Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wiązanie Mai Taia oceĂącie proszĂŞ:)

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    KoziegÂłowy
    Posty
    103

    Domyślnie Wiązanie Mai Taia oceńcie proszę:)

    Mamy od paru dni MT od babolka ale cosik nam nie wychodzi wiązanie, mały na początku bardzo płakał jak go wkładałam na plecy, zresztą z przodu też. dzis udało sie wiecej go ponosić nawet usnął
    Wydaje mi się ze panel jest jeszcze dla niego za duży, mój Pati waży 8 kg i jest bardzo chudy. Czy to o to chodzi, a może za słabo albo za mocna dociągam.
    a to zdjecia




    a tak wyglądał mój dzieć zMieTolony)
    Agnieszka mama Patryczka

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    KoziegÂłowy
    Posty
    103

    Domyślnie

    hej nikt mi nie napisze czy dobrze zawiązałam tego miętka???
    Agnieszka mama Patryczka

  3. #3
    Chustomanka Awatar tonieja
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    845

    Domyślnie

    Ja się na tym nie za bardzo znam ale ostatnie zdjęcie jest SUPER


  4. #4
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Agnieszka
    Marysia też ma tak odwiedzione nóżki,może po prostu chodzi o kolor? no wiesz,że czarny? przestraszył się?

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    nie jest źle.. faktycznie panel jak dla ciut większego dziecka, ale wiązanie nie jest złe

    czy nosiłaś go na plecach wcześniej?? może nie lubi tracić twojej twarzy z oczu?? a może faktycznie zbyt szeroko siedzi?? musisz go pooberwować.. może te pierwsze razy w MT po prostu go zaskoczyły .. chusta jednak inaczej "otula" dziecko niż MT..

    a dziec zmientolony podbił moje serce - i wyglądem i określeniem

  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    KoziegÂłowy
    Posty
    103

    Domyślnie

    Nosze Patryka w chuście na plecach, więc to nie o to chodzi...
    Może faktycznie te nogi za szeroko ma rozstawione. chyba musze jeszcze poczekać z tym Mai Taiem aż troszkę podrośnie.
    A może to o rączki chodzi, o to że nie może ich wyjąć? Bo On już za chiny nie chce mieć schowanych rączek, w chuscie też, dopiero jak uśnie mogę mu schować łapki.
    Agnieszka mama Patryczka

  7. #7
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    na MT sie nie znam (jeszcze ), ale powiem ci, ze jak wiaze maksa na plecach w chuscie, to nie lubi, bo jest jeszcze zbyt nisko - a ja nie umiem tak zawiazac, zeby jego glowa wygladala znad moich ramion, wiec glownie widzi moje plecy, co go wkurza i sie chyboce na boki i wyglada zza moich plecow, bo jest ciekawski.

    widac, ze synulkowi bylo dobrze, bo zasnal i to jak cudnie! super fotki!
    no i piekna kanapa!

  8. #8
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    panel mozna tymczasowo skrocic zawijajac go wokol dolnego pasa. ja bym zalozyla tak raz, maksymalnie dwa razy, zebyjednaksiegal mu nad ramiona nieco.
    w mietkach jednka zaba jest szersza niz w chuscie - moze potrzebuje przyzwyczajenia a moze to jeszcze nie jego "czas".
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    270

    Domyślnie

    właśnie odkryłam ten wątek na moje oko jest całkiem OK, tylko może spróbuj zawiązać Patryczka wyżej. Ja pas biodrowy wiąże niemal pod biustem, fajnie maja faceci bo mogą to zrobic niemal pod pachami . Jak układasz dziecko na plecach jego główkę powinnaś czuć powyżej ramion (nie wiem czy pisze zrozumiale). Z dociąganiem MT jest tak jak z chustą, im częściej to robisz tym lepiej Ci to wychodzi, jeśli masz doświadczenie chustowe to wiesz o czym mówię, czasami trzeba coś kilka razy dociągnąć, odpowiednio ułożyć żeby się w danym wiązaniu dobrze poczuć. Jeśli chodzi o marudzenie w MT .. hm ... no z dziećmi tak bywa ze czasami mają inne plany niż my mam nadzieje ze jednak sie przekona
    Franek 07.05.2007 , Ewa i Hania 15.11.2009


    LennyLamb - chusty tkane, elastyczne , nosidełka mei-tai i ....
    Dwa ssaki w akcji więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować podaję maila asia [et] lennylamb.com

  10. #10
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    moim zdaniem panel jest jeszcze dla małego za szeroki, nie powinien być szerszy niż od dołka podkolanowego do dołka. w innym przypadku wymusza szpagat co dla dziecka może być niewygpdne.
    myślę jednak, zę problemem są schowane rączki i unieruchomiona głowa, skróć panel tak jak radziła ithilhin i mały powinien poczuć się lepiej
    miłego mietkowania!
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •