Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Pumpy - takie spodnie plus dziecko w chuście....

  1. #1
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Exclamation Pumpy - takie spodnie plus dziecko w chuście....

    Dzis wracajac samochodem do domu ujrzelismu wesołe miasteczko. Więc - ja - królowa tandety - zarządziłam wycieczkę. No i wszystko byłoby fajnie, udalismy sie na strzelnicę. Wygrałam dla blanki maskotke żyrafkę...Ale....
    Miałam ją w chuście a na sobie spodnie - takie szerokie z cienkiego materiału - tzw. pumpy. Gdy otrzymaliśmy na strzelnicy nagrody to zadowolona ruszyłam z tych trzech (aczkowiek naprawde wysokich schodków).

    No i noga zahaczyłam o materiał spodni. Leciałam z tych schodów bezwładnie z Blanka w 2x, bałagan mi sie w o czach pojawił, nawet ryknąć nie zdążyłam....Złapałam sie jakos mego M. (jakby go nie było, to bym tak dobrze tej wycieczki nie wspominała). On zauważył co jest, jakoś mnie przytrzymał. Ale na ziemi wylądowałam juz i tak z taką siłą , ze widziałam jak Blance głowa odskoczyła.... Chociaż nie upadłam....

    To było straszne....Zimy pot mnie oblał..

    Nie wiem czy nosicie takie spodnie, ale o kiece tez mozna zawadzic...
    Ja juz wiem, ze w tych akurat nachach będąc więcej z nią w chuscie nie łaze...

    Trza byc czujnym
    Ostatnio edytowane przez sylvetta ; 09-05-2010 o 22:01 Powód: ortografa strzeliłam:0

  2. #2
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    o rany jak czytalam to juz nie pot oblewał. Matko nie zazdroszcze wazne ze sie nic nie stało, musimy uważac!!!!!
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  3. #3
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    ojoj, dobrze ze jesteście całe i nic sie nie stało
    Mama Kubusia i Basi

  4. #4
    Chustomanka Awatar dziunka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,302

    Domyślnie

    Nie ma co się smucić i gdybać co by mogło się stać , a trzeba się cieszyć że wszystko skończyło się dobrze
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

  5. #5
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    dobrze, że wszystko dobrze i dzięki, że o tym napisałaś!

    a ja tak kocham moje pumpy...
    tak myślę, że może w takim razie je będę nosić w wersji "mini", a właściwie "midi" - czyli gumki pod kolana i ju!

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    o kurcze, dobrze że jesteście całe!!!!

  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    uff... ostrzegaj dobra kobieto, ostrożności nigdy nie za wiele... az mi sie gorąco zrobiło, jak czytałam Twoj post... dobrze, że sie nic nie stało....
    K. 2009M. 2012

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    175

    Domyślnie

    o losie... jak dobrze, że się wszystko jednak pomyślnie skończyło...
    w ogóle schody z chustą z przodu trochę mnie przerażają... z tego trzeciego piętra mojego to idę i idę, ciągle 'zaglądając' z boku co tam przede mną

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    874

    Domyślnie

    Na szczęście nic Wam się nie stało. Jak widać trzeba uważać i to nieźle. Ostatnio takie spodnie kupiła sobie moja Starsza, stąd w końcu wiem jak one wyglądają. Chyba jakaś nieżyciowa jestem

  10. #10
    Chustomanka Awatar busia
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    1,499

    Domyślnie

    Ło matko Sylvetta, wprowadziłaś element grozy! Naprawde trzeba być czujnym i oczy dookoła głowy. Wczoraj m przez przypadek przyciąłby małej rączkę drzwiamy w samochodzie no masakra! aż dzisiaj się wzdrygam na samo wspomnienie
    Beata, mama Zosi (15.02.2009) i Mikolaja (6.01.2011) , żona Łukasza

  11. #11
    Chusteryczka Awatar Lena_a
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Józefin k/Chełma
    Posty
    2,167

    Domyślnie

    W sprawie upadków: będąc w 8-mym miesiącu ciąży ubrałam się elegancko na wesele w lniane szerokie spodnie i niewysokie szpilki. Schodząc po schodach w hotelu, w którym byliśmy ulokowali szpilka uwikłała mi się w nogawkę. Dziura w nogawce jak ta lala się zrobiła ale uratowałam mój brzuszek i siebie, utrzymałam równowagę na tych schodach i nie spadłam.. a mało brakowało...
    Agnieszka - mama Dawida (26.05.1995) i Majeczki (26.09.2008)

  12. #12
    Chustomanka Awatar roziii
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    kiedyś Wa-wa Bielany teraz z pod Warszawy
    Posty
    984

    Domyślnie

    Dobrze, że nic się wam nie stało. Współczuję przeżyć
    Rozalia( Rozi) mama Patryka 11.2005, Szymona 10.2008, Wojtka 03.2011 i Maćka 06.2019

  13. #13
    Chusteryczka Awatar beannshi
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,992

    Domyślnie

    Ja mialam rurki i jak poooooooszlam ze schodow! To moze pumpy bede z daleka omijac bo sie zabije...
    "W warunkach wolnorynkowych dyktat gustu większości prowadzi do dominacji rzeczy miernych i tandetnych." Cz.M.

  14. #14
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ja 2 razy upadłam z Młodym w chuscie, poślizgnęłam sie w zimie na chodniku. Wicia miał wtedy ze 4 miesiace... na szczescie ladowałam na pupie Stres niesamowity

  15. #15
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie wylądowałam z Lidką w chuście, ale zawsze mam wizję upadku. Dzisiaj jeździłyśmy metrem, a tam schodów od cholery. Jeszcze buty na obcasie miałam. I szłam jak pokraka, byleby się nie zachwiać.
    Czujnym trza byc


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  16. #16
    Chustomanka Awatar Dharma
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    786

    Domyślnie

    Ja i bez pumpków na początku przy chuście się niemal co chwilę potykałam, bo... nie mogłam się napatrzeć, jakie to moje dziecię piękne i tak- zamiast pod nogi to ja na nią się gapiłam...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •