Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 329

Wątek: Ergo Tuli // teraz Tula

  1. #141
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie

    będę wdzięczna


    dziś mi się udało ale trochę się namęczyłam. musiałam najpierw mocno poluzować pasy naramienne, a potem córa starsza podawała mi do ręki pasy do naciągnięcia, bo dosięgnąć nie mogłam :-D gdybym wkładała na dłużej to wziełabym ubrała nosidło pod kurtkę i problemu by nie było, ale potrzebuję dosłownie na kilka minut, więc rozbierać się potem w mrozy przy aucie, żeby młodą wyciągnąć to mi się nie chce

  2. #142
    Chustofanka Awatar gema
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Sokółka
    Posty
    234

    Domyślnie

    znalazłam moje zeszłoroczne zdjecia w grubych zimowych ciuchach z rocznym Mikrobem...
    wkleję może dla porównania, chociaż nie wiem, czy potrzebnie
    Nosiłam wtedy rozmiar L(40-42), a Mikrob jest dzieckiem raczej drobnej budowy, jak sama nazwa wskazuje...





    W sumie przydało by się zrobić jakieś nowe aktualne zdjęcia, bo Mikrob podrósł, a ja schudłam
    mama Mikroba, żona delfina
    Michulec cycusiał 1 rok 3 miesiące i 2 tygodnie.

  3. #143
    Chustomanka Awatar misia83_83
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Wroclaw/Galway
    Posty
    699

    Domyślnie

    gema-ale piekne foty. Wlasnie ten designe Tuli bede kupowac,jak nazbieram...

  4. #144
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    mamaslon, fajne foty I nosidło piękne Podoba mi się ten wzór.
    Na zdjęciach widać, że Twój M nosi bez żadnego wysiłku, na luzie. Widać, że mu wygodnie.

  5. #145
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie

    gema ale nie mialas problemow zeby nalozyc pasy na ramiona? bo mnie wlasnie najwiecej wysilku to kosztuje, zeby wlozyc rece w te pasy i zapiac te klamre z tylu - przeszkadza mi kaptur. musze znalezc metode, zeby mi sie latwo wkladalo bo Tuli ratuje mi zycie w porannym odwozeniu corek do babci i przedszkola.

  6. #146
    Chustofanka Awatar gema
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Sokółka
    Posty
    234

    Domyślnie

    zakładam nosidło z kapturem na głowie
    klamrę zapinam sięgając rękoma do tyłu ale od góry - nie od dołu, czyli wcześniej ją sobie reguluję, aby była odpowiednio wysoko, żeby swobodnie sięgnąć, ale żeby nie uwierała w kark. dopiero po zapięciu klamry zdejmuję kaptur.
    pasy zakładam dość luźno, a potem dociągam, lekko z Mikrobem podskakując, żeby śliskie kurtki i kombinezony się ułożyły wygodnie i ciągną stopniowo pasy zciągające. na koniec pochylam się z nim do przodu żeby się przekonać czy nie odstaje ode mnie

    Ciekawe co zrobić z kapturem od kurtki zakładając Mikroba na plecy...
    mama Mikroba, żona delfina
    Michulec cycusiał 1 rok 3 miesiące i 2 tygodnie.

  7. #147
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gema Zobacz posta
    zakładam nosidło z kapturem na głowie
    klamrę zapinam sięgając rękoma do tyłu ale od góry - nie od dołu, czyli wcześniej ją sobie reguluję, aby była odpowiednio wysoko, żeby swobodnie sięgnąć, ale żeby nie uwierała w kark. dopiero po zapięciu klamry zdejmuję kaptur.
    pasy zakładam dość luźno, a potem dociągam, lekko z Mikrobem podskakując, żeby śliskie kurtki i kombinezony się ułożyły wygodnie i ciągną stopniowo pasy zciągające. na koniec pochylam się z nim do przodu żeby się przekonać czy nie odstaje ode mnie

    Ciekawe co zrobić z kapturem od kurtki zakładając Mikroba na plecy...

    hihi dzis zrobilam doslownie tak samo - troszke sie czlowiek upoci w tych puchowych kurtkach, ale powoli dochodze do wprawy

  8. #148
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    mamaslon, fajne foty I nosidło piękne Podoba mi się ten wzór.
    Na zdjęciach widać, że Twój M nosi bez żadnego wysiłku, na luzie. Widać, że mu wygodnie.
    dzieki !

    tak własnie się czuje, mówi ze super!
    ja tez czasami włoże, choc wiadomo ze ja chustoswirak jestem
    no i jeszcze powiem ze kolezanka na wakacjach miala i teraz chora na to ze hej
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  9. #149
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    a możecie napisać jak się sprawdza tuli u dwulatka?
    ja się zastanawiam nad kupnem, ale nie wiem czy nie będzie dla na s za małe

  10. #150
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez belfe Zobacz posta
    a możecie napisać jak się sprawdza tuli u dwulatka?
    ja się zastanawiam nad kupnem, ale nie wiem czy nie będzie dla na s za małe

    Nie sądzę by było za małe...w tym roku mój mąż na wakacjach nosił 4-latkę Pytałam jej czy jest wygodnie i czy nic ją nie uwiera i twierdziła, że jest jej bardzo dobrze. Poza tym widziałam, że wprowadzono chyba teraz nowość - nosidło dla starszych dzieciaków właśnie.
    Ostatnio edytowane przez agol ; 27-11-2011 o 16:00

  11. #151
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agol Zobacz posta
    hihi dzis zrobilam doslownie tak samo - troszke sie czlowiek upoci w tych puchowych kurtkach, ale powoli dochodze do wprawy

    Ogłaszam wszem i wobec, że kilka dni praktyki i już sobie dajemy radę bez problemów w tych puchatych kurtkach, jupi!

  12. #152

    Domyślnie NOWA KOLEKCJA TULA :)

    Dziewczyny,
    nowa kolekcja Tula juz na stronie. Zapraszam
    A na FB konkurs. WYstarczy polubic nasza nowa strone FB: Tula Baby Carriers
    Mama Amelki 18.12.2006, Julka 19.11.2008 i Leosia 20.03.2013

    Nosidełka Ergonomiczne & Chusty TULA :
    http://www.BabyTula.pl

  13. #153
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Ciekawe wzory Gratuluję nowej kolekcji!

  14. #154
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piła
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CABabies Zobacz posta
    Dziewczyny,
    nowa kolekcja Tula juz na stronie. Zapraszam
    A na FB konkurs. WYstarczy polubic nasza nowa strone FB: Tula Baby Carriers
    Ula a poweidz proszę czym się różnią pasy naramienne, bo widzę, że wprowadziliśmy klamrę jakąś również na przodzie pasów - we wcześniejszych modelach tego nie było. Do czego ta klamra tam służy?

  15. #155
    Chusteryczka Awatar jewa
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Pochodzę z Łomży aktualnie mieszkam w Białymstoku (daleko nie wyemigrowałam ;) )
    Posty
    2,408

    Domyślnie

    Klamra służy do skracania lub wydłużania pasa naramiennego (tej części górnej z wypełnieniem)
    A nowe dodatki pozwalają nosić mniejsze dzieci i starszaki Nawet moj Kacper, który juz dawno nie nosił się w Tuli bo panel był dla niego za wąski teraz znów wrócił do nosidelka i jaki zadowolony


    Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci, współpraca z LennyLamb i TULA
    Krzyżykowy świat Ewy Chustowanie na Podlasiu JEWA BLOG PORADNI

  16. #156
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Ooo, dopiero teraz zauważyłam te trójkąciki size-up! Nooo, to jest rewelacja Nie tak dawno narzekałam na zbyt niski i wąski panel w Tuli. Doczepki Free to Grow na pewno będą użyteczne

  17. #157
    Chustofanka Awatar gema
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Sokółka
    Posty
    234

    Domyślnie

    Mikrob 23 miesiące 83 cm wzrostu i 11,200 kg wagi nosi się w Tuli rewelacyjnie zarówno na plecach jak i na brzuchu
    mama Mikroba, żona delfina
    Michulec cycusiał 1 rok 3 miesiące i 2 tygodnie.

  18. #158
    Chusteryczka Awatar mamaLiKa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    sercem na Ursynowie ;)
    Posty
    1,791

    Domyślnie

    nasza recenzja tuli testowego będzie krótka: jest fantastyczne!!!!
    U nas nosidłowy jest mąż, który do tej pory nosił w bondolino, po wypróbowaniu tuli, oświadczył, że on bondolino już nie chce i..właśnie czekamy na dostawę naszego własnego tuli

    Plusy:
    1. super rozkłada ciężar dziecka, pasy naramienne mięciutkie, śmiem twierdzić, że nasze 10 kg odczuwałam mniej niż przy noszeniu w chustach;
    2. łatwe w obsłudze - bałam się tych klamr i sprzączek, ale są tak super przemyślane, że wszystkie paski reguluje się jednym pociągnięciem ręki.
    3. ładny design i kolory (trafiły się nam sowy).
    4. praktyczna kieszonka na portfel.
    5. rozmiar na obecną chwilę idealny dla naszej pociechy (10kg, rozmiar 80-86), ale fajnie, że można powiększyć panel dzięki dostępnym dodatkom.

    Minusy: chyba jedyny, wg. mojego m. kieszonka mogłaby być ciut większa, tak żeby pomieścić też komórkę.

    Dziękujemy za możliwość testowania



  19. #159
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Zawsze jak mam cos wybrac, robie porzadny research. Czytam recenzje, wypowiedzi na forach, ogladam zdjecia. Zrobilam wiec rozeznanie na rynku nosidelek (bo mi nowego trzeba) i po dlugich namyslach wybralam w koncu Tuli, nad Beco Butterfly II, z ktorego rozmyslilam sie w ostatniej chwili.

    Przede wszystkim, zamówiłam bezpośrednio na stronie internetowej http://www.babytula.pl/collections i zaplacilam w systemie PayPal. Jak dla mnie super, jakoz ze mieszkam poza granicami Polski. Zamowione w weekend, doszlo we wtorek Szybko, prawda?
    Padlo na Leluja w turkusie:
    http://www.babytula.pl/collections/e...cja-limitowana jakoz, ze wzor powalil mnie na kolana.








    Kocham wszystkie małe detale, o jakich pomyslano w projekcie tego nosidelka: szeroki pas, kapturek, gumki, które utrzymuja nadmiar zwinietych pasow, kieszonka. Jestem totalna estetka i wszystko to zaspokoilo moje potrzeby, nawet w nadmiarze







    Przepraszam za moja nierozbudzona twarz i inauguracyjne zaslinienie nosidla przez Marcela




    Tu rowniez dla porownania z nosidelkiem Patapum Baby, z ktorego wlasnie wyrosl moj syn w wieku 8m:


    Bardzo cieszy mnie fakt, ze sa to nosidla wykonane recznie, w Polsce, z najlepszych dostepnych produktow. Tu bije

    Tak czy inaczej, doskonale dopasowane, kształtne i wygodne jak diabli. Jestem bardzo zadowolona

    PS: Malz tez
    Ostatnio edytowane przez Kamila ; 26-01-2012 o 16:17
    Marcel 3 lata

  20. #160
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    ale super! cieszę się bardzo ze sie podoba
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •