Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: BabyKicks Bumboo

  1. #1
    mamru
    Guest

    Thumbs up BabyKicks Bumboo

    kupiłam jedną i jestem zachwycona na pewno skuszę się na jeszcze
    http://www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=7&id=582&ec=0
    wkładka mięciutka, taka puchata, z każdym praniem robi się coraz bardziej chłonna. Sama wkładka wytrzymała nam długi 3h spacer
    W samej kieszonce podoba mi się to, czego jeszcze nigdzie indziej nie widziałam w środku bambus bardzo mięciutki, puchaty i wstawki z polaru wokół nóżek, nic się nie odciska, nie odparza. Kolorowe napy do regulacji, no i pieluszka na napy - a ja bardzo lubię napy Myślę, że fajnie będzie się sprawdzała ta kieszonka jak majteczki treningowe. Bardzo zgrabna kieszonka, no i cena sympatyczna jak na kieszonkę one size z wkładką.
    Szczerze polecam

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    44

    Domyślnie

    Uhm, czy ktos jeszcze uzywał tych kieszonek?

    I czy ktoś może wyjaśnić ten opis: "Przy nóżkach wszyte zostały wstawki z innowacyjnego mikropolaru, który nie zawiera PUL. Mimo to pieluszka pozostaje bardzo szczelna, ale też wspaniale oddycha co ma bardzo pozytywny wpływ na zapobieganie odparzaniu okolicy pieluszkowej."

    Bo na zdjęciach wygląda jak zwykła kieszonka, a tu piszą o jakichś wstawkach ??

  3. #3
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Krasnala no to jest właśnie to o czym pisałam
    zaraz spróbuję wrzucić zdjęcia.
    Przy nóżkach jest takie mięciutki, milusi polarek (inny niż ten, który styka się z pupą), dziecko ma mięciutko przy nóżkach, nic się nie odciska itp

  4. #4
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    ciężko to uchwycić zwłaszcza przy takiej pogodzie, ale na pierwszy rzut oka widać





    wnętrze pieluszki; widać wyraźnie że z innego materiału jest to co na środku + wstawki przy nóżkach

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    44

    Domyślnie

    mamru, dziękuje za foto relację, boska jesteś a ja już wiem o co chodzi!

  6. #6
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    ależ proszę

  7. #7
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    ta pieluszka jest tak fajna,ze szkoda mi jej zakladac bo lubie na nia patrzec
    ale konkrety:
    -bardzo fajne zapiecia po bokach,aczkolwiek jak go zapielam na drugi od dolu to mial ciut za ciasno,a jak na wiekszy to troche za luzno,no ale to nie rzepy wiec wiadomo
    -fajny pomysl z polarkiem kolo udek
    -bardzo przyjemna w dotyku
    -fajna bambusowa wkladka,na poczatku wydala mi sie ogromna dla mojego malucha,ale dobrze sie sklada wiec z przodu nie mial duzego bąbla
    -ogolnie bardzo udany zakup,no i cena

  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Dziewczyny a nie przeszkadza w użytkowaniu ten gruby PUL (taki gumowany)?
    Bardzo pożądałam tej pieluszki jako antypolarkowiec (przy pupie) a po zakupie byłam bardzo rozczarowana tym PULem właśnie - że taki gruby i pancerny
    Bo cała reszta fakycznie super

  9. #9
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    nawet nie zwocilam na to uwagi,wiec chyba mi nie przeszkadza moze dlatego ze mimo ze pancerny to mily w dotyku,no ale w sumie to nie my to nosimy wiec co nam po dotyku

  10. #10
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    ja jestem bardzo zadowolona z tej pieluszki- jest to jedna z naszych nocnych pieluszek, wkład konopny jest bardzo chłonny, bambus przy pupie też jest ok; nie zauważyłam problemów z pulem i nie uważam by był jakiś sztywny- ładnie się układa, dodatkowy plus - 4 rzędy nap więc łatwiej dobrać rozmiar, choć czasem faktycznie jeden rząd to już przyciasne, a drugi jeszcze ciut za duży

  11. #11
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    125

    Domyślnie

    Kupilam właśnie dwie w ramach kompletowania wyprawki i generalnie jestem zachwycona, ale wydają mi się ogromne, a spięte (na razie na sucho, bo Dzieć się pojawi za miesiąc) na najmniejszy rozstaw -bardzo pofałdowane w środku.
    Czy uważacie, że maja szansę sprawdzić się przy noworodku czy raczej odłożyć je na póżniej i rozejrzeć się na początek za mniejszymi?

  12. #12
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    Vena- ja nie dałam rady ich używać przy noworodku, ale może dlatego, że przymierzałam je jedynie z załączonym wkładem konopnym; ja na początek wybrałabym trochę dopasowanych pieluszek lub przez jakiś miesiąc używała tetry z dopasowanym otulaczem + EC

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Veno rozejrzyj się za mniejszymi
    Przy noworodku będą na bank za duże.
    Ani się obejrzysz, dziecko podrośnie i jeszcze dłuuuugo będziecie z nich korzystać.
    Póki co malutkie formowanki + otulacz albo tetra plus otulacz.
    Ewentualnei jakąś kieszonkę rozmiarówkę albo węższą w kroku one size.

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    A jak z jej chłonnością? Do czego można ją przyrównać?






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  15. #15
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    mirabel, jak ci się ten PUL nie podoba to zostaje ci do przetestowania formowanka BabyKicka, bo bez pula http://www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=8&id=313&ec=0 ale nie ma bambusa jak kieszonka, ale wkładka konopna ta sama
    Ostatnio edytowane przez Wiewiórka ; 26-11-2010 o 22:03
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  16. #16
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    125

    Domyślnie

    Mój miesięczny Maluszek już powoli dorasta do tych kieszonek, choć jeszcze nie wszędzie jest szczelnie i zdarzają się przecieki przy nóżkach.
    Mam pytanie co do prania: czy środek bambusowy zostawia u Was kłaczki w praniu? U mnie niestety welurowa formowanka totalnie oblazła białymi kłaczkami przy wspólnym praniu z tymi kieszonkami.
    Czy można coś na to poradzić?

  17. #17
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Zgapiłam się, dawno mnie tu nie było

    Cytat Zamieszczone przez erithacus Zobacz posta
    A jak z jej chłonnością? Do czego można ją przyrównać?
    Nie wiem dokładnie do jakiej pieluszki można ją przyrównać ale chłonność jak najbardziej ok.
    Ta wkładka konopna jest spora i super chłonna, dodatkowo chłonie warstwa przy pupie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    mirabel, jak ci się ten PUL nie podoba to zostaje ci do przetestowania formowanka BabyKicka, bo bez pula http://www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=8&id=313&ec=0 ale nie ma bambusa jak kieszonka, ale wkładka konopna ta sama
    formowankę Babykick miałam już na długo przez zakupem kieszonki
    Trochę się różnią te materiały - w formowance taka frotka a w kieszonce polar.

    Cytat Zamieszczone przez Vena Zobacz posta
    Mój miesięczny Maluszek już powoli dorasta do tych kieszonek, choć jeszcze nie wszędzie jest szczelnie i zdarzają się przecieki przy nóżkach.
    Mam pytanie co do prania: czy środek bambusowy zostawia u Was kłaczki w praniu? U mnie niestety welurowa formowanka totalnie oblazła białymi kłaczkami przy wspólnym praniu z tymi kieszonkami.
    Czy można coś na to poradzić?
    Musisz chyba przeczekać, aż wszystkie kłaczki, które mają się oderwać - oderwą się.

    I jeszcze na koniec - nie jest zła ta pieluszka Babykicks Bamboo, a majac na uwadze super wkładkę w komplecie - cena jest naprrawdę korzystna.
    W sumie polecam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •