Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 166

Wątek: Wielkie rozczarownie- czyli o tym jak Didek nie szanuje klientów - Indio Kobalt-Rouge - jednak przyjmą

  1. #61
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    ale ja pisałam głównie o grubości chust a nie współpracy nitki lnianej/wełnianej/jedwabnej z bawełnianą.
    a swoją drogą żakardy mieszane innych firm nie rozjeżdżają się,ale tu można mi prztyknąć,że indio rządzi się innymi prawami.
    no to: konopne,jedwabne,wełniane,kaszmirowe,lniane indio natur kupowane 2 lata temu (tylko 2) nie rozjeżdżały się.
    ja jako konsument nie muszę wiedzieć,że nić lniana jest taka a taka,producent jak chce używać tej nici to ma zrobić tak,żeby chusta nie różniła się jakością od innych chust,chyba że w opisie sprzedaży zaznaczy: nici się rozjeżdżają,tak jak lola pisała.
    to jest ukrywanie specyficznych cech produktu,czyli działanie celowe na szkodę klienta,jakby mój mąż sprzedawał na przykład sosnowe podłogi nie informując,że sosna nie nadaje się na podłogi i to już decyzja klienta czy takie chce,to by zbankrutował przez reklamacje.
    ja mam lila royal 2 i sie nie rozjezdza nic!!
    wiec moim zdaniem nie wina nitki czy czegos tam tylko konkretnej chusty i didek powinien przyjac reklamacje

    OT moja mama ma sosnową podłogę na działce, jak ktos cięższy niż 70 kg usiadzie na krzesle, to nogi krzesła odgniatają sie w podłodze no coż, zamarzyły jej sie długie sosnowe deski

  2. #62
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamUsza Zobacz posta

    Jedyne czego nie rozumiem - to obrony Waszej obrony Didka, bo jeśli Wam pasuje tyle płacić za takią jakość - to bardzo proszę, ale nie polecajcie tego innym.
    A mnie juz korciło parę razy żeby tu w tym watku powiesić psy na didku, ale co tam mam się narażać Juz dawno stwierdizłam, że didek jedzie na opinii - robi buble jakościowe, tłumacząc się nowa przędzą ble, ble, ble. Wypuszcza gówniane chusty, a i tak pół świata chustowego bije mu pokłony.
    Nie powiem, mam indio, ale po pierwsze nie limity i juz "stare" - są świetne. Ale ja nikomu nie polecam didka, dla mnie stosunek jakości do ceny jest kiepski (mówie o nowych chustach)


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  3. #63
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    Wypuszcza gówniane chusty, a i tak pół świata chustowego bije mu pokłony.
    to juz chyba lekka przesada, co ?
    ma wpadki sama mialam problem z reklamacja, nie jestem mega zachwycona ale oprocz wpadek mial w tym roku swietne chusty : stendhal, welniane ptaki i fale zima sowki tez sa bomba

  4. #64
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    A mnie juz korciło parę razy żeby tu w tym watku powiesić psy na didku, ale co tam mam się narażać Juz dawno stwierdizłam, że didek jedzie na opinii - robi buble jakościowe, tłumacząc się nowa przędzą ble, ble, ble. Wypuszcza gówniane chusty, a i tak pół świata chustowego bije mu pokłony.
    Nie powiem, mam indio, ale po pierwsze nie limity i juz "stare" - są świetne. Ale ja nikomu nie polecam didka, dla mnie stosunek jakości do ceny jest kiepski (mówie o nowych chustach)
    moim zdaniem wypuscił kilka kiepskich chust (cienkie lny i loden) ale reszta jest juz w porzadku
    motyle sa np superowe

  5. #65
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Ile z Was jest w posiadaniu Indio? Jakieś nowsze Indio? Ilu z Was wyszły takie prześwity? Gdyby to pyła powszechna wada chusty, to conajmniej co druga by taką przygodę miała za sobą, a przecież tak nie jest. Producent nie może odpowiadać za to co użytkownik z chustą wyczynia, chyba same się zgodzicie.
    Jeśli nie dzieje się tak co drugiemu użytkownikowi, to chyba jasne, ze przy normalnym użytkowaniu problemu nie ma. A gdyby się pojawił chustę wystarczy wyprać.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  6. #66
    Chustomanka Awatar MamUsza
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bolesławiec
    Posty
    943

    Domyślnie

    ale te dobre mu się zdarzają . Tzn kupując coś nowego nie wiadomo czy bedzie to wtopa czy akurat im się udało.

    Skoro ta experymentują , to niech robią testy na "wynalazkach" a nie prosto z tkalni wsztko idzie w świat, a póżniej "chcieliście-macie"
    Cafe Draże Lubań- Zajęcia dla dzieci i rodziców | Nasza kreatywna codzienność - Tuqtu | moja fotografia

  7. #67
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    IMO didek powinien uznac reklamację, bo jednak takie coś nie powinno miec prawa przy uzytkowaniu chusty. i bardzo współczuję posiadaczce.

    miałam się nie odzywać w tym watku, bo wszystko Magda już napisała.
    ale jak widze
    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    A mnie juz korciło parę razy żeby tu w tym watku powiesić psy na didku, ale co tam mam się narażać Juz dawno stwierdizłam, że didek jedzie na opinii - robi buble jakościowe, tłumacząc się nowa przędzą ble, ble, ble. Wypuszcza gówniane chusty, a i tak pół świata chustowego bije mu pokłony.
    Nie powiem, mam indio, ale po pierwsze nie limity i juz "stare" - są świetne. Ale ja nikomu nie polecam didka, dla mnie stosunek jakości do ceny jest kiepski (mówie o nowych chustach)
    to mnie trafia. Paskówko po raz kolejny brzydko "jedziesz" po konkurencji. poprzednio bebelulu, teraz didek, kto bedzie nastepny?
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  8. #68
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bushido Zobacz posta
    to juz chyba lekka przesada, co ?
    ma wpadki sama mialam problem z reklamacja, nie jestem mega zachwycona ale oprocz wpadek mial w tym roku swietne chusty : stendhal, welniane ptaki i fale zima sowki tez sa bomba
    No dobra, to moje prywatne zdanie po lekturze szczególnie TBW


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  9. #69
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamUsza Zobacz posta
    ale te dobre mu się zdarzają . Tzn kupując coś nowego nie wiadomo czy bedzie to wtopa czy akurat im się udało.

    Skoro ta experymentują , to niech robią testy na "wynalazkach" a nie prosto z tkalni wsztko idzie w świat, a póżniej "chcieliście-macie"
    a myslisz ze inni "testuja" swoje chusty???

  10. #70
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adriana Zobacz posta
    IMO didek powinien uznac reklamację, bo jednak takie coś nie powinno miec prawa przy uzytkowaniu chusty. i bardzo współczuję posiadaczce.

    miałam się nie odzywać w tym watku, bo wszystko Magda już napisała.
    ale jak widze


    to mnie trafia. Paskówko po raz kolejny brzydko "jedziesz" po konkurencji. poprzednio bebelulu, teraz didek, kto bedzie nastepny?
    Ale to nie jest moja konkurencja! Ja nic nie produkuję. Wypowiadam swoje prywatne zdanie, jako posiadaczka czy tez użytkowniczka kilku chust danej marki.


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  11. #71
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ania Zobacz posta
    a myslisz ze inni "testuja" swoje chusty???

    Tak, przynajmniej niektórzy - robia im kotrole jakości. Znam przypadek producenta, który całą bele utkanej juz tkaniny zwrócił do tkalni, bo nie spełniała norm, na które sie umówili.


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  12. #72
    Chustomanka Awatar Anntenka
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    1,339

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    to jest ukrywanie specyficznych cech produktu,czyli działanie celowe na szkodę klienta,jakby mój mąż sprzedawał na przykład sosnowe podłogi nie informując,że sosna nie nadaje się na podłogi i to już decyzja klienta czy takie chce,to by zbankrutował przez reklamacje.
    w tym przypadku ta sosna moze i na podlogi sie nadaje ale podloga jest zbita w taki sposob ze jak nadepniesz na nią w okolicy metr od ściany to ci noga wpadnie między deski

    IMO Magda masz całkowitą rację
    BTW nie każdy kto kupuje chustę szpera najpierw w forumach za informacjami na jej temat
    klasycznego pierwszego lepszego kupującego z ulicy taki wypadek mocno by zdenerwował i przede wszystkim zniechęcił do dalszych zakupów
    szyjąca mama Dawida (25.01.2007) i Milana (09.11.2009)
    TulliMY Mei Tai - zapraszam - Mei Tai Miękkie Nosidełka dla Dzieci oraz Chustowe Metamorfozy

    Najgorzej jak się coś komuś wydaje

  13. #73
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    też myślę,że przesadnie się paskowka wyraziła.
    problem polega na tym,że wychodzi chusta limit,wszyscy się na nią rzucają i to jest taka gra:a nuż się uda?masz 50% że to dobra chusta i 50 że zła.
    jeśli dobra to robi się unikat i kto nie zdążył w ciągu kilku godzin zamówić,ten nie ma.
    jeśli zła to chusty wracają do didka itp.itd.
    a więc gdy chusta jest porządna to zwykły zjadacz chust nie ma szans na nią chyba że w podbitej cenie.
    to ryzyk fizyk,gra z jakością. to co jest w limitach didka teraz to:
    a)jest złej jakości?
    b)po prostu kolory i wzory się większości nie podobają-co jest kwestią gustu?
    bardzo podoba mi się primavera, która nie podoba się zbyt wielu osobom, ale nie kupię,bo co,jesli okaże się,że jej grubość to raczej cienkość,a ja chcę zwykłe elipsy jak np moje choco.mam sprawdzać,zamawiać,zwracać? a komu tak się chce ze strachu,czy chusta jest porządna czy kiepska?
    na ebayu był jedwab ts puszczony od razu po wyjściu ich w świat-cenę miał nieziemską, a potem nagle zaczęto pisać,że ten jedwab to nic ciekawego i wielkiego i pojawiły się spowrotem w sklepie didka.
    osoba co wygrała licytację,musiała mieć niezłą minę (choć nie wiem jak to się skończyło bo nie śledziłam potem,a ciekawam)

  14. #74
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Ale to nie jest moja konkurencja! Ja nic nie produkuję. Wypowiadam swoje prywatne zdanie, jako posiadaczka czy tez użytkowniczka kilku chust danej marki.
    ale jestes sprzedawcą chust. i tych które sprzedajesz nie krytykujesz, chociaz moznaby sie do kilku rzeczy przyczepić.
    nie uważsz że etyka zawodowa wymaga aby zamknąc usta nt. konkurencji?
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  15. #75
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Ale to nie jest moja konkurencja! Ja nic nie produkuję. Wypowiadam swoje prywatne zdanie, jako posiadaczka czy tez użytkowniczka kilku chust danej marki.
    ale sprzedajesz chusty konkretnych firm, nie widze didymosa w Twojej ofercie, natomiast inne chusty tak

  16. #76
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    dla mnie tłumaczenie didka jest śmieszne, a może raczej smutne, bo to robienie z ludzi idiotów. masz dziurę w chuście, ale nie uznamy reklamacji, bo to taka specyfika materiału - rozejdzie się, to wypierz i może samo się naprawi. przecież to chore.

    co do grubości chust - magda bardzo dobrze to podsumowała. mam w domu starsze bawełniane biało-niebieskie indio z oferty regularnej - to jest porządne grube indio, kocykowate i solidne. dotykałam nowsze indio biało-czarne, też przecież z regularnej oferty i byłam zszokowana różnicą - cieniutkie i jakieś takie szmatowate. a już cobalt-rouge Mamuszy mogę porównac tylko to firanki... naprawdę takie miałam skojarzenie, jak pierwszy raz je zobaczyłam. w tak cieniutką szmatkę bałabym się zamotać dziecko, bo ta chusta "aż się prosi", żeby ją uszkodzić...

    jakość didka spadła i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. taka polityka jest bardzo krótkowzroczna, opłaci się tylko na krótką metę, bo liczba zniechęconych będzie coraz większa. jeden taki wątek wystarczy i potencjalnych klientów ubywa.

    za to motyle są grube i super, może problem dotyczy tylko indio?

  17. #77
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Rozumiem że wszystkie macie takie dziury w nowych Indio.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  18. #78
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    no i nie oszukujmy się. z wyjatkiem vatanai nikomu nie udało sie zrobic chusty, która byłaby ogromnie pożądana przez chustonoszki na całym świecie i osiagała kosmiczne ceny na rynku wtórnym. to akurat wyłączna domena didka (z jednym wyjatkiem jak wspomnialam).
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  19. #79
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anntenka Zobacz posta
    w tym przypadku ta sosna moze i na podlogi sie nadaje ale podloga jest zbita w taki sposob ze jak nadepniesz na nią w okolicy metr od ściany to ci noga wpadnie między deski
    a co? stawiali Ci coś chłopaki małża?
    to współczuję
    na szczęście mamy rozdzielność majątkową

  20. #80
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petisu Zobacz posta
    Ile z Was jest w posiadaniu Indio? Jakieś nowsze Indio? Ilu z Was wyszły takie prześwity? Gdyby to pyła powszechna wada chusty, to conajmniej co druga by taką przygodę miała za sobą, a przecież tak nie jest. Producent nie może odpowiadać za to co użytkownik z chustą wyczynia, chyba same się zgodzicie.
    Jeśli nie dzieje się tak co drugiemu użytkownikowi, to chyba jasne, ze przy normalnym użytkowaniu problemu nie ma. A gdyby się pojawił chustę wystarczy wyprać.
    nie zgadzam się z Tobą
    nie jestem świeżynką w temacie chust i Bogu dzięki, bo gdyby Cobalt był moją pierwszą chustą, to chyba zaliczyłabym zawał
    bardzo dbam o chusty, niezwykle rzadko motam się na dworze, staram się kontrolowac co się dzieje ze szmatą w trakcie zabawy, a w/w model był tylko motany po domu i rozłażące się nitki, przyprawiają o palpitacje serca i rodzą pytanie, co się stanie jak mocniej pociągnę...o dawaniu jej dzieciom do zabawy nawet nie myślę

    na początku mojej przygody zanabyłam, chyba od Magdy zresztą flaminga, ponoć to była cienizna, w porównaniu do tego co teraz wychodzi, to był gruby koc!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •