Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Pieluchy tetra w promocji w Lidlu!

  1. #1
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie Pieluchy tetra w promocji w Lidlu!

    Na dzień dziecka będą takie pieluchy w promocji w Lidlu:

    http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_10275.htm

    Może któraś skorzysta


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  2. #2
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    dzięki!
    w ogóle fajne są tam różne rzeczy.

    choć z akcesoriów dzieciowych najbardziej mnie rozbawiła... szczotka do grilla

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    A. Ł
    Posty
    746

    Domyślnie

    z tej firmy mam parę ciuchów i są ok. Całkiem dobra bawełna ale tetrę to trzeba obejrzeć dobrze

  4. #4
    Chustomanka Awatar jamamajka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    W-wa, Centrum
    Posty
    537

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    choć z akcesoriów dzieciowych najbardziej mnie rozbawiła... szczotka do grilla
    ...i akcesoria ogrodowe
    Kasia, mama Majki (30.04.2009), doradca po kursie podstawowym Die Trageschule®
    w w w . p r z y t u l m n i e m a m o . p l

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    mam nadzieję, że będą paczki z samą białą, bo kolorowej to się boję..

  6. #6
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Ja mam kolorową tetrę (taka paczkowana po 6, w misie, moze kojarzycie) i ma dwie zalety: jakość (grube, miękkie, chłonne) i to, że wzorki i kolorki szybko się sprały
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  7. #7
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Ja mam kolorową tetrę (taka paczkowana po 6, w misie, moze kojarzycie) i ma dwie zalety: jakość (grube, miękkie, chłonne) i to, że wzorki i kolorki szybko się sprały
    Ale one są z Lidla? Bo ja ostatnio kupiłam Kikko, też ze wzorkiem - ale bardzo cienkie, w porównaniu do tych co kupowałam 5 lat temu jak sie syn rodził, to prawie jak gaza. Co nie znaczy, że będą złe, na razie sztuki nówki są, ale pewnie po praniu zrobią się fajowe


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  8. #8
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Ale one są z Lidla? Bo ja ostatnio kupiłam Kikko, też ze wzorkiem - ale bardzo cienkie, w porównaniu do tych co kupowałam 5 lat temu jak sie syn rodził, to prawie jak gaza. Co nie znaczy, że będą złe, na razie sztuki nówki są, ale pewnie po praniu zrobią się fajowe
    Wydaje mi się, że te o których pisze kammik sa firmy "Bobas" i są - teoretycznie - muślinowe.
    A ja kupiłam Kikko w auta i wydają mi się sztywne bardzo - właśnie w porównaniu z tymi bobasami, ale to pewnie kwestia prania i prasowania...

  9. #9
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Słusznie mi. prawi, o te właśnie mi chodziło: http://allegro.pl/item1027711083_sli...owe_wzory.html
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  10. #10
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    dziewczyny jak ta tetra z lidla sie sprawdza, dobra jakość ?

    widzialam ze jest jeszcze i zastanawiam się czy warto kupić
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

  11. #11
    Chustonoszka Awatar junona
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    134

    Domyślnie

    Skoro nie kosztują 1zł za sztukę, domyślam się, że to jakaś better tetra jest....


  12. #12
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,652

    Domyślnie

    Miałam te lidlowe w rękach i podziękowałam. Może się nie znam, ale w porównaniu z najzwyklejszą tetrą, którą mam, to tej bym musiała dać chyba z 10 pieluch za jednym razem, żeby coś wchłonęły. Jak dla mnie wyglądało to jak cieniutka, sitkowata gaza...
    Shilo z eMem i Kreską (12.2008)

    http://shilocrafts.blogspot.com/

    Bubaje http://bubaje.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •