Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 6891011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 329

Wątek: Ergo Tuli // teraz Tula

  1. #301
    Chustonówka Awatar tigi
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    19

    Domyślnie

    dziewczyny, poratujcie! jak to jest z noszeniem na plecach dziecka w TULI - od kiedy można? bo na stronie oficjalnej w jednym miejscu jest info, że od 8 miesięcy, a w drugim, że od roku. nasza Mała ma skończone 8 miesięcy i waży już 10 kg, więc z przodu coraz mniej wygodnie...

  2. #302
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tigi Zobacz posta
    dziewczyny, poratujcie! jak to jest z noszeniem na plecach dziecka w TULI - od kiedy można? bo na stronie oficjalnej w jednym miejscu jest info, że od 8 miesięcy, a w drugim, że od roku. nasza Mała ma skończone 8 miesięcy i waży już 10 kg, więc z przodu coraz mniej wygodnie...
    W nosidlach nosimy gdy dziecko samo siada, z przodu lub z tylu, jak nam wygodniej

  3. #303
    Chustofanka Awatar Maminek
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    290

    Domyślnie

    hej, czy wiecie gdzie mozna dowiadywac sie o mozliwosci zamawiania nosidel do uszycia z wlasnej chusty? bedzie taka akcja niedługo? ktos sie orientuje?

  4. #304
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maminek Zobacz posta
    hej, czy wiecie gdzie mozna dowiadywac sie o mozliwosci zamawiania nosidel do uszycia z wlasnej chusty? bedzie taka akcja niedługo? ktos sie orientuje?
    Ja się dowiadywałam u Tuli w zeszłym tygodniu i już nie szyją na zamówienie.

    Cyt: Ze względu na dużą liczbę zamówień niestety na chwilę obecną nie mamy możliwości wykonania nosidełek na zamówienie.Wszystkie dostępne wzory znajdują się na naszej stronie.

    Tak więc pozostają canvasy albo łapanie WC na wypustach (w ostatni czwartek był wypust na PL), ewentualnie kupno używanego WC...
    Agnieszka, mama Hani (11.2011) i Jagody(12.2014)

  5. #305
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    jutro o 12 jest wypust Europejski z własnych chust nie szyją

    Na ostatnim PL takie cudo kupiłam - młody w niej nawet gdy tłukłam kotlety zasnął hahhahahah


  6. #306
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Marciula, ja Cię normalnie nie lubię Skąd się u Ciebie takie cuda biorą (nie piszę tylko o tej tuli)? Chyba jesteś mistrzynią w łapaniu nowości

    P.S. Nie masz jakiegoś Yaro 5 lub 6 na sprzedaż?

  7. #307
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    P.S. Nie masz jakiegoś Yaro 5 lub 6 na sprzedaż?
    miałam ostatnio 7 ale poleciała
    ojtam, ja niestety wszystkiego nie łapie, ostatnio baaaaardzo dużo okazji tracę, bo kasy nie mam kiedyś było lepiej....

  8. #308
    Chustomanka Awatar fiolka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    sielsko pod Krakowem
    Posty
    871

    Domyślnie

    A ma się sprawa z wkładką dla niemowlaka? Spełnia swoje zadanie? Nie powoduje uszkodzeń kręgosłupa? Dobrze trzyma?
    Wicuś 01.2011, Lili 01.2013, Ignaś 10.2014

  9. #309
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fiolka Zobacz posta
    A ma się sprawa z wkładką dla niemowlaka? Spełnia swoje zadanie? Nie powoduje uszkodzeń kręgosłupa? Dobrze trzyma?
    Z tego co czytalam na forum osoby, ktore jej uzywaly nie byly zadowolone. Czas leci szybko, lepiej poczekac az dziecko samo usiadzie, wtedy najbezpieczniej.

  10. #310

    Domyślnie

    hej mam pytanie,jestem zafascynowana tulą ale z tego co czytam to jest ona dla wysokich osob? ja jestem niska i szczupla (158cm) a chcialabym zakupic dobre nosidlo a niektorzy narzekaja ze tula jest na nich jakby za duza,ze nie da sie jej dociagnac

  11. #311
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    ja tez mam tyle i dla mnie jest ok

  12. #312
    Chustomanka Awatar spoczi
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    624

    Domyślnie

    Pailina8989 - mam 155cm w kapeluszu i noszę w tuli, jest mi bardzo wygodnie i wszystko mam dobrze dociągnięte
    Maja - 12.04.2014
    Jędrek - 14.03.2017

  13. #313

    Domyślnie

    no dobra dzieki wielkie co prawda mam mozliwosc wypozyczenia w swoim miescie ze sklepu za 4zl na dzien ale i tak chcialam spytac

  14. #314
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    1

    Domyślnie

    Może wiecie czy istnieje możliwość zakupienia wzoru z szerszej oferty przeznaczonej na US? Lub może ktoś ma aktywnie do sprzedania używane nosidlo... Najlepiej w moro... im bardziej mężowi się spodoba tym bardziej będzie z niego korzystać

  15. #315
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkie Tulące Mamy. W temacie nosideł jestem zupełnie nowa, dlatego proszę o wskazówki od doświadczonych Forumowiczek Moja córeczka skończyła właśnie pół roku. Potrafi usiedzieć już dłuższą chwilę, ale sama jeszcze się nie podnosi. Jest dość drobnej budowy, waży ok. 7 kg przy wzroście 65 cm. Chociaż wydawało mi się że już przyszedł na nas czas i wsadziłam Lile do Tuli, okazało się że mała się w niej trochę topi, ledwo widać jej oczka. Do tego jest za bardzo wyprostowana, bardziej stoi niż siedzi. Mogłybyście coś doradzić? Tzn wiem że muszę jakoś wyregulować pasy, ale nie wiem totalnie które i jak. i co ze wzrostem Małej, poczekać jeszcze chwilę, aż szkrab urośnie?

  16. #316
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    Najlepiej było by poczekać aż mała zacznie siadac sama i pozycja z wyprostowanymi pleckami będzie dla niej bardziej odpowiednia. Ważne też żeby panel sięgał od jednego dołu podkolanowego do drugiego dołu żeby maluszek nie siedział jak w szpagacie.jeszcze chwilkę i malutka podrośnie i wszystko będzie pasować bo tule można tylko tymi pasami naramiennymi regulować dla dziecka innej regulacji nie ma

  17. #317
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    2

    Domyślnie

    W takim razie będę jeszcze czekać.
    Dzięki za odpowiedź

  18. #318
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    a polecacie wersje dla starszaków czyli tule toddlera??
    bo miałam tule standard i byłam mega zadowolona, czy z toddlerem będzie tak samo? i gdzie łowicie te wszystkie cudne wzory?? czytam, ze jakies wysypy sa wzorów i trzeba je łowic, ale co ? gdzie ? jak? kompletnie ciemna jestem w temacie oświećcie mnie proszę
    Zosia (kwiecień 2006 r.), Oleńka (kwiecień 2013 r.)

  19. #319
    Chusteryczka Awatar irish_dancer
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    My od lata w Toddlerze i jest tak samo super jak w mniejszej Tuli. Wzór kupiłam z dostępnych w sklepie to nie pomogę.

  20. #320
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Chyba nie wytrzymam i kupię toddlera. taaaaaaak bardzo mnie kusi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •