale jego cienkość lekko mnie zdziwiła. Ale OK - ponosiliśmy się, okazało się że świetnie dźwiga 13 kg mojego szczęścia.
    Problem powstał po spacerze, chwile sie katulknęła po ziemi podczas połowu dziecia i już powstały zaciągnięcia. Z praktyki pasiakowej,znając jak zaciągnięcia się usuwa wzięłam chustę w łapki i lekko ją przeciągnęłam. I normalnie zawał- chusta rozeszła mi sie w dłoniach - dokładnie tak, jak w felernych gekonach.
    Po ochłonięciu przejrzałam chustę całą - takie rozlaźnięcia były jeszcze 3 - nie wiem od czego.
    Didek reklamacji nie uznał bo to nie wina złego tkania lub fabryczna wada ale wada powstała podczas użytkowania.
    Ale do jasnej ciasnej! Ta szmata ma służyć do noszenia dziecka! Nie powina sie rozłazić po gryzienniu przez dziecko materiału ( co mój często robi) nie powinna sie zniekstałcać od ubrań, wrzuconej pod chustę zabawki, przypietego smoka! nie może się zaciągać od samego motania gdy majta się po podłożu!
    Dodam że chusta uprzednio wyprana w.g. zaleceń producenta.
    Didku - co ty za G....o zaczynasz robić?

    Bardzo żałuję wydanej kasy- bo nie była mała. teraz zostajemy razem - ja, kobalt i niesmak do Didka .



    ..
    Dopiska 18.05.2010 : Jednak po ponownym rozpatrzeniu Didek przyjmie reklamację przez wzgląd a chęć zadowolenia swoich klientów
    Ostatnio edytowane przez MamUsza ; 18-05-2010 o 21:59
    Cafe Draże Lubań- Zajęcia dla dzieci i rodziców | Nasza kreatywna codzienność - Tuqtu | moja fotografia

  2. #2
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    znam ten ból z kaszmira kupfera, nieziemskiej, niezwykle delikatnej chusty, która przy byle pociągnięciu właśnie tak się zachowywała

    Basiu, tulę

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Zaciągniecia to zaciągnięcia, efekt użytkowania IMO. Ale czy prałaś chustę po tym jak Ci się rozeszła?
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  4. #4
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Nie zazdroszczę.. ja bym ich chyba rozniosła a reklamacje wciąż ponawiała!!!
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  5. #5
    Chustomanka Awatar MamUsza
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bolesławiec
    Posty
    943

    Domyślnie

    Kasiu- dzięki za tulika.

    Pomodore, w.g zaleceń pewnego speca najpierw ręcznie ponaprowadzam nitki na miejsce, później upiorę i zobaczymy.

    I osobiście twierdzę że chusty powinny być porządnymi szmatami, którym można ufać bo nosi to, co mamy najcenniejsze.

    Moniko- za słabo znam j.obce bym mogła ich sensownie napastować
    Cafe Draże Lubań- Zajęcia dla dzieci i rodziców | Nasza kreatywna codzienność - Tuqtu | moja fotografia

  6. #6
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    O matko, no takie rozłaźnięcie nie mogło powstać od nieprawidłowoego użytkowania!!! To jak należy użytkować chustę? Przeciez ona ma dźwigać ciężar, a nie pod nim się rozłazić.
    Kurde, chyba bym nie dała za wygraną, do jakiejś niemieckiej federacji konumenta bym napisała.


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    bez kitu ale TAKIE ROZLEZIENIE SIE MATERIAŁU to IMHO jak najbardziej nadaje sie do reklamacji- bezwzględnie do bólu!!!

    I taka moja rada dla wszystkich szczesliwych nabywaczek nowych szmat- dobrze DOKŁADNIE na dziesiatą strone se je obejrzyjcie po wyjeciu z pudełka (niektore juz wtedy z miejsca nadaja sie do odeslania)

  8. #8
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    u przykre-mocno przytulam
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  9. #9
    Chustomanka Awatar MamUsza
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bolesławiec
    Posty
    943

    Domyślnie

    dziewczyny, to może któraś mogła by mi pomóc?

    Ja jedynie mogłam prosić biedną sprzedającą, a Ona niczemu winna przecież.
    Cafe Draże Lubań- Zajęcia dla dzieci i rodziców | Nasza kreatywna codzienność - Tuqtu | moja fotografia

  10. #10
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamUsza Zobacz posta
    dziewczyny, to może któraś mogła by mi pomóc?

    Ja jedynie mogłam prosić biedną sprzedającą, a Ona niczemu winna przecież.

    ja bez problemu zwracałam wadliwe nowe chusty do "biednych" sprzedających i dostawałam zwrot kasy

  11. #11
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    faktycznie, Basiu, paskudnie to wygląda
    i masz rację, że chusta cieniutka i tak delikatna, że naprawdę aż strach mocniej dociągnąć... jakbym tak się miała trząść ze strachu przy każdym motaniu, to bym chyba osiwiała...
    przytulam

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    No to wspolczuje..... Ja ponad rok temu kupilam indo silk, po wypraniu szew z jednej strony poszedl, powylazily nitki. Didek przyjal reklamacje, zaplacil za koszty wyslania do nich chusty listem poleconym, po czym za wszystko zwrocil kase.

  13. #13
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kasia Zobacz posta
    znam ten ból z kaszmira kupfera, nieziemskiej, niezwykle delikatnej chusty, która przy byle pociągnięciu właśnie tak się zachowywała

    Basiu, tulę
    prosze mnie nie straszyc, ja na grafit czekam

    ja ostatnio tez dostałam wadliwą chustę ale na szczescie ani jej nie prałam ani nie motałam wiec dzis odleciała z powrotem
    Ostatnio edytowane przez Olapio ; 17-05-2010 o 21:48

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    ej, ale takie rzeczy sie zalatwia z producentem/sprzedawca, a nie na forum, gdzie druga strona nie ma szans sie wypowiedziec!

    moze ktos ci pomoze przetlumaczyc mejla z fotami?
    obstawiam, ze nie pozostaniesz bez proby pomocy.

  15. #15
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    Basiu, ale dlaczego masz walczyć z producentem sama? powinnaś zwrócić chustę sprzedawcy IMO

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    To prawda Didek ma teraz w nosie klientów, reklamacji nie uznają ostatnio chyba w ogóle



  17. #17
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    To prawda Didek ma teraz w nosie klientów, reklamacji nie uznają ostatnio chyba w ogóle
    ? powaznie?

  18. #18
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    To nawet na zdjęciu wygląda jakby dziura tam się zrobiła.
    Przytulam
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  19. #19
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Mi ostatnio 2 nie uznali, jedna tak samo jak MamaUsza, druga nowa chusta miała dziurę, która została zauważona po pierwszym praniu- powiedzieli, ze pewnie w pralce to sie stało, zaczepiła o coś



  20. #20
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Ja powtórzę się pewnie ale KAŻDA moja reklamacja została uznana przez Didka. Nawet chusty noszonej przez Klientkę kilka miesięcy.
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •